• Informacje na temat:

  maja nietypowy

Artykuły na temat: maja nietypowy
 • Hugh Jackman: Mąż nietypowy

  ..." i "Nędznicy". Od maja aktor jest w trakcie światowego tournee ze swoim spektaklem "The Man. The Music. The Show", w którym śpiewa znane musicalowe utwory. W dniu swoich 51. urodzin, 12

 • "Mapy gwiazd": Nietypowy dramat rodzinny

  "Dramat rodzinny, tyle że dość nietypowy" - tak David Cronenberg określa swoją najnowszą produkcję "Mapy gwiazd".

 • Paweł Domagała i Zuzanna Grabowska: Nietypowa rocznica!

  ...maja 2013 roku para przysięgła sobie miłość przed ołtarzem w kościele Franciszkanów w Krakowie, . "Weź nie młodniej, weź się starzej razem ze mną” – śpiewa żonie w piosence „Weź nie pytaj”. Jakież to...

 • Kuba Płucisz i goście: Jurek Owsiak w nietypowej roli (teledysk "Mój dom")

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Mój dom" zrealizowany pod szyldem Kuba Płucisz i goście. To nowa wersja przeboju grupy Ira, który skomponował właśnie Kuba Płucisz.

 • Robert Gawliński: Tworzymy typowo włoską rodzinę

  Robert Gawliński (53 l.) w najnowszym wywiadzie opowiedział o rodzinie: żonie Monice i swoich synach Beniaminie (25 l.) i Emmanuelu (25 l.), którzy właśnie wkraczają w dorosłe życie.

 • Na posiedzeniu ws. ekstradycji Polańskiego sąd obejrzy film

  W najbliższy piątek, 22 maja, na kolejnym posiedzeniu o stwierdzenie dopuszczalności ekstradycji do USA reżysera Romana Polańskiego, sąd obejrzy film dokumentalny "Roman Polański. Ścigany i pożądany" z 2008 roku. Jako materiał dowodowy zgłosili go obrońcy.

 • Grażyna Szapołowska i Jan Nowicki stworzyli nietypowy projekt!

  Oboje mają artystyczne dusze. Dlatego postanowili połączyć siły i stworzyć nietypowy projekt. Grażyna Szapołowska została właśnie... piosenkarką! Niedawno w sieci pojawił się jej pierwszy utwór pt. "Jesteśmy". Jak podaje "Fakt", słowa piosenki napisał nie kto inny, lecz Jan Nowicki! Aktor z pewnością dusi teraz w sobie wiele emocji: tych dobrych i tych złych. Przypomnijmy, że Nowicki rozwiódł się...

 • Gwiazda "Gry o tron" w "Wieku Adaline"

  Wysportowane ciało Michiela Huismana doskonale znane jest widzom "Gry o tron". Serialowy Daario Naharis nie raz prezentował swoje wdzięki na małym ekranie. Od 15 maja będzie można podziwiać przystojnego Holendra w filmie "Wiek Adaline". I w tej produkcji nie zabraknie scen, które przyprawią o mocniejsze bicie serca żeńską część widowni.

 • Maja Ostaszewska: Kryzys w jej związku?

  Ma teraz dobrą passę. Na premierę czeka jej nowy film kinowy „Ja teraz kłamię”, w którym zagrała główną rolę.  Na początku listopada Maja Ostaszewska (45 l.) weszła zaś na plan drugiej serii(...) zakochałam – aktorka wspominała początki uczucia do Michała – syna Marty Lipińskiej Macieja Englerta.  Jednak droga do szczęścia była wyboista. Maja miała partnera – reżysera Łukasza Barczyka (43

 • Juno Temple: Dziewczyna, której tu nie ma

  W horrorze "Rogi" Juno Temple przypadła w udziale nietypowa rola. Merrin, jej bohaterka, nie żyje. Została zamordowana, a przed śmiercią zgwałcona. Po tym tragicznym wydarzeniu chłopak Merrin, Ig Perrish (Daniel Radcliffe), zostaje uznany za głównego podejrzanego w sprawie. Wszyscy w jego rodzinnym miasteczku zwracają się przeciwko niemu - nie wyłączając jego najbliższych.

Zdjęcia na temat: maja nietypowy
Wideo na temat: maja nietypowy
 • Liszowska zapytana o walentynki

  Walentynki to coraz popularniejsze święto w Polsce. Choć niektórzy uważają je za typowo komercyjne, większość z nas lubi spędzić je w miły sposób z drugą połówką. Jakie wspomnienia związane z walentynkami mają Joanna Liszowska, Margaret i Marieta Żukowska? (Dzień dobry TVN/x-news)