• Informacje na temat:

  maja niklińska

Artykuły na temat: maja niklińska
 • Maria Niklińska debiutuje ("Maria")

  ...19 maja na sklepowe półki trafiła debiutancka płyta Marii Niklińskiej zatytułowana po prostu "Maria". W wywiadzie dla PAP Life córka Jolanty Fajkowskiej opowiedziała o swoich muzycznych inspiracjach i planach na przyszłość.

 • Maria Niklińska córką Złej Królowej

  Maria Niklińska użyczyła głosu jednej z postaci w serialu "Ever After High", którego bohaterkami są lalki będące dziećmi słynnych postaci z baśni, takich jak Śpiąca Królewna, Królewna Śnieżka czy Alicja z Krainy Czarów. Dla Niklińskiej to nie pierwsza rola w dubbingu.

 • Maria Niklińska "Ile jeszcze": Teledysk budzi kontrowersje

  Sporo zamieszania może wywołać teledysk "Ile jeszcze" aktorka i wokalistka Maria Niklińska. Przebrane za zakonnice wraz z aktorką Roksaną Krzemińską wymieniają pocałunki i przyjmują komunię.

 • Maria Niklińska "Ile jeszcze": Kontrowersje są ważne

  Znana do tej pory głównie jako aktorka ​Maria Niklińska mocno wchodzi na rynek muzyczny. Wokalistka zaszokowała publiczność teledyskiem do utworu "Ile jeszcze", w którym wciela się w rolę zakonnicy całującej się z inną kobietą. Zdaniem Tomasza Luberta, autora piosenki, w klipie nie ma nic zdrożnego, a Niklińska dobrze zrobiła, stawiając na kontrowersję. Zaznacza jednak, że sam nie nakręciłby...

 • Maria Niklińska: Ważny jest zdrowy rozsądek

  Maria Niklińska stara się na co dzień żyć w sposób ekologiczny, chętnie też angażuje się w kampanie społeczne, których celem jest rozbudzenie w Polakach większej świadomości w zakresie ochrony przyrody.

 • Maria Niklińska nagrywa płytę w Los Angeles

  Maria Niklińska pracuje nad nową płytą. Krążek nagrywany jest w Los Angeles i będzie w całości anglojęzyczny. Artystka twierdzi, że premierowe piosenki będą mieć bardziej pozytywny wydźwięk niż utwory pochodzące z jej debiutanckiego albumu "Maria".

 • Maria Niklińska: Chcę różnorodności!

  ...- Rola Anki jest jedną z najważniejszych, jakie dotąd grałam. Teraz też moją bohaterkę czekają poważne przejścia, dlatego jest to dla mnie wyzwanie - mówi Maria Niklińska.

 • Niklińska: Zatańczy z debiutantem

  W 12. edycji "Tańca z gwiazdami" na parkiecie będziemy mogli obejrzeć parę debiutantów: w roli tancerza wystąpi Tomasz Barański, znany publiczności z programu "You Can Dance", a gwiazdą u jego boku będzie Maria Niklińska, aktorka filmowa i teatralna, kojarzona przede wszystkim z seriale m "Klan" i programem "jak Oni śpiewają".

 • Maria Niklińska: Kariera w Hollywood?

  Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu", ma wszystko to, czym szczycą się jej rówieśnice robiące karierę w Hollywood - talent, urodę, ciekawą osobowość. W dodatku świetnie mówi po angielsku i gdyby tylko chciała, mogłaby wyruszyć na podbój Ameryki...

 • Maria Niklińska: Granie u boku mistrza to wyzwanie

  Maria Niklińska nie kryje satysfakcji z tego, że dużo dzieje się w jej życiu zawodowym. Aktorka gra teraz w spektaklu "Old love" w reżyserii Andrzeja Chichłowskiego u boku Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Artura Barcisia. Można ją również oglądać w serialu "Klan".

Zdjęcia na temat: maja niklińska
Dyskusje na temat: maja niklińska