• Informacje na temat:

  majewski

Artykuły na temat: majewski
 • Szymon Majewski: Wymarzony prezent na urodziny

  ...1 czerwca to nie tylko święto wszystkich dzieci, ale też Szymona Majewskiego. Tego dnia showman obchodzi bowiem urodziny. "W fakcie, że urodziłem się w Dniu Dziecka niektórzy znajdują wytłumaczenie, dlaczego jestem taki rozbrykany" - mówi PAP Life solenizant. W tym roku na urodziny dostał nietypowy prezent - możliwość przeprowadzenia wywiadu ze swoim idolem, Kazikiem Staszewskim.

 • Gdynia 2019: Majewscy

  Trzeciego dnia Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni można było zobaczyć nowe filmy twórców, których łączy nie tylko fakt bycia legendami rodzimego kina, ale też... to samo nazwisko. Który z Majewskich wypadł lepiej: Janusz z "Czarnym Mercedesem" czy Lech z "Doliną Bogów"?

 • Rafał Majewski z "X Factor" wraca z singlem. Posłuchaj "Nie dla mnie"

  Rafał Majewski był jednym z objawień programu "X Factor". Ujmująco skromny chłopak z Płocka urzekł miliony widzów, a oceniający jego występy Kuba Wojewódzki powiedział o nim "jesteś sensem tego programu". Po latach Majewski wraca na scenę z materiałem na debiutancki album i pierwszym singlem.

 • Lech Majewski z Nagrodą Specjalną Camerimage

  Na tegorocznym festiwalu EnergaCAMERIMAGE Lech Majewski odbierze Specjalną Nagrodę Camerimage dla Reżysera. Otrzyma ją za "wyjątkowe dokonania na obszarze kina oraz wytyczanie nowych ścieżek dla języka filmowego, który stał się przez lata jego największą pasją".

 • Janusz Majewski: Wszystkich dobrych aktorów już miałem

  Dla mnie prawdziwą nagrodą za pracę jest to, kiedy zupełnie obcy człowiek zaczepia mnie na ulicy i dziękuje mi za jakiś film - mówi PAP Life Janusz Majewski. Przed premierą filmu "Czarny Mercedes" reżyser opowiada o swych ulubionych aktorach i hollywoodzkim kluczu dobierania obsady.

 • Lech Majewski: Człowiek renesansu

  Dlaczego kręci filmy? - Wynika to z naturalnego połączenia moich źródeł - poezji i malarstwa. Filmy, które robię są tego syntezą. Ponieważ piszę również muzykę, uważam, że - inaczej niż chciał Wagner - to nie opera, ale film jest sztuką sztuk - przekonuje wybitny polski reżyser Lech Majewski, który w czwartek, 30 czerwca, kończy 65 lat.

 • "Dolina Bogów" Lecha Majewskiego w kinach w marcu 2020

  W najnowszej produkcji Lecha Majewskiego z muzyką laureata Oscara - Jana A.P. Kaczmarka - "Dolina Bogów" występują gwiazdy światowego kina: John Malkovich, Josh Hartnett, Berenice Marlohe, John Rhys-Davies i Keir Dullea. Polsko-hollywoodzka produkcja trafi do kin 27 marca 2020.

 • Janusz Majewski: Trafnie obsadzałem

  ..."Lubię pracować z aktorami, których dobrze znam" - mówi reżyser Janusz Majewski. "Pomyłka obsadowa to jest rzecz nie do naprawienia" - dodaje artysta.

 • "Czarny mercedes": Janusz Majewski kręci nowy film

  Janusz Majewski - twórca takich głośnych obrazów, jak "Zaklęte rewiry" i "C.K. Dezerterzy" - pracuje nad nowym filmem. Scenariusz "Czarnego mercedesa" powstał na podstawie jego powieści pod tym samym tytułem.

 • Szymon Majewski kończy 50 lat

  Szymon Majewski świętuje 50 urodziny. "Nie wyglądam na swój półwiek" - żartuje znany showman, którego urodziny przypadają w Dzień Dziecka. Gwiazdor dodaje, że z okazji urodzin ułaskawia wszystkich, z którymi miał na pieńku.

Zdjęcia na temat: majewski
 • Majewski
 • Szymon Majewski
 • Szymon Majewski
Wideo na temat: majewski
 • Majewski w łóżku z Majdanem i Rozenek!

  Płomienny romans Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana to teraz jeden z najgorętszych tematów. Nic więc dziwnego, że nieco podupadły showman postanowił trochę ogrzać się w ich blasku. W nakręconym filmiku Szymon Majewski przeprowadza z parą "wywiad", leżąc z nimi we wspólnym łóżku. Wyszło zabawnie?

 • Szymon Majewski parodiuje Urbańską. "Mopowanie"

  Szymon Majewski od pewnego czasu próbuje bawić, niestety, z marnym skutkiem. Ostatnio wziął na warsztat klip Nataszy Urbańskiej do piosenki "Rolowanie" i, wycierając posadzkę włosami, próbował naśladować pląsy tancerki. Efekt oceńcie sami...

Dyskusje na temat: majewski