• Informacje na temat:

  maja ostaszewska małgorzata szumowska

Artykuły na temat: maja ostaszewska małgorzata szumowska
 • Małgorzata Szumowska wyreżyserowała film w cyklu "Women's Tales" marki Miu Miu

  ...i rodzinnych oczekiwań. W rolach głównych występują w nim Raffey Cassidy, którą niedawno można było oglądać u boku Natalie Portman w filmie "Vox Lux", Maja Ostaszewska i Filip Rutkowski. Za zdjęcia(...)To wielkie wyróżnienie dla polskiej reżyserki. Cykl filmów reżyserowanych przez kobiety firmuje sama Miuccia Prada, która stoi za całym przedsięwzięciem. Szumowska jest dziewiętnastą z kolei...

 • Małgorzata Szumowska przed laty była modelką

  ..."? Znalazły się wśród nich m.in. Magdalena Boczarska, Maja Ostaszewska, Maffashion i Zuzanna Bijoch. Autorką książki jest Natalia Hołownia.(...) - jedynie tego wtedy wymagano. A wysoka i szczupła byłam" - wspomina Szumowska na kartach książki "Modna Polka", w której polskie ikony stylu rozprawiają o modzie, stylu, urodzie i życiu. Została...

 • Gwiazdor "Stranger Things" w nowym filmie Małgorzaty Szumowskiej

  ...​Małgorzata Szumowska rozpoczęła zdjęcia do nowego filmu "Wonder Zenia" - informuje magazyn "Variety". W głównej roli zobaczymy ukraińskiego aktora Aleka Utgoffa, znanego z serialu "Stranger Things" oraz hollywoodzkich hitów: "Jack Ryan: Teoria chaosu" i "San Andreas".

 • Maja Ostaszewska: Między filmem a teatrem

  Niewiele aktorek potrafi z takim powodzeniem łączyć pracę w kinie, teatrze i telewizji. Maja Ostaszewska lubi zaskakiwać, nie boi się wyzwań i zaangażowania w sprawy społeczne. Jest równocześnie ikoną mody, a ze swoją przyjaciółką, Magdaleną Cielecką, zaprojektowała niedawno autorską kolekcję biżuterii. Jak ona to robi?

 • "The Other Lamb" Małgorzaty Szumowskiej: Jest zwiastun!

  .... W obsadzie "The Other Lamb", oprócz Cassidy i Huismana, znalazły się też m.in. Denise Gough, Kelly Campbell, Eve Connolly, Isabelle Connolly oraz Ailbhe Cowley. Małgorzata Szumowska pracuje obecnie nad swoim kolejnym filmem. To "Masażysta", w którym w roli tytułowej zobaczymy Aleca Utgoffa. W pozostałych rolach występują w nim Maja Ostaszewska, Weronika Rosati, Andrzej Chyra i Agata Kulesza.

 • Małgorzata Szumowska: Nie wierzę w zaświaty

  ..."Body/Ciało", za które Małgorzata Szumowska otrzymała Srebrnego Niedźwiedzia w Berlinie, trafi do kin 6 marca. W ramach przygotowań do pracy nad filmem z wątkami spirytystycznymi twórcy spotkali się m.in. z osobą uważającą się za medium - zdradziła reżyserka.

 • Małgorzata Szumowska o "Body/Ciało"

  ...i wierze w życie po śmierci. Jedna z najwybitniejszych reżyserek młodego pokolenia - Małgorzata Szumowska, powraca do walki o najważniejsze nagrody przemysłu filmowego. Jej najnowszy obraz(...) tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła skontaktowała się z nią z zaświatów i ma dla nich wiadomość, będą zmuszeni...

 • Małgorzata Szumowska w konkursie Berlinale!

  Małgorzata Szumowska dołącza do Romana Polańskiego i Andrzeja Wajdy, jedynych dotychczas twórców z Polski, których kolejne dzieła toczyły zmagania o jedną z najcenniejszych nagród filmowych na(...) anoreksję córka (Justyna Suwała) próbują, każde na swój sposób, odnaleźć się po tragicznej śmierci najbliższej osoby. Gdy pewnego dnia terapeutka dziewczyny - Anna (Maja Ostaszewska) oznajmi im, że zmarła...

 • Maja Ostaszewska i jej filmowe przemiany

  Na ekranach polskich kin możemy oglądać najnowszą produkcję Małgorzaty Szumowskiej "Body/Ciało". W nagrodzonym na tegorocznym Berlinale obrazie jedną z głównych ról gra Maja Ostaszewska, która wyznała, że po czterdziestce nabiera rozpędu. Przypomnijmy jej najlepsze filmowe kreacje.

 • Małgorzata Szumowska o "Body/Ciało": Obraz współczesnej Polski

  Małgorzata Szumowska, reżyserka walczącego o Złotego Niedźwiedzia na Berlinale 2015 filmu "Body/Ciało", w rozmowie z Interią opowiada, jak jednocześnie nakręcić czarną komedię o Polsce i uniwersalną historię ludzkich bolączek.

Zdjęcia na temat: maja ostaszewska małgorzata szumowska