• Informacje na temat:

  majdan ma włosy

Artykuły na temat: majdan ma włosy
 • Małgorzata Rozenek-Majdan: W stylu Kardashianek

  Pomysł na zdjęcie w stylu jednej z Kardashianek narodził się spontanicznie, podczas przerwy w sesji fotograficznej. Na jego wykonanie Małgorzata Rozenek-Majdan miała zaledwie kilka minut, uważa jednak, że jest to magiczna fotografia. Potwierdzają to internauci - zdjęcie ma już ponad 88 tys. polubień.

 • Majdan w "Tańcu z gwiazdami"

  W jubileuszowej 10. edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpi Radosław Majdan, były mąż Dody.

 • Doda się ustatkowała?

  Podczas środowej imprezy w jednym z warszawskich klubów Doda nie świeciła golizną. "Zainspirowana flagą amerykańską, założyła sukienkę w gwiazdki, czerwoną zawadiacką czapeczkę, a we włosy wplotła(...)" - relacjonuje "Super Express". Wygląda na to, że mniejszą sensacją jest fakt, że Doda bawiła się w towarzystwie byłego męża Radosława Majdana.

 • Krótki poradnik prowokatora

  Nie bez przyczyny pojawiły się tu przykłady byłej żony Radosława Majdana oraz Michała Wiśniewskiego. Oni sztukę prowokacji opanowali do perfekcji. Podobnie jak na Zachodzie Madonna czy Marilyn Manson(...) weźmie to za żart, a ty masz pewność, że twoja wypowiedź pojawi się tu i ówdzie. Jeśli chodzi zaś o samą zdradę, nie jest to najgłupszy pomysł. Kiedy Radosław Majdan rzekomo oszukiwał żonę, a ona...

 • To żaden wstyd!

  ...poprawiła sobie powieki oraz wstrzyknęła w twarz botoks. Mimo zauważalnych zmian, niektórzy zachowują dyskrecję. Tematem plotek były kiedyś włosy Radosława Majdana, które z czasem stały się gęstsze...

Zdjęcia na temat: majdan ma włosy
Wideo na temat: majdan ma włosy
 • Małgorzata Rozenek: Radek najlepiej wygląda nago

  Radosław Majdan nie wyklucza, że kiedyś skróci włosy. Małgorzata Rozenek nie ma nic przeciwko temu, swego narzeczonego lubi bowiem w każdym wydaniu, zwłaszcza nago.

 • Małgorzata Rozenek: Mam 18 lat!

  czasu. Na imprezie zjawiła się chyba najlepsza ekspertka w tej dziedzinie, czyli Małgonia Kostrzewska Bukaczewska Rozenek-Majdan. Jastrzębska zapytała ją, czy zgadza się z hasłem pokazu, bo przecież(...) i myślę sobie, że mam 18 lat i robię sobie jakieś kolorowe włosy. Tak mam. Życie byłoby za nudne, gdyby człowiek się nie bawił swoimi ubraniami czy wiekiem" - oznajmiła Gonia.

Dyskusje na temat: majdan ma włosy