• Informacje na temat:

  maja sablewska i dieta

Artykuły na temat: maja sablewska i dieta
 • Maja Sablewska: Zamień białe na zielone

  ...najlepszym lekarstwem" - mówi Maja Sablewska. Niepotrzebna jest drakońska dieta, by cieszyć się swoim lustrzanym odbiciem. Sablewska podaje dziesięć zasad, które stanowią podstawę jej zdrowego stylu(...)Cztery lata temu Maja Sablewska całkowicie zmieniła swój sposób odżywiania - dziś cieszy się doskonałym zdrowiem i świetnym wyglądem, a przede wszystkim żyje w zgodzie z własnym ciałem. Wskazówkami...

 • Maja Sablewska: Zasłaniałam oponkę

  Maja Sablewska jest uzależniona od aktywności fizycznej. Dużo trenuje, by utrzymać szczupłą sylwetkę, stara się również zachowywać zdrową dietę. Wygląd jest dla niej ważny, nie zawsze jednak równie skutecznie o siebie dbała. Jeszcze kilka lat temu musiała nosić luźne ubrania, aby ukryć nadmiar kilogramów.

 • Sablewska wygrała "X Factor"!

  To zdecydowanie najgorętsze nazwisko tego sezonu - Maja Sablewska, znana dotychczas jako menedżerka gwiazd sama została rozchwytywaną przez media celebrytką.

 • Po co ten cynizm?

  Menedżerka. Jurorka. Już gwiazda? E tam! Maja Sablewska.

Wideo na temat: maja sablewska i dieta
 • Maja Sablewska broni "diety zmieniającej rysy twarzy"

  Maja Sablewska z uporem powtarza w mediach, że rysy jej twarzy zmieniły się przez stosowanie diety. W najnowszym wywiadzie broni swojej tezy. - Każdy rozsądny dietetyk wie o tym dobrze, że dieta naprawdę zmienia rysy twarzy. Wystarczy, że ktoś schudnie 20 kilogramów, pozbędzie się tkanki tłuszczowej i wszystko się zmienia - mówi Sablewska. Pytana, czy korzysta z medycyny estetycznej, mówi wprost

 • Maja Sablewska: Zasłaniałam oponkę

  Maja Sablewska jest uzależniona od aktywności fizycznej. Dużo trenuje, by utrzymać szczupłą sylwetkę, stara się również zachowywać zdrową dietę. Jeszcze kilka lat temu musiała nosić luźne ubrania, aby ukryć nadmiar kilogramów.

 • Maja Sablewska: Dbam o siebie

  5 kwietnia Maja Sablewska skończyła 37 lat. Celebrytka jest przerażona wizją czterdziestki, dlatego całe godziny spędza na siłowni, katuje się dietą, by tylko - jak mówi - "dbać o sobie".