• Informacje na temat:

  maja zapraszamy

Artykuły na temat: maja zapraszamy
 • Maja Wodecka-Zagajewska: Reżyserzy proponowali role i zapraszali do łóżek

  Maja Wodecka (72 l.) zachwycała urodą i naturalnością. Twórcy filmowi obiecywali jej wielkie role, ona wybrała spokojne życie z... poetą.

 • Minionki wracają!

  Nie tylko dzieci kochają Minionki. Sprawiły to ich zabawne przygody, żarty i, cóż, gapowatość. Już 26 czerwca film "Minionki" zadebiutuje na ekranach polskich kin. Tymczasem zapraszamy na cykl minionkowych imprez.

 • Hannibal zaprasza do stołu

  Serca, języki, podudzia, gałki oczne, a nawet ucho. Lecter potrafi przyrządzić dosłownie wszystko. Kto jest odpowiedzialny za kulinarną maskaradę ujmującego kanibala?

 • Agnieszka Gozdyra: Słupki oglądalności

  Jej program wzbudza skrajne emocje. Może dlatego, że zaprasza do niego gości o odmiennych, często kontrowersyjnych poglądach. - Weryfikują mnie słupki oglądalności, a te mają się dobrze - mówi Agnieszka Gozdyra.

 • Doda zaprasza Vegę do kina na nowego "Pitbulla"!

  Kilka tygodni temu w świecie filmowym wybuchł spory skandal związany z nową częścią hitowego "Pitbulla".  Wtedy to reżyser tego filmu, Patryk Vega oznajmił w specjalnym oświadczeniu, że odchodzi z ekipy i nie podejmie się reżyserii następnej części tej serii. Za Vegą murem stanęli aktorzy związani z filmem. Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska i Tomek Oświeciński również poinformowali, że nie...

 • "Przyjaciółki": Co wydarzy się w finale 5. sezonu?

  Wielkie niespodzianki i nieoczekiwane zwroty akcji czekają na fanów "Przyjaciółek". Finał 5. sezonu popularnego serialu już w czwartek, 21 maja, w Polsacie.

 • "O mnie się nie martw": Dwójka zaprasza na najlepsze seriale tej wiosny!

  Premierowe odcinki sześciu uwielbianych przez widzów Dwójki seriali, dwa wielkie światowe hity telewizyjne i nowa bijąca rekordy oglądalności w Turcji telenowela – oto serialowe propozycje TVP2 na nadchodzącą wiosnę...

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • "Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak zaprasza na szaloną terapię!

  ...można by wystawić. I tak oto ten pomysł właśnie się materializuje. Rzecz dzieje się w gabinecie terapeutycznym? - Tak, zapraszamy na szaloną sesję terapeutyczną prowadzoną przez piękną...

 • Trzy premiery w Teatrze Telewizji

  Do końca maja Telewizja Polska pokaże aż trzy ważne premiery teatralne. 18 maja (o godz. 20:25) TVP1 wyemituje "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka. Dzień później (o godz. 20:30) TVP Kultura pokaże sztukę "Polacy" w reżyserii Gabriela Gietzky'ego, a 24 maja (o godz. 22:55) Studio Teatralne Dwójki zaprasza na "Miss HIV" w reżyserii Krzysztofa Czeczota.

Zdjęcia na temat: maja zapraszamy
Wideo na temat: maja zapraszamy
 • "W rytmie serca": Odcinek 67.

  Karol zaprasza Marię na imieniny - licząc na to, że na imprezie siostra "oficjalnie" pozna w końcu ich rodziców. Tymczasem w pracy pod opiekę Biernackiej trafia Gosia - dziewczyna, która jest w ciąży i planuje oddać noworodka do adopcji. Ewa i Szarek mają z kolei powód do świętowania, bo test wykazuje, że spodziewają się dziecka. Weronika wraca do pracy w Kazimierzu - ku rozczarowaniu Seby, który musi zostać jej podwładnym. A w Jabłonowie zjawia się na nowo prokurator Siedlecki.

 • Pszczółka Maja. Film

  Maja to mała pszczółka o wielkim sercu i urzekającej osobowości! Urodzona w perfekcyjnie zorganizowanym społeczeństwie pszczół robotnic, Maja marzy o prawdziwej wolności oraz ekscytującym życiu pełnym zabawy i wielkich przygód. Prawda jest bowiem taka, że dla inteligentnej Mai świat jest zbyt interesującym i pozytywnie tajemniczym miejscem, by zmarnować swe życie na pracę w ulu. Nie ma drugiej takiej pszczoły jak Maja! Mająca nonkonformizm we krwi, pełna entuzjazmu pszczółka o bujnej...

 • "M jak miłość": Odcinek 1385.

  Michał zaprasza Asię na promocję swojej nowej książki, a do tego znów gra w kasynie i musi spłacić kolejny dług. Iza nadal leży nieprzytomna w szpitalu w Niemczech, a Marcin wciąż ukrywa się nad jeziorem. Artur wynajmuje ludzi, którzy mają śledzić całą rodzinę Chodakowskich, i ma nadzieję, że odszuka znienawidzonego rywala, gdy ten spróbuje skontaktować się z bliskimi. Tymczasem Aleksandra pisze do Marcina list, w którym błaga, by syn pozwolił jej zobaczyć się z wnukami.

 • Uwikłanie

  Co musiałoby się wydarzyć, żeby w zwyczajnym człowieku obudzić zabójcę? Czy w pół-hipnotycznym transie można zabić i następnego dnia o tym nie pamiętać? Skoro jest ofiara, to gdzieś musi też być sprawca zbrodni. W ekranizacji bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego tropem sprytnego mordercy podąża cyniczny komisarz Smolar (Marek Bukowski) i nieustępliwa prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska). Duet jaki tworzą jest mieszanką wybuchową nie tylko ze względu na ich temperamenty, ale...

Dyskusje na temat: maja zapraszamy