• Informacje na temat:

  mają na czym siedzieć

Artykuły na temat: mają na czym siedzieć
 • Czy siedzi z nami pilot?

  ...wprowadzili się sąsiedzi z Chin, którzy mają córkę w wieku jej syna. Kuba uczy Natalię obsługi telewizora i DVD. Boska, choć nic nie rozumie, udaje przed synem, że doskonale wie, o co chodzi. Sprawa się...

 • Recenzja Lady Gaga & Tony Bennett "Cheek to Cheek": Siedzi Gaga za nogawką

  Płyt z oldiesami znowu cała masa. Chwilę temu pisaliśmy o nowym albumie Barbry Streisand. Teraz z podobnym materiałem atakuje Lady Gaga wespół z... samym Tonym Bennettem.

 • "Doktor House": Siedzę, oglądam i czytam

  ...ekranie. Poza tym odpowiem przekornie - dlaczego mamy mieć kompleksy w stosunku do zachodnich telewizji? A może oni nie mają dobrych lektorów? Tam z kolei jest taka sytuacja, że na przykład...

 • Największe konflikty w muzyce 2014 roku

  Muzycy, wokaliści i celebryci często mają bardzo gorące głowy. Skutkuje to niczym innym tylko napięciami, które mogą przekształcić się w potyczki słowne (tak jak w przypadku Lorde i Diplo) lub, jak czasem też się zdarza, w potyczki na pięści. Oto największe starcia gwiazd muzyki 2014 roku.

 • Amy Schumer: Prowokatorka czy szczera matka?

  Czy Amy Schumer znowu szokuje? Aktorka, która jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, znowu szczerze opowiada o macierzyństwie.

 • Recenzja Röyksopp "The Inevitable End": Czekamy na ciąg dalszy

  Chłopaki z Röyksopp mają rację - jak się żegnać, to tylko z przytupem. Choć nikt chyba nie wierzy, że mogłaby to być rzeczywiście ich ostatnia płyta. Zwłaszcza że jest tak znakomita.

 • Kinga Rusin i Tomasz Lis mają powody do zmartwień!

  ...ukochanej, o czym szczerze śpiewa w swoich utworach ( posłuchaj! ).  *** Czytaj więcej na kolejnej stronie: Chłopak pochodzi, podobnie jak Iga, z rozbitej rodziny. Jego ojciec zaczął nowe(...) lubię siedzieć w domu. Zawsze byłem internetowo-komputerowym dzieciakiem"- wyznał. Kiedy stał się rozpoznawalny, niemal przestał wychodzić.  "W Londynie dużo pracuję w domu, ale dostrzegam już, że...

 • Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława nagrodzeni!

  Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" po raz kolejny przyznała nagrody "Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka". Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu.

 • Maja Bohosiewicz zabrała dzieci do cyrku! Internauci oburzeni!

  ...jej i dzieci zezwalać na dręczenie zwierząt. Przynajmniej taką nadzieję mają jej fanki.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • "Przygarnij mnie": Marcelina Zawadzka o porzucaniu zwierząt

  Zazwyczaj święta kojarzą się nam z miłością i spotkaniami z rodziną przy suto zastawionym stole. Nie dla wszystkich jest to jednak okres radosny. - W okresie świątecznym często ludzie porzucają zwierzęta - mówi Marcelina Zawadzka z programu "Przygarnij mnie".