• Informacje na temat:

  maja ostaszewska dziecko

Artykuły na temat: maja ostaszewska dziecko
 • Maja Ostaszewska: Słucham intuicji

  Znakomita aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna. Maja Ostaszewska lubi grać role, które mogą ją czegoś nauczyć. Choć kocha pracę w zawodzie, najważniejsza jest dla niej rodzina.

 • Maja Ostaszewska świętuje z uczniami

  Nie lubi mięsa, za to kocha biżuterię - czyżby to był przepis na młody wygląd Mai Ostaszewskiej? Aktorka we wtorek, 3 września, świętuje 47. urodziny. Ostaszewska, która jest mamą dwojga dzieci, postanowiła przy tej okazji złożyć życzenia uczniom.

 • Maja Ostaszewska: To nasz karnawał

  Maja Ostaszewska jest jedną z gwiazd trwającego właśnie festiwalu filmowego w Gdyni. Aktorka opowiada o konkursowych produkcjach i swoich planach zawodowych.

 • Maja Ostaszewska: Dawać dobry przykład

  Urodzona aktywistka. Maja Ostaszewska swoją popularność wykorzystuje do tego, by udowodnić, że warto dbać o innych.

 • ​Maja Ostaszewska opublikowała wzruszające zdjęcie z partnerem

  Maja Ostaszewska i Michał Englert są już razem 14 lat. Para bardzo strzeże swojej prywatności i rzadko pojawia się wspólnie podczas oficjalnych wyjść. Z okazji urodzin, za pośrednictwem mediów społecznościowych Maja postanowiła złożyć życzenia ukochanemu.

 • Zapracowana Maja Ostaszewska

  Aktorka Maja Ostaszewska jest ostatnio bardzo zapracowana. Serial, film, teatr... Jak się okazuje aktorka nie odpocznie nawet w majowy weekend...

 • Maja Ostaszewska na Strajku Kobiet

  ..."Stop przemocy wobec kobiet", "No women, no kraj", "W kwestii praw kobiet nie ma i nie będzie żadnego kompromisu" - to niektóre hasła, z jakimi przeszli w środę ulicami Warszawy uczestnicy manifestacji związanej z Międzynarodowym Strajkiem Kobiet. Na pl. Konstytucji głos zabrała m.in. aktorka Maja Ostaszewska.

 • Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz: Wojna trwa nadal

  Maja Ostaszewska i Adam Woronowicz już kilka razy spotykali się na planie. Wkrótce zagrają parę w najnowszym filmie Marka Koterskiego "7 uczuć". – Uwielbiamy razem pracować – zapewniają.

 • Maja Ostaszewska w serialu "Druga szansa"

  W nowym serialu TVN "Druga szansa" Maja Ostaszewska i Małgorzata Kożuchowska są siostrami. Pierwsza jest przykładną żoną i matką, druga rozchwytywaną agentką gwiazd, która w wyniku intrygi z dnia na dzień traci wszystko.

 • Maja Ostaszewska: Chce chronić dzieci

  Długo zastanawiała się, co zrobić... Maja Ostaszewska (41 l.) miała bowiem poważny dylemat dotyczący dzieci. Wspólnie z partnerem Michałem Englertem (38 l.) kilka tygodni rozpatrywali wszystkie za(...), wielowymiarowy i wielorasowy. Jest to szkoła świecka, niezdominowana przez katechezę - opowiada pani Maja. Aktorka swoje lata spędzone w szkole podstawowej wspomina jako istny koszmar. Choć wychowywała się...

Zdjęcia na temat: maja ostaszewska dziecko
Wideo na temat: maja ostaszewska dziecko
 • "W głowie się nie mieści": Wywiad z Mają Ostaszewską

  – Ten film będzie wspaniałą przygodą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Pomysł jest niezwykły, wręcz fenomenalny – mówi Maja Ostaszewska. – „W głowie się nie mieści” to mądra historia, niosąca w sobie wiele humoru oraz pięknego, pozytywnego przekazu. Filmy Pixara są pełne akcji, ale zawsze przekazują też mądre, oczyszczające, wzruszające wartości: przyjaźń, lojalność, odwagę, wiarę w siebie.

 • "Diagnoza": Adam Woronowicz o zemście Jana

  Jan (Adam Woronowicz), wielki przegrany premierowej serii, szybko stanie na nogi. Czy będzie chciał zemścić się na Annie (Maja Ostaszewska), czy może zrezygnuje z odwetu dla dobra dzieci?

Dyskusje na temat: maja ostaszewska dziecko