• Informacje na temat:

  maja rutkowskiego

Artykuły na temat: maja rutkowskiego
 • Krzysztof Rutkowski (Tarzan Boy) skończyłby 60 lat. Tragiczna historia gwiazdy disco polo

  W latach 90. był jednym z największych gwiazdorów disco polo, a jego przeboje królowały na dyskotekach. Jednak w kolejnych latach życie boleśnie doświadczyło Krzysztofa Rutkowskiego z grupy Tarzan Boy. 23 maja wokalista skończyłby 60 lat.

 • "Ach, ten ślub!": Krzysztof Rutkowski na ślubnym kobiercu

  W najbliższym odcinku programu TVN Style "Ach, ten ślub!" prowadzące show, projektantka nowoczesnych sukien Magda Socha-Włodarska i dekoratorka Agnieszkę Winnicką, będą gościć w pałacu w Rozalinie, gdzie ślub wezmą Maja Plich i Krzysztof Rutkowski.

 • Krzysztof Rutkowski śpiewa w utworze "Jesteś aniołem"

  Klip "Jesteś aniołem" zapowiada film "Miasto nocą", którego premiera ma odbyć się w 2017 roku. W teledysku oprócz Krzysztofa Rutkowskiego pojawiła się również Maja Pilch , dziewczyna detektywa(...) Krzysztofa Rutkowskiego - wcześniej wystąpił w teledysku "Revolution" duetu Kalwi & Remi . Zobacz klip "Jesteś aniołem": Sprawdź tekst utworu "Jesteś aniołem" w serwisie Teksciory.pl!

 • Rafał Rutkowski zdradza kulisy "Joke Show"

  W sobotę 21 marca Polsat wyemituje pierwszy odcinek programu „Joke Show”. Poprowadzi go popularny stand-uper i aktor Rafał Rutkowski. Zasada jest prosta - goście, którzy zasiądą przy wspólnym stole, mają opowiadać dowcipy i anegdoty na zadany przez gospodarza temat.

 • Rafał Rutkowski ma urodziny!

  ...dziś korzystając z gościny warszawskiego Och-Teatru, gdzie Rafał występuje także ze swoim one-man show "To nie jest kraj dla dla wielkich ludzi" i gdzie już 28 maja odbędzie się premiera komedii "Mayday(...) zakochani"). Dziś - 22 maja - Rafał kończy 40 lat! Czego sobie życzy z tej okazji? Oprócz zdrowia, szczęścia i pomyślności... - Chciałbym, żeby ludzie znów zaczęli się bawić tak, jak bawili się...

 • Sebastian Rutkowski: Nie kopiuję Justina Biebera

  Teledysk "Powiedz mi" 16-letniego Sebastiana Rutkowskiego robi furorę, a młody wokalista nie może opędzić się od fanek.

 • Maja Kleszcz i "Osiecka De Luxe". Przeboje w stylu retro

  Maja Kleszcz opublikowała swój nowy album "Osiecka De Luxe".

 • Zagra półnago, bo...mowa o seksie

  ...- dodał aktor. One-man show Rafała Rutkowskiego "Seks polski" to spektakl na podstawie tekstu dziennikarza Macieja Łubieńskiego. Premiera spektaklu już 13 marca 2011, gościnnie w Teatrze Buffo...

 • Zagrał kobietę. W dodatku modelkę

  W nowej komedii Sławomira Kryńskiego zatytułowanej "Podejrzani zakochani" znany m.in. z "Randki w ciemno", "Jak się pozbyć cellulitu" i "Lejdis" Rafał Rutkowski występuje w podwójnej roli: zabawnego oszusta zza wschodniej granicy i... kobiety.

 • "Od strzału do strzału"

  Pod koniec października 2005 roku w sklepach pojawiła się płyta "Demonologic" odrodzonego zespołu Homo Twist. Maciej "Lucyfer de Santa Maria" Maleńczuk do składu dobrał sobie tym razem znanego z Acid Drinkers Titusa "Vaginus Rex Spiritus Sanctus" Pukackiego (bas) oraz dwóch perkusistów: Jakuba "Mefisto Leonard de Santa Cruz" Rutkowskiego i Tomasza "dr Potwór" Dominika. Za produkcję "Demonologic...

Zdjęcia na temat: maja rutkowskiego
Wideo na temat: maja rutkowskiego
 • Maja Rutkowski wie, jak odkryć zdradę męża!

  Maja Rutkowski jako licencjonowany detektyw wyjawiła nam, jak możemy wykryć zdradę męża. Żona Krzysztofa Rutkowskiego poleciła też "domowy" podsłuch, który możemy wykorzystać, aby zebrać dowody do sądu. Zobaczcie nagranie!

 • Maja Rutkowski nie ma koleżanek celebrytek! Dlaczego?

  Maja Rutkowski podczas szczerej rozmowy z nami zdradziła, że nie ma koleżanek celebrytek. Żona Krzysztofa Rutkowskiego stwierdziła, że szkoda jej czasu na bezsensowne spotkania z niewartościowymi ludźmi. Zobaczcie nagranie!

 • Krzysztof Rutkowski i Maja Plich wzięli w sierpniu 2019 ślub. Uroczystość odbyła się w podwarszawskim Rozalinie. Było luksusowo i z rozmachem. O szczegółach uroczystość młoda para opowiedziała w „Dzień Dobry Wakacje”. Panna młoda miała w tym wyjątkowym dniu na sobie kilka sukni ślubnych, w które co jakiś czas się przebierała. Czy Państwo Rutkowscy wybierają się w podróż poślubną? Dlaczego Maja