• Informacje na temat:

  maja sablewska latem

Artykuły na temat: maja sablewska latem
 • Maja Sablewska: Zasłaniałam oponkę

  Maja Sablewska jest uzależniona od aktywności fizycznej. Dużo trenuje, by utrzymać szczupłą sylwetkę, stara się również zachowywać zdrową dietę. Wygląd jest dla niej ważny, nie zawsze jednak równie skutecznie o siebie dbała. Jeszcze kilka lat temu musiała nosić luźne ubrania, aby ukryć nadmiar kilogramów.

 • Pozwą Maję Sablewską?

  Byłe podopieczne - Doda i Marina mają do niej żal. Twierdzą, że Maja Sablewska nie dbała o ich interesy jak na menedżerkę przystało, tylko lansowała siebie.

 • ​Maja Sablewska o zmianach w swoim programie

  ...​Maja Sablewska zamierza zmienić charakter programu "Sablewskiej sposób na modę". Chce, by nowa edycja była bardziej naturalna i pozwalała na nawiązanie jeszcze bliższego kontaktu między prowadzącą a uczestniczkami.

 • Maja Sablewska menedżerką Czesława Mozila!

  Maja Sablewska poprowadzi karierę Czesława Mozila - dowiedział się portal INTERIA.PL. Menedżerka i muzyk zaprzyjaźnili się na planie "X Factor", gdzie oboje są jurorami.

 • Maja Sablewska: Polkom brakuje odwagi

  Polkom wciąż brakuje odwagi w kreowaniu własnego wizerunku - uważa Maja Sablewska. Zdaniem znanej stylistki, Polki nie chcą bawić się strojem i dodatkami w obawie przed krytyką. Ona sama przyznaje, że uwielbia ubrania, ale zanim kupi coś nowego, sprzedaje te, których nosić już nie zamierza.

 • Maja Sablewska: Krytyka mnie śmieszy

  W rozmowie z INTERIA.PL Maja Sablewska, menedżerka i jurorka "X Factor", opowiada o trudnych początkach w programie, o nie najlepszych relacjach z Kubą Wojewódzkim, odnosi się też do krytyki jej obecności w TVN-owskim show.

 • Maja Sablewska: Polecam botoks każdej kobiecie

  ..."Mam misję, by uświadomić kobiety, że botoks to nie jest nic złego" - powiedziała Maja Sablewska w internetowym talk show "Small Talk". "Różne zabiegi działają na naszą korzyść, to nic wstydliwego(...). Sablewska zapomniała dodać, że botoks paraliżuje mięśnie twarzy, jest też na dłuższą metę szkodliwy dla całego układu nerwowego. Eksmenedżerka zamierza zachwalać botoks na antenie TVN Style, gdzie...

 • Doda znów z Mają Sablewską?

  Zarówno "Fakt", jaki "Super Express" podały, że skonfliktowane do niedawna Doda i Maja Sablewska zrobiły pierwsze kroki do odnowienia znajomości i współpracy. Skłócone po burzliwym zawodowym rozstaniu panie najwyraźniej zrozumiały, że razem osiągnęły więcej i niesnaski należy odłożyć w kąt. Jak informuje "Fakt", Maja Sablewska powiedziała w trakcie programu "Pytanie na śniadanie", że Doda...

 • Maja Sablewska "wtopiła" na Marinie?

  Przypomnijmy, że w 2009 roku znana ze współpracy z Dodą menedżerka Maja Sablewska postanowiła zająć się karierą debiutującej wokalistki Mariny Łuczenko. To nie spodobało się Dodzie, która szybko(...). Co na to Maja Sablewska? W niedawnej rozmowie z magazynem "Flesz" celebrytka zadeklarowała, że zainwestowała w karierę byłej już podopiecznej mała fortunę i sugeruje, że były to pieniądz wyrzucone...

 • Maja Sablewska komentuje zachowanie Dody

  Przypomnijmy, że Maja Sablewska przez wiele lat zajmowała się karierą Dody. Panie zakończyły współpracę w atmosferze kłótni, ale ostatnio ich relacje bardzo się poprawiły. Poproszona przez magazyn "Show" o komentarz do incydentu z udziałem Dody i Agnieszki Szulim, Maja Sablewska udzieliła bardzo dyplomatycznej odpowiedzi. "Mam teraz z Dodą dobry układ koleżeński i wiem, że cokolwiek powiem...

Zdjęcia na temat: maja sablewska latem
Wideo na temat: maja sablewska latem
 • Maja Sablewska: Zasłaniałam oponkę

  Maja Sablewska jest uzależniona od aktywności fizycznej. Dużo trenuje, by utrzymać szczupłą sylwetkę, stara się również zachowywać zdrową dietę. Jeszcze kilka lat temu musiała nosić luźne ubrania, aby ukryć nadmiar kilogramów.

 • Maja Sablewska: Dbam o siebie

  5 kwietnia Maja Sablewska skończyła 37 lat. Celebrytka jest przerażona wizją czterdziestki, dlatego całe godziny spędza na siłowni, katuje się dietą, by tylko - jak mówi - "dbać o sobie".

 • Sablewska skromnie o sobie: Każdy, kto mnie zna, wie, że mam dobre serce!

  znam budżetu, portfela, nie znam zainteresowań" – mówi Sablewska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Zdaniem celebrytki ludzi nie powinno się krytykować. Gdy zgłaszają się do niej po radę, zawsze(...) w jej towarzystwie, obawiają się ewentualnej krytyki. Sablewska pamięta zwłaszcza zdarzenie podczas jednego ze wspólnych wypadów do kina z koleżankami. "Moja koleżanka zabrała siostrę i ta siostra mówi