• Informacje na temat:

  majdan sylwia

Artykuły na temat: majdan sylwia
 • Sylwia Majdan uspokaja Rozenek: Nie bój się! Nie odbiję ci Radka!

  ...mało, do stolicy postanowiła sprowadzić się Sylwia Majdan, jego pierwsza żona! Radek ponoć bardzo pomagał jej przy przeprowadzce, co nie spodobało się gwieździe TVN. Tabloidy od razu zaczęły więc rozpisywać się o poważnym kryzysie w ich związku, czego dowodem jest ponoć odwlekany w nieskończoność ślub! Sylwia Majdan za pośrednictwem "Super Expressu" postanowiła uspokoić 37-latkę zapewniając, że nie...

 • The Trash: Radek Majdan gitarzystą!

  Dotychczas znany jako były bramkarz i były mąż Dody Radek Majdan rozpoczyna profesjonalną karierę muzyczną. Majdan objął stanowisko gitarzysty w nowej grupie The Trash.

 • Małgorzata Rozenek (27 l.) jest bardzo zazdrosna o Sylwię Majdan. Faktycznie ma ku temu powody?

 • The Trash: Radosław Majdan zapowiada debiutancką płytę

  Kariera muzyczna byłego bramkarza reprezentacji Polski nabiera rozpędu. W 2014 roku ukazać ma się album zespołu The Trash, w którym Radosław Majdan jest gitarzystą. Obecnie trwają pracę nad debiutanckim materiałem.

 • Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski szykują się do porodu! Wylano na nich wiadro pomyj!

  ...21-letnia wokalistka Sylwia Przybysz i jej partner, 22-letni youtuber Jan Dąbrowski spodziewają się pierwszego dziecka. Internauci nie mogą uwierzyć, że tak młodzi ludzie zostaną rodzicami...

 • Kto po Dodzie?

  Z kim po rozwodzie z Dodą zwiąże się Radek Majdan. Media spekulują, że bramkarz Pogoni Szczecin wróci... do pierwszej żony!

 • Radosław Majdan chce unieważnić ślub kościelny!

  Radosław Majdan (42 l.) chciałby stanąć przed ołtarzem z Małgorzatą Rozenek. Z tego powodu ponoć stara się o rozwód kościelny z pierwszą żoną, Sylwią Majdan (39 l.)!

 • Czy to związek z Dodą (24 l.) zniszczył psychikę Radosława Majdana (36 l.) i zmienił sportowca nie do poznania? Takie podejrzenie ma matka piłkarza, Halina Majdan.

 • Znana jako Perfekcyjna Pani Domu - a wkrótce zapewne jako "Lejdi", bo niebawem poprowadzi show Projekt Lady w TVN - Małgorzata Rozenek od dłuższego czasu wydaje się podgrzewać atmosferę wokół swego związku z byłym piłkarzem Radosławem Majdanem. Ten, podobnie jak ona, już dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu (pierwszą żoną była projektantka mody Sylwia Majdan, drugą Doda). Gwiazda TVN raz nosi...

 • Doda okradziona

  Blisko 40 tysięcy złotych wynosi wartość rzeczy, jakie w zeszłym tygodniu złodzieje wynieśli z domu Doroty "Dody" Rabczewskiej i jej męża Radosława Majdana w podkrakowskim Zabierzowie. "Najbardziej mi szkoda naszych wspólnych zdjęć" - mówi wokalistka grupy Virgin.

Zdjęcia na temat: majdan sylwia
Wideo na temat: majdan sylwia
 • Sylwia Majdan: Nie zmienię nazwiska, bardzo lubię Radka!

  Nazwisko nie ma wpływu na moją karierę – uważa Sylwia Majdan, była żona Radosława. Projektantka twierdzi, że w jej zawodzie niezbędne są talent i ciężka praca, a nie koneksje. Ona sama zostawiła(...) lubię Radosława – mówi Sylwia Majdan.

 • Majdan. Rewolucja godności

  "Majdan" Siergieja Łoźnicy ("Szczęście ty moje", "We mgle") to autorski film medytacyjny, przykład czystego minimalistycznego kina, opowiadającego o rewolucji ukraińskiej 2013/2014 bez komentarza, przemówień polityków, zbędnej symboliki i metaforyki. Określany mianem obrazu o "narodzinach narodu", daje świadectwo głębokich politycznych i społecznych przemian na Ukrainie. Grudzień 2013 – Luty 2014. Na Placu Niepodległości w Kijowie rodzi się nowa Ukraina. Ukraińcy protestują przeciw dyktaturze...

 • Wszystkie kochanki Radka Majdana!

  Radosław Majdan uwielbia kobiety! Na imprezach pojawia się z pięknymi modelkami, aktorkami oraz piosenkarkami. Wszystkie posiadają dość specyficzny typ urody. Lista jego "dziewczyn" jest naprawdę długa. Wśród nich były m. in. Sylwia Koperkiewicz, Dorota Rabczewska, Iza Janachowska, Dasza Astafjewa, Anna Prus oraz oczywiście Małgorzata Rozenek. Czy tej ostatniej uda się usidlić etatowego casanovę

 • Ostra randka 3D

  Paweł Wilczak wciela się w przestępcę, który zamierza wykorzystać zakochaną w nim nastolatkę (Sylwia Boroń). Okazuje się jednak, że dziewczyna postanawia walczyć o swoje zagrożone życie i nie zamierza wykonywać jego poleceń.

Dyskusje na temat: majdan sylwia