• Informacje na temat:

  majdan dzieci

Artykuły na temat: majdan dzieci
 • Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży! Radosław Majdan potwierdza radosną nowinę

  Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży! "Perfekcyjna pani domu" i jej mąż Radosław Majdan spodziewają się dziecka, o czym przyszły tata z dumą poinformował w mediach społecznościowych. Będzie to pierwsze wspólne dziecko Gosi i Radka.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan cieszy się pierwszymi ruchami dziecka

  Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem w końcu się doczekali! W drugiej połowie grudnia media obiegła radosna wiadomość. "Perfekcyjna" i jej partner spodziewają się dziecka! Przyszli rodzice nie ukrywają swojego szczęścia. Na Instagramie celebrytki pojawił się kolejny wzruszający wpis. Wygląda na to, że Rozenek poczuła już pierwsze ruchy swojej pociechy.

 • Tyle Rozenek-Majdan przytyła w ciąży

  ...​Małgorzata Rozenek-Majdan wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. Gwiazda telewizji nie ukrywa, że ciąża już nieco jej doskwiera. "Zawsze tyłam i puchłam sporo" - mówiła niedawno. Teraz zdradziła, ile przybrała na wadze. Opublikowała też zdjęcia w bieliźnie.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan boi się urodzić podczas pandemii koronawirusa

  Małgorzata Rozenek-Majdan jest pełna obaw co do rozwiązania porodu. Swoje trzecie dziecko urodzi w czasie pandemii koronawirusa. Zdenerwowana żona Radosława Majdana postanowiła zapytać o rady świeżo upieczone mamy na swoim instagramowym profilu.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan: Cenna nauka dla każdej kobiety

  ...- To program o tym, jak stać się pewną siebie kobietą. Ja sama też się więcej o sobie dowiedziałam – mówi o "Projekt Lady" Małgorzata Rozenek-Majdan. - Dotarło też do mnie, iż ciągle mówię do swoich dzieci "Szybciej!". A przecież ponaglanie nie pomaga - dodaje Perfekcyjna Pani Domu.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do pracy dwa tygodnie po porodzie

  Małgorzata Rozenek-Majdan nie próżnuje! Zaledwie nieco ponad dwa tygodnie temu urodziła swojego trzeciego syna, a teraz poinformowała, że... wróciła do pracy! Właśnie ruszyły zdjęcia do kolejnej edycji programu "Projekt Lady", którego jest prowadzącą.

 • Wiosną czeka nas wysyp narodzin dzieci polskich gwiazd

  Tej wiosny polski show-biznes czeka prawdziwy baby boom. Swoje dzieci na świecie powita m.in. Małgorzata Rozenek, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Katarzyna Glinka. Kiedy możemy się spodziewać narodzin gwiazdorskich dzieci?

 • Romantyczne zaręczyny. Teraz dzieci?

  Małgorzata Rozenek ma powody, by z optymizmem patrzeć w przyszłość. W minione święta Radosław Majdan wręczył jej pierścionek i poprosił o rękę.

 • Bo nie dała Radkowi dziecka?

  Czy poznaliśmy prawdziwy powód rozstania Doroty 'Dody' Rabczewskiej (24 l.) i Radka Majdana (36 l.)?

 • Lis, Rosati i Rozenek-Majdan przeciw nienawiści wobec kobiet w internecie

  ..."To były złe kobiety. Dziwki" - tak w "Opowieści podręcznej" ciotka Lydia wypowiada się o tych, które w świetle prawa Gileadu uznane zostały za zdrajczynie stanu. Jednak jej ostre słowa bledną na tle komentarzy, jakie na swój temat czytają Hanna Lis, Weronika Rosati i Małgosia Rozenek-Majdan w akcji Showmax "Na początku było słowo". To kolejna akcja przeprowadzana na rzecz Centrum Praw Kobiet...

Zdjęcia na temat: majdan dzieci
Wideo na temat: majdan dzieci
 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan potwierdzają. Rozpoczęli starania o dziecko!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (39 l.?) i Radosław Majdan (45 l.) promują swój program "Iron Majdan". Z tej okazji opowiedzieli o nim nieco w wywiadzie udzielonym Agnieszce Jastrzębskiej. W pierwszym(...)" - pouczyła Majdanów. "Staramy się" - potwierdził Radosław. "Mamy dwóch chłopców, ale jeszcze myślimy o córce" - dodawał. Z kolei Małgosia mówiła o sporej presji, bo nie dość, że "ma być ciąża, to jeszcze ma

 • Nawet gosposia Rozenek-Majdan naciska na dziecko!

  Małgosia Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (wciąż proszą ją o dowód) zdradziła, że w ogólnopolską dyskusję na temat jej ciąży włączyła się ostatnio nawet gosposia. "Nasza ciocia Bożenka, która pomaga mi w opiece nad chłopcami i w prowadzeniu domu, wczoraj tak siedziała - bo ja pisałam ze Stasiem plan lekcji, wszystko mu robiłam - i mówi do mnie: pani Małgosiu, czas na dziewczynkę, bo tylko

 • Jakim ojcem będzie Radosław Majdan?

  Radosław Majdan skończył 48 lat. Swoje urodziny spędził w gronie najbliższych. Wraz ze swoją żoną Małgorzatą Rozenek-Majdan spodziewają się dziecka. O tremie związanej z oczekiwaniem na narodziny syna, opowiedzieli w programie „Dzień Dobry TVN”. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: majdan dzieci
 • Re: Jacek Rozenek pozwoli synom na udział w reality show?

  glupoty pleciesz co ma majdan do powiedzenia w sprawie cudzych dzieci to sa dzieci jacka rozenka

 • Re: "Barwy szczęścia": Jan Tomaszewski i Radosław Majdan w serialu!

  Gdyby Beckham się dowiedział kogo w Polsce nazywają Polskim Beckhamem ....ehhh jaki kraj taki Beckham . Ten facet to nie ma żadnych osiągnięć sportowych, nie jest przystojny, nie jest bogaty, jedyne jego osiągnięcie to zdobycie starszej babki z 2 dzieci oraz liczne kiczowate romanse. Były piłkarz Wisły Kraków, wow, ikona sportu, Tomaszewski powinien zrezygnować z udziału wiedząc ,że ma grać

 • Re: "Barwy szczęścia": Zofia Zborowska nie może odejść z serialu?

  To jak to jest? "Nie mów nikomu" Tłuściochów, to afera a "Nic się nie stało" pseudo afera? Latkowski konfident a Sekielscy nie konfidenci? Ksiądz zły, Wojewódzki, Majdan i inni Zborowscy, dobre chłopaki, co? Tylko dzieci złe, nie? Wy POkomuniści to macie jakiś dar dzielenia ludzi na dobrych i złych, na komuszą modłę. Wy, bolszewicka POKOmuna, dobre, tęczowe p e d o fi l e. Księża, złe pe do file

 • Re: Prus nie jest już dziewczyną Majdana!

  No tak,jak zwykle!!!!!!!!!! Facet jest zawsze "krystalicznie czysty". Zwykła obłuda i nic więcej. Gatunek męski powinien-zginąć!!! Anka! Olej go. Za pózno juz, bo to on ją olał. Broń narkomankę brawo ,pewnie Majdan zrobił zle, bo nie chciał żeby jego dzieci były od urodzenia nawalone .Ach ten Majdan !!!!!

 • Re: Prus nie jest już dziewczyną Majdana!

  Za pózno juz, bo to on ją olał. Broń narkomankę brawo ,pewnie Majdan zrobił zle, bo nie chciał żeby jego dzieci były od urodzenia nawalone .Ach ten Majdan !!!!! Jak znikomy kontakt ze światem zewnętrznym trzeba mieć by pisać takie prymitywne komentarze?

 • Re: Anna Prus i Radek Majdan ujawnili swój związek!

  RADEK TERAZ DO DZIEŁA POKAŻ DODZIE JAK Z POD TWOJEJ MATRYCY WYCHODZĄ ŁADNE DZIECI