• Informacje na temat:

  majątek angeliny jolie

Artykuły na temat: majątek angeliny jolie
 • Pitt i Jolie: Co w kontrakcie małżeńskim?

  Coraz więcej szczegółów na temat ślubu Brada Pitta i Angeliny Jolie, który odbył się w tajemnicy we Francji - ujawnia nadsekwańska prasa bulwarowa. Według niej sławni hollywoodzcy aktorzy zagwarantowali sobie wzajemną wierność w kontrakcie małżeńskim.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt: To będzie kosztowny rozwód

  Najsłynniejszą parę Hollywood rozwiedzie Laura Wasser. Specjalizuje się w rozwodach gwiazd, bierze 850 dolarów za godzinę. Nie reprezentuje klientów, którzy na swoim koncie nie mają co najmniej 10 milionów dolarów. Co stanie się z wielkim majątkiem Brada Pitta i Angeliny Jolie po ich rozstaniu? Łącznie posiadają prawie 500 milionów dolarów i kilka domów na całym świecie.

 • Brad Pitt: Aniston czy Jolie?

  ...jedno spotkanie wystarczyło, by między Pittem i Aniston odżyło stare uczucie? Szczególnie, że związek Brada i Angeliny Jolie przeżywa obecnie kryzys. Według najnowszych doniesień para w grudniu podzieliła wspólny majątek, doszła też do porozumienia w sprawie opieki nad szóstką dzieci. Co prawda od czasu do czasu jeszcze pojawia się gdzieś razem, ale podobno tylko po to, by zmylić media. Aktor...

 • Rozwód "celebrytów idealnych"

  Żadna inna para nie przyciągała tyle uwagi, co Angelina Jolie i Brad Pitt. Teraz świat latami będzie żył rozwodem "celebrytów idealnych".

 • Nie ma litości dla ojca

  Z pozoru mogą być najszczęśliwszymi ojcem i córką pod słońcem. Jon Voight i Angelina Jolie mają wszystko: wspaniałą karierę, majątek i rodzinę. Jednak między nimi dwojgiem nie układa się najlepiej(...) poczuć jej ojciec, również gwiazda Hollywood, gdy dowiedział się o tym z mediów? Zwłaszcza że spotkał się z córką dwa dni wcześniej! Angelina Jolie, która uchodzi za wzór wszelkich cnót: czułą matkę...