• Informacje na temat:

  majdan dziennikarz

Artykuły na temat: majdan dziennikarz
 • Kłopotliwa "narzeczona" Majdana

  Stanowi doskonałą partię. Jest przystojny, szarmancki... A do tego Radosław Majdan nie narzeka na brak propozycji pracy. Został właśnie dziennikarzem jednego z programów śniadaniowych, gdzie(...) poważnego. - Radek i ja jesteśmy parą - wyznaje dziennikarzom. A co on na to? Początkowo nie protestował... Ale do czasu! - Agnieszka jest moją znajomą, i tak pozostanie - oświadczył. I zaprzeczył plotkom...

 • Festiwal w Wenecji: Filmy o protestach na Majdanie i pedofilii w Kościele

  Majdanie w Kijowie na przełomie 2013 i 2014 roku, które przemieniły się w krwawe starcia. Film jest kroniką 93 dni gwałtownie stłumionych manifestacji, w trakcie których zginęło 130 osób, a 3 tysiące zostało rannych. Autor filmu powiedział w Wenecji: "Zadzwonili do mnie z Majdanu na początku protestów. Gdy się zaczęły, wydawało się, że to festyn, ale można było wyczuć, że coś się wydarzy...

 • "Nic się nie stało": Ostre reakcje gwiazd po emisji kontrowersyjnego dokumentu w TVP

  Nie trzeba było długo czekać na reakcje gwiazd po emisji dokumentu "Nic się nie stało" w TVP. Film zapowiadany był jako wstrząsająca relacja, opowiadająca o pedofilii wśród elit i w środowisku celebrytów. Swe oświadczenia wystosowali do tej pory Kuba Wojewódzki, Borys Szyc, Radosław Majdan, Natalia Siwiec, Jarosław Bieniuk i Blanka Lipińska. To zapewne nie koniec tej afery.

 • Doda jeszcze nie kończy

  Pomimo medialnych doniesień o końcu małżeństwa Dody i Radka Majdana, popularna para jest razem. Jeszcze...

 • Słowa Radka Majdana, wciąż obecnego męża Dody, ponoć bardzo zraniły piosenkarkę...

 • Wokalistka broni męża, którego gazeta "Fakt" oskarżyła o pobicie dziennikarza.

 • Rozwód to chwyt marketingowy?

  Coraz więcej osób jest przekonanych, że rzekome rozstanie i rozwód Dody oraz jej męża Radosława Majdana to tylko chwyt marketingowy, który miał pomóc w promocji pierwszej solowej płyty Dody.

 • Doda o Beckhamach

  Prasa często porównuje związek Doroty "Dody" Rabczewskiej, wokalistki grupy Virgin, i Radosława Majdana, bramkarza Wisły Kraków, do słynnej pary Victorii i Davida Beckhamów. Jak przyznała Doda w wywiadzie dla INTERIA.PL, takie porównania mocno ją denerwują.

 • "Milionerzy". Kinga Rusin i Piotr Kraśko dotarli do pytania za milion

  Dziennikarze Kinga Rusin i Piotr Kraśko dotarli do pytania za milion w specjalnym odcinku "Milionerów". Co wydarzyło się podczas nagrywania programu? Czy Rusin i Kraśko udzielili poprawnej odpowiedzi? W "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Jastrzębska powiedziała, jakie jeszcze gwiazdy wzięły udział w grze.

 • Doda broni męża!

  W czwartek, 15 września, Wisła Kraków zmierzy się w rundzie kwalifikacyjnej pucharu UEFA z portugalską drużyną Vitoria Guimaraes. Bramkarzem drużyny mistrza Polski jest Radosław Majdan, prywatnie mąż Doroty "Dody" Rabczewskiej, która w rozmowie z INTERIA.PL wypowiedziała się także na tematy piłkarskie.

Zdjęcia na temat: majdan dziennikarz
Wideo na temat: majdan dziennikarz
 • Małgonia Rozenek: Byliśmy parą, która miała najrówniej rozłożone karimaty!

  Młodziutka Małgorzata Rozenek (wieku nie podajemy, bo jest przewrażliwiona na tym punkcie) i jej sporo starszy partner, Radek Majdan (44 l.) byli ponoć największym odkryciem show "Azja Express". Podczas konferencji prasowej wyświetlono dziennikarzom pierwszy odcinek show, który Gosia i Radzio po prostu skradli reszcie obsady. Cała Polska musi jednak poczekać na premierę do września. Majdan nie