• Informacje na temat:

  maja ostaszewska z partnerem

Artykuły na temat: maja ostaszewska z partnerem
 • ​Maja Ostaszewska opublikowała wzruszające zdjęcie z partnerem

  Maja Ostaszewska i Michał Englert są już razem 14 lat. Para bardzo strzeże swojej prywatności i rzadko pojawia się wspólnie podczas oficjalnych wyjść. Z okazji urodzin, za pośrednictwem mediów społecznościowych Maja postanowiła złożyć życzenia ukochanemu.

 • Maja Ostaszewska: Kobieta w męskim świecie

  Pochodzi z artystycznej rodziny, jednak wyznaje, że nie miało to specjalnego znaczenia kiedy decydowała, co będzie robić w przyszłości. - Decyzja, że będę aktorką, była absolutnie moja - przekonuje. Dziś Maja Ostaszewska jest jedną z najwybitniejszych artystek w naszym kraju.

 • Maja Ostaszewska: Paradoks kłamcy

  ..."Jest aktorką w trudnym momencie swojej kariery i trudnym, jeśli chodzi o życie osobiste. To osoba bardzo wrażliwa, sensualna, trochę pogubiona" - mówi Maja Ostaszewska o swojej bohaterce w "Ja teraz kłamię", nowym filmie Pawła Borowskiego.

 • Maja Ostaszewska: Chce chronić dzieci

  Długo zastanawiała się, co zrobić... Maja Ostaszewska (41 l.) miała bowiem poważny dylemat dotyczący dzieci. Wspólnie z partnerem Michałem Englertem (38 l.) kilka tygodni rozpatrywali wszystkie za(...), wielowymiarowy i wielorasowy. Jest to szkoła świecka, niezdominowana przez katechezę - opowiada pani Maja. Aktorka swoje lata spędzone w szkole podstawowej wspomina jako istny koszmar. Choć wychowywała się...

 • Maja Ostaszewska: Słucham intuicji

  Znakomita aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna. Maja Ostaszewska lubi grać role, które mogą ją czegoś nauczyć. Choć kocha pracę w zawodzie, najważniejsza jest dla niej rodzina.

 • Wejdzie do polityki? Maja Ostaszewska zwierza się na wykrywaczu kłamstw

  Czy planuje karierę polityczną? Czy ma psychofanów? I jak zniosła odważne sceny w filmie "Ja teraz kłamię"? Maja Ostaszewska bez tajemnic! Aktorka przebadana na wariografie.

 • Maja Ostaszewska w serialu "Druga szansa"

  W nowym serialu TVN "Druga szansa" Maja Ostaszewska i Małgorzata Kożuchowska są siostrami. Pierwsza jest przykładną żoną i matką, druga rozchwytywaną agentką gwiazd, która w wyniku intrygi z dnia na dzień traci wszystko.

 • Cielecka i Ostaszewska: Aktorki, sąsiadki, przyjaciółki

  Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska poznały się jeszcze w szkole teatralnej. I tak aktorki - choć jak same przyznają, są różne - przyjaźnią się od 20 lat. Dziś nie tylko się wspierają czy inspirują, ale też mieszkają obok siebie i razem jeżdżą na wakacje.

 • Maja Ostaszewska jako żona Kuklińskiego

  Brawurowo grała Beatkę w "Przepisie na życie". W kinach zobaczymy ją w filmie "Jack Strong" w roli żony płk. Ryszarda Kuklińskiego. Maja Ostaszewska opowiada o swojej pracy, dzieciach oraz dalekich podróżach.

 • Ostaszewska: Czarny charakter da się lubić!

  Maja Ostaszewska odebrała statuetkę Telekamery "Tele Tygodnia" 2012 dla najlepszej aktorki za rolę w serialu "Przepis na życie". Przyznała jednak, że jej sukces byłby niepełny bez triumfu jej ekranowego partnera Piotra Adamczyka.

Zdjęcia na temat: maja ostaszewska z partnerem