• Informacje na temat:

  majątek michaela

Artykuły na temat: majątek michaela
 • Majątek Michaela Jacksona wciąż rośnie

  Pomimo potężnych długów, jakie pozostawił po sobie zmarły w 2009 roku Michaela Jackson, majątek piosenkarza wciąż generuje potężne zyski.

 • Co się stanie z majątkiem George'a Michaela po śmierci Melanie Panayiotou?

  Według medialnych doniesień, po śmierci Melanie Panayiotou, siostry wokalisty George'a Michaela, spora część przysługującego jej majątku, trafi do organizacji charytatywnych.

 • Kto otrzyma majątek Jacksona?

  Majątek zmarłego Michaela Jacksona trafi po śmierci matki artysty, Katherine, do trójki dzieci piosenkarza.

 • Marlon Brando doprowadził Michaela Jacksona do łez. Poszło o zarzuty pedofilii

  Według ujawnionych informacji przez podcast "Telephone Stories: The Trials of Michael Jackson" Marlon Brando w 1994 roku rozmawiał z prokuraturą w sprawie Michaela Jacksona. Aktor miał w tym czasie wspomnieć o pewnym spotkaniu w Neverland, podczas którego wokalista został doprowadzony do łez. Wszystko przez niewygodne pytania ze strony aktora, które dotyczyły wykorzystywania nieletnich.

 • Legendy kina: Michael i Kirk Douglas

  Bez Michaela Douglasa i jego ojca Kirka, gwiazdora złotej ery Hollywood, amerykańskie kino byłoby uboższe. Oni przyczynili się do jego blasku, przysporzyli widzów, a wytwórniom dużych zysków.

 • Kłócą się o majątek po zmarłym

  Warta zawrotne 900 milionów dolarów kolekcja sztuki należąca do zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona stała się przedmiotem sporu pomiędzy rodziną piosenkarza, zarządcami majątku artysty, a przyjaciółmi Króla Popu.

 • Testament Michaela Jacksona

  ...twierdzi "The Mirror", Michael Jackson podzielił swój majątek na 3 części, które przypadną trójce jego dzieci. Artysta wyłączył jednak prawa do katalogu The Beatles, które zamierza zapisać McCartney'owi(...) prawdziwe? Jak na razie rzecznik prasowy Michaela Jacksona doniósł, że artysta czuje się dobrze, a informacje o śmiertelnej chorobie piosenkarza są wyssane z palca. "Pan Jackson czuje się świetnie. Obecnie...

 • Prince Michael: Tata nas ostrzegał

  Starszy syn Michaela Jacksona, 15-letni Prince Michael, po raz pierwszy zabrał głos w sprawie rodzinnej awantury, jaka się rozegrała na oczach całego świata.

 • Paris Jackson grozi rodzeństwu Michaela

  ...14-letnia córka zmarłego Króla Popu Michaela Jacksona coraz ostrzej atakuje rodzeństwo słynnego wokalisty. Tito Jackson potwierdził, że bracia i siostry MJ-a spiskują, by dorwać się do pieniędzy po piosenkarzu.

 • Brat Michaela Jacksona został pobity przez kuzyna

  Do mediów trafiły bulwersujące szczegóły kłótni rodziny Michaela Jacksona o majątek zmarłego w 2009 roku artysty. Pomiędzy członkami klanu Jacksonów doszło do rękoczynów.