• Informacje na temat:

  maja szuka

Artykuły na temat: maja szuka
 • "Rolnik szuka żony": Uczestniczka w ciąży

  Małgorzata Borysewicz, którą widzowie poznali w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony", jest w ciąży! Rolniczka podzieliła się tą cudowną nowina za pośrednictwem Instagrama.

 • "Rolnik szuka żony": Małgorzata spodziewa się drugiego dziecka! Jak się czuje? Jak wygląda?

  Małgorzata Borysewicz, bohaterka czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony", spodziewa się drugiego dziecka. Jak czuje się w drugiej ciąży?

 • "Rolnik szuka żony": Do kiedy można wysyłać listy?

  Znamy już rolników, którzy zdecydowali się wziąć udział w 6. edycji programu TVP "Rolnik szuka żony". Potencjalni uczestnicy wciąż czekają na listy od zainteresowanych nimi kandydatek. Termin zgłoszeń upływa w piątek, 24 maja.

 • "Rolnik szuka żony": Grzegorz i Anna zostaną rodzicami

  Uczestnicy drugiej edycji Rolnik szuka żony ponownie zostaną rodzicami! Ania i Grzegorz Bardowscy podzielili się za pośrednictwem Instagrama radosną nowiną. Przy okazji pokazali też swojego synka Jasia, który jest już naprawdę dużym chłopcem!

 • "Rolnik szuka żony 6": Znamy już kandydatów!

  Odcinkiem "0", który widzowie TVP1 obejrzeli w poniedziałek wielkanocny, 22 kwietnia, rozpoczęła się szósta edycja programu "Rolnik szuka żony". Zaprezentowano sylwetki dziewięciu rolników, których z kamerą odwiedziła Marta Manowska. Niestety w tej edycji znowu nie ma kobiety.

 • "Rolnik szuka żony 5": Listy można wysyłać tylko do 4 maja

  ...– Zachęcam wszystkich, którzy chcieliby napisać, ale mają wątpliwości, żeby to zrobili – przekonuje Marta Manowska. Termin wysyłania listów przedłużono do 4 maja!

 • "Rolnik szuka żony 4": Sylwetki kandydatów

  W niedzielę wielkanocną, 16 kwietnia, widzowie telewizyjnej Jedynki poznali kandydatów do czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony". Kim są? Kogo szukają?

 • "Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek z drugiej edycji pokazali córeczkę! Rodzina w komplecie!

  Mała Liwia, córka Ani i Grzegorza Bardowskich, przyszła na świat 6 listopada. Para, która poznała się w drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony", ma jeszcze syna Jasia. W niedzielę, 17 listopada, Ania na swym Instagramie podzieliła się uroczym zdjęciem, które podbiło serca internautów!

 • Marieta Żukowska szuka faceta

  W nowym serial u TVP "Londyńczycy" Marieta Żukowska ("M jak miłość") zagra Martę - emigrantkę z Polski, która będzie szukała w Londynie faceta.

 • Blindead szuka basisty

  Blindead intensywnie szuka następcy Zimy. Jak napisał do nas Havoc, chętni do spróbowania swych sił mogą się kontaktować pisząc na adresy emailowe: havoc_blindead@hotmail.com lub wolverinenick@wp.pl . W maju Blindead będzie też można kilka razy zobaczyć na żywo. Zespół zaprezentuje się 13 maja w Gdyni (klub "Pokład", jako support przed Acid Drinkers) oraz w tym samym mieście 19 maja (klub...

Zdjęcia na temat: maja szuka
Wideo na temat: maja szuka
 • Marta Manowska nie tylko o programie "Rolnik szuka żony". "Mnie jeszcze coś zaskoczyło"

  W niedzielę, 1 grudnia, finał szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Czy coś może jeszcze widzów zaskoczyć? - Mnie zaskoczyło, więc jest jeszcze szansa, że coś nas zaskoczy - powiedziała enigmatycznie Marta Manowska w rozmowie z Martą Podczarską. - Ta edycja skończy się niebywałym sukcesem i czasami aż ciężko w to uwierzyć - dodała gospodyni show. - Z kolei "Sanatorium miłości" to jest

 • Marta Manowska zdradza kulisy nowej edycji "Rolnik szuka żony"!

  Jedną z gwiazd ostatniej ramówki TVP była Marta Manowska, która opowiedziała nam o nowej edycji programu "Rolnik szuka żony 4". Produkcja zadebiutuje w TVP1 w niedzielę, 3 września. - Główny cel tego programu to, żeby tych ludzi "otworzyć", żeby się zmienili, żeby chcieli... Wszystko wynika z ich odwagi. Oni stawiają pierwszy krok, drugi krok stawiają osoby, które do nich napisały - stwierdziła

 • Natalia i Paweł z "Rolnik szuka żony": Daliśmy sobie szansę

  Natalia i Paweł to jedyna para w programie „Rolnik szuka żony”, która zdecydowała się stworzyć związek. Jak wspominają udział w programie oraz jakie mają zamiary wobec siebie? O tym opowiedzieli w programie "Świat się kręci". (TVP/x-news)

Dyskusje na temat: maja szuka