• Informacje na temat:

  maja niklińska

Artykuły na temat: maja niklińska
 • "Klan": Maria Niklińska nagrała płytę

  Do tej pory skupiała się głównie na aktorstwie, teraz w jej duszy gra muzyka. Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu", bo o niej mowa, wydaje debiutancką płytę "Maria". W wywiadzie zdradza, że wielką inspiracją jest dla niej pradziadek Dominik, który był pionierem jazzu w Polsce.

 • Maria Niklińska córką Złej Królowej

  Maria Niklińska użyczyła głosu jednej z postaci w serialu "Ever After High", którego bohaterkami są lalki będące dziećmi słynnych postaci z baśni, takich jak Śpiąca Królewna, Królewna Śnieżka czy Alicja z Krainy Czarów. Dla Niklińskiej to nie pierwsza rola w dubbingu.

 • Maria Niklińska córką Złej Królowej

  Maria Niklińska użyczyła głosu jednej z postaci w serialu "Ever After High", którego bohaterkami są lalki będące dziećmi słynnych postaci z baśni, takich jak Śpiąca Królewna, Królewna Śnieżka czy Alicja z Krainy Czarów. Dla Niklińskiej to nie pierwsza rola w dubbingu.

 • Maria Niklińska: Granie u boku mistrza to wyzwanie

  Maria Niklińska nie kryje satysfakcji z tego, że dużo dzieje się w jej życiu zawodowym. Aktorka gra teraz w spektaklu "Old love" w reżyserii Andrzeja Chichłowskiego u boku Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Artura Barcisia. Można ją również oglądać w serialu "Klan".

 • Maria Niklińska oburzona tymi słowami! „Nie piję alkoholu!”

  Maria Niklińska (33 l.) ostatni pokaz mody na jakim zdecydowała się pojawić, zapamięta chyba na długo. Jej zachowanie i wygląd podczas tego wydarzenia wzbudziły sporo emocji w świecie show-biznesu.

 • Laura Łącz: Kobieta po przejściach... budowlanych

  Laura Łącz w "Klanie" gra już osiemnaście lat! Przez ten czas nawiązała przyjaźnie, które przeniosła także do życia prywatnego. Choć czuje się samotna, to na to nie zważa, bo pochłania ją aktorstwo i pisanie dla dzieci.

 • Odpadła Marysia Niklińska!

  W dziewiątym odcinku "Tańca z Gwiazdami" odpadła Marysia Niklińska z "Klanu" i jej partner Tomasz Barański!

 • Rodzinny klan Opania: Ojciec, syn i wnuk

  Ojciec, syn i wnuk. Wszystkich trzech łączy nie tylko nazwisko Opania, lecz także niekwestionowany talent. Nestor rodu, Marian, jest wybitnym artystą. Jego syn Bartosz także ma wyrobione nazwisko. Najmłodszy z całej trójki, Filip, dwa lata temu skończył szkołę aktorską. Mało kto wie jednak, że tak naprawdę wszystko zaczęło się dużo wcześniej...

 • "Klan": Uczuciowe tsunami u Lubiczów

  Agata (Maria Niklińska) pojedna się z Jackiem (Tomasz Bednarek) i padną sobie w ramiona. Zyta (Magdalena Stam) dowie się, że Sandra (Magdalena Górska) - podobnie jak ona - spodziewa się dziecka. A Miłosz (Konrad Darocha) znajdzie sposób, by Julka (Katarzyna Ucherska) zapomniała o swojej miłości do niego.

 • Maria Niklińska: Chcę różnorodności!

  - Rola Anki jest jedną z najważniejszych, jakie dotąd grałam. Teraz też moją bohaterkę czekają poważne przejścia, dlatego jest to dla mnie wyzwanie - mówi Maria Niklińska.

Zdjęcia na temat: maja niklińska
Wideo na temat: maja niklińska
 • Pszczółka Maja. Film

  Maja to mała pszczółka o wielkim sercu i urzekającej osobowości! Urodzona w perfekcyjnie zorganizowanym społeczeństwie pszczół robotnic, Maja marzy o prawdziwej wolności oraz ekscytującym życiu pełnym zabawy i wielkich przygód. Prawda jest bowiem taka, że dla inteligentnej Mai świat jest zbyt interesującym i pozytywnie tajemniczym miejscem, by zmarnować swe życie na pracę w ulu. Nie ma drugiej takiej pszczoły jak Maja! Mająca nonkonformizm we krwi, pełna entuzjazmu pszczółka o bujnej...

 • Prosto z nieba

  Jest poranek, 10 kwietnia 2010 r. Nadchodzi miły, spokojny, wiosenny dzień. Miliony polskich rodzin jeszcze śpią, kiedy w kilkudziesięciu domach i mieszkaniach, blisko sto osób szykuje się do podróży najbezpieczniejszym środkiem transportu - samolotem prezydenckim. Kierunek - Smoleńsk. Jednakże kiedy dzień będzie chylił się ku końcowi, do tych kilkudziesięciu domach i mieszkaniach zawita niewyobrażalny smutek i ból, uczucia, które dzielić będzie cały naród. "Prosto z nieba" jest autorską...

 • Uwikłanie

  Co musiałoby się wydarzyć, żeby w zwyczajnym człowieku obudzić zabójcę? Czy w pół-hipnotycznym transie można zabić i następnego dnia o tym nie pamiętać? Skoro jest ofiara, to gdzieś musi też być sprawca zbrodni. W ekranizacji bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar (Marek Bukowski) i nieustępliwa prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska). Duet jaki tworzą jest mieszanką wybuchową nie tylko ze względu na ich temperamenty, ale...

Dyskusje na temat: maja niklińska
 • Re: "Klan": Agata umiera po porodzie!

  maja widzowie klanu szczęście,ze im niklińska zniknie z serialu,mogli by cos z nią ztobić także w Na Wspólnej:)

 • Tajemnicza nieznajoma z Ameryki pojawia się na Wspólnej!

  bardzo było by dobrze,żeby Niklińska przestała grać,jest wyjątkowo denerwująca.to już trzeci serial,gdzie się pcha

 • Re: "Kocham cię, nie odchodź"!

  Jakie to sa bzdury kochanka Jacka Boreckiego (Maria Niklińska) jak dobrze pamietam była 5 czy 10 lat temu dziewczyna kuzyna Beaty daniela który miał HIV a teraz ja wpieprzaja na kochanke jacka bez sensu nie maja innych aktorów ;/ ????

 • Re: "Kocham cię, nie odchodź"!

  Jakie to sa bzdury kochanka Jacka Boreckiego (Maria Niklińska) jak dobrze pamietam była 5 czy 10 lat temu dziewczyna kuzyna Beaty daniela który miał HIV a teraz ja wpieprzaja na kochanke jacka bez sensu nie maja innych aktorów ;/ ???? No, to taka szydera jak Moda na sukces ;))) Tam tez każdy z każdym. W Warszawie mieszka tyle luda a oni sie parzą ze sobą jak by wszyscy na bezludnej wyspie

 • Re: "Kocham cię, nie odchodź"!

  No, to taka szydera jak Moda na sukces ;))) Tam tez każdy z każdym. W Warszawie mieszka tyle luda a oni sie parzą ze sobą jak by wszyscy na bezludnej wyspie mieszkali. Porażka! Jakie to sa bzdury kochanka Jacka Boreckiego (Maria Niklińska) jak dobrze pamietam była 5 czy 10 lat temu dziewczyna kuzyna Beaty daniela który miał HIV a teraz ja wpieprzaja na kochanke jacka bez sensu nie maja innych