• Informacje na temat:

  maja rusza

Artykuły na temat: maja rusza
 • Rusza filmowa akcja Stowarzyszenia Nowe Horyzonty

  ..."Deerskin" Quentina Dupieuxa, "Tommaso" Abla Ferrary i "Biały, biały dzień" Hlynura Palmasona – te produkcje będzie można obejrzeć na platformach streamingowych w pierwszy weekend maja. W filmowe podróże do Francji, Włoch i Islandii zabierze widzów Stowarzyszenie Nowe Horyzonty w ramach akcji #majówkanahoryzoncie.

 • Bloodthirst rusza w Polskę

  Niestrudzona thrashowa horda Bloodthirst z Poznania odwiedzi pod koniec maja kilka polskich miast.

 • Rusza "Kamera Akcja"

  Ponad trzydzieści filmów zaprezentowanych zostanie podczas festiwalu krytyków sztuki filmowej "Kamera Akcja", który rozpoczyna się w czwartek, 9 maja, w Łodzi. Pokazom towarzyszyć będzie dyskusja o sztuce filmowej i roli krytyka filmowego.

 • Rusza w Polskę

  Niebawem wakacje, czy "Kawa czy herbata?" jak co roku ruszy w Polskę? Paweł Pochwała : - Nie inaczej! W zasadzie już rozpoczęliśmy naszą wiosenno-letnią podróż. Na początku maja Maciek Kurzajewski odwiedził Łowicz... Kto widział, ten wie - było świetnie! Proszę zdradzić, jakie miejsca odwiedzi ekipa programu? - Programy wyjazdowe przygotowujemy wspólnie z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego...

 • Rusza Europejski Festiwal Filmowy

  Już po raz jedenasty rozpoczyna się przegląd najważniejszych produkcji filmowych powstałych w Europie. Europejski Festiwal Filmowy rusza we wtorek, 9 maja, Warszawie, a 15 maja po raz pierwszy pojawi się w Krakowie.

 • Rusza Krakowski Festiwal Filmowy

  Dwa dni po ceremonii zakończenia festiwalu w Cannes rusza najważniejszy w Polsce i jeden z bardziej prestiżowych na świecie festiwali prezentujących filmy dokumentalne, krótkometrażowe oraz animowane. Krakowski Festiwal Filmowy otworzy 30 maja ceremonia wręczenia Smoka Smoków wybitnemu polskiemu dokumentaliście - Kazimierzowi Karabaszowi.

 • Rusza Tribeca Film Festival

  We wtorek, 25 kwietnia, rusza piąta edycja nowojorskiego festiwalu filmowego Tribeca. Na uroczyste otwarcie imprezy, której współzałożycielem jest sam Robert De Niro wybrano "United 93" Paula Greengrassa, opowiadający o tragedii WTC oczami pasażerów jednego z samolotów, którym 11 września 2001 roku lecieli terroryści.

 • Andrzej Piaseczny rusza w trasę

  ...5 maja w Olsztynie ruszy trasa "Atmasfera" Andrzeja Piasecznego, na której będzie można usłyszeć największe przeboje popularnego wokalisty.

 • Rusza Krakowski Festiwal Filmowy

  W poniedziałek, 31 maja, rozpoczyna się 50. Krakowski Festiwal Filmowy. Jubileuszowa edycja imprezy potrwa do niedzieli 6 czerwca. Siedem festiwalowych dni wypełnione będzie po brzegi projekcjami filmowymi, koncertami oraz wystawami.

 • Rusza festiwal w Cannes

  Pokazem najnowszego filmu Woody'ego Allena, "Hollywood Ending", rozpocznie się w środę, 15 maja, tegoroczny 55. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. W festiwalowym konkursie wystartują 22 filmy(...) odbędzie się 26 maja.

Wideo na temat: maja rusza
 • Sablewska zachwala styl Agaty Dudy!

  Maja Sablewska (37 l.) rusza z nowym programem "Sablewska od stylu". Gwiazda będzie w nim uczyć Polki, czym jest styl i jak go odnaleźć. W rozmowie z nami Majka przyznała, że nasze rodaczki mogą śmiało czerpać wzorce od gwiazd z pierwszych stron gazet, jak chociażby Małgorzata Kożuchowska. Świetnym przykładem jest też ponoć prezydentowa Agata Duda. "Pierwsza dama ma świetny styl" - zachwala Majka.

 • "Jesteśmy waleczni" - mówi o swej drużynie Mikołaj Roznerski

  Mikołaj Roznerski to gość piątego odcinka programu TVP2 "Kocham Cię, Polsko!". Emisja 1 kwietnia, o godz. 20:05 w TVP2. W tym odcinku zmierzą się dwie drużyny - w jednej pojawią się trzy piękne aktorki, w drugiej - trzej przystojni aktorzy. Po stronie Tomasza Kammela walczyć będą: Maja Bohosiewicz, Ewa Kasprzyk i Klaudia Halejcio. W zespole Antoniego Królikowskiego do boju ruszą: Mikołaj

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1616.

  pocztówkę, a Hubert - w nadziei, że odnajdzie żonę - od razu rusza do Milanówka, gdzie kartka została nadana. Nina na kilka dni zostawia Witka pod opieką Marka. Ale chłopak nadal nie potrafi pogodzić się

Dyskusje na temat: maja rusza