• Informacje na temat:

  maja zapraszamy

Artykuły na temat: maja zapraszamy
 • Howard Shore zaprasza!

  Największą gwiazdą 3. Festiwalu Muzyki Filmowej będzie amerykański kompozytor Howard Shore, autor muzyki m.in. do trylogii "Władca Pierścieni". Dla naszych internautów mamy dwa jednoosobowe zaproszenia na kameralne spotkanie z artystą, które odbędzie się 22 maja w Krakowie.

 • Doda zaprasza na casting od "Dziewczyn z Dubaju". Kiedy premiera filmu?

  Zaangażowanie Dody w powstanie tego filmu nie powinno nikogo zaskakiwać, producentem "Dziewczyn z Dubaju" jest bowiem jej mąż, Emil Stępień. Z kolei reżyserią zajmie się Maria Sadowska.

 • OFF Festival: Metronomy zaprasza do tańca

  ...i Lady Gaga. "Chcieliśmy zabrać ludzi na wspólny rejs po wodach dźwięku. Zapraszamy ich do świata, który wypracowaliśmy jako grupa - trzej ludzie, którym radość sprawia to, co odkrywają w muzyce(...) projektu, który rozpoczynamy w ramach OFF Clubu (przypominamy - Katowice, 11-13 maja), gdzie Barn Owl, A Hawk And A Hacksaw i Tima Hecker zagrają na żywo muzykę do filmów Anki i Wilhelma Sasnalów...

 • Nie żyje dziennikarka Maja Borkowska

  ...22 stycznia zmarła Maja Borkowska, była dziennikarka Programu III Polskiego Radia. Zmagała się z chorobą nowotworową.

 • "The Voice Senior": TVP zaprasza na casting

  ...13 maja w budynku TVP w Warszawie odbędzie się casting do "The Voice Senior", pierwszej polskiej edycji talent show dla uczestników powyżej 60. roku życia.

 • "The Voice Senior": TVP zaprasza na casting

  ...13 maja w budynku TVP w Warszawie odbędzie się casting do "The Voice Senior", pierwszej polskiej edycji talent show dla uczestników powyżej 60. roku życia.

 • Komodo zaprasza do tańca w nowej wersji przeboju Bryana Adamsa. Zobacz teledysk "Run to You"

  Znana z klubowej wersji "(I Just) Died In Your Arms" (ponad 116 mln odsłon) grupa Komodo wypuściła kolejny teledysk. Na warsztat trio tym razem wzięło przebój "Run to You" Bryana Adamsa.

 • "Love Island Polska": Karolina Gilon zaprasza na wyspę miłości

  "Love Island" to niekwestionowany hit wśród programów typu reality-show na świecie. W Wielkiej Brytanii, gdzie powstał, w tym roku emitowana jest już siódma edycja programu. Polską edycję najpopularniejszego randkowego formatu poprowadzi modelka i prezenterka telewizyjna, Karolina Gilon, która wprowadzi uczestników w świat flirtowania i miłosnych przygód w malowniczej i słonecznej Hiszpanii.

 • Pierwsza rocznica śmierci Chrisa Cornella. Wdowa zaprasza fanów

  W piątek (18 maja) mija pierwsza rocznica samobójczej Chrisa Cornella. Tego dnia wdowa po wokaliście Soundgarden i Audioslave zaprasza fanów na cmentarz w Los Angeles, gdzie pochowano 52-letniego rockmana.

 • Kraśko zaprasza na "Wiadomości"

  Piotr Kraśko (37 lat) poprowadzi "Wiadomości" TVP1. Znanego prezentera i dziennikarza w nowej roli widzowie obejrzą już w drugiej połowie maja.

Zdjęcia na temat: maja zapraszamy
Wideo na temat: maja zapraszamy
 • John Malkovich w "Dzień Dobry TVN"

  Już w sobotę, 28 maja, gościem "Dzień Dobry TVN" będzie amerykański aktor John Malkovich. W rozmowie z Katarzyną Jaroszyńską gwiazdor opowie m.in. o filmie "Dolina Bogów". Dlaczego aktor zdecydował się na zagranie w polskim filmie, co łączy go z Polską i dlaczego tak lubi Warszawę? Zapraszamy!

 • Dorota Wellman: Pusty talerz na wigilijnym stole

  Dorota Wellman tłumaczy, że w jej domu dodatkowe miejsce przy wigilijnym stole nigdy nie pozostaje puste. Na ten szczególny wieczór dziennikarka chętnie bowiem zaprasza do siebie znajomych, którzy są samotni bądź znaleźli się w trudnej sytuacji i nie mają do kogo pójść.

 • "W rytmie serca": Odcinek 67.

  Karol zaprasza Marię na imieniny - licząc na to, że na imprezie siostra "oficjalnie" pozna w końcu ich rodziców. Tymczasem w pracy pod opiekę Biernackiej trafia Gosia - dziewczyna, która jest w ciąży i planuje oddać noworodka do adopcji. Ewa i Szarek mają z kolei powód do świętowania, bo test wykazuje, że spodziewają się dziecka. Weronika wraca do pracy w Kazimierzu - ku rozczarowaniu Seby, który musi zostać jej podwładnym. A w Jabłonowie zjawia się na nowo prokurator Siedlecki.

Dyskusje na temat: maja zapraszamy