• Informacje na temat:

  majewski show

Artykuły na temat: majewski show
 • Zamieszanie wokół show Majewskiego

  Satyryczny program "Szymon Majewski Show" wywołał polityczne zamieszanie. Wszystko przez umieszczenie w Internecie filmu z ostrą wypowiedzią Janusza Palikota na temat Jarosława Kaczyńskiego. Temat szybko podchwyciły media, a poseł PO żąda teraz sprostowania.

 • Rafał Majewski z "X Factor" wraca z singlem. Posłuchaj "Nie dla mnie"

  Rafał Majewski był jednym z objawień programu "X Factor". Ujmująco skromny chłopak z Płocka urzekł miliony widzów, a oceniający jego występy Kuba Wojewódzki powiedział o nim "jesteś sensem tego programu". Po latach Majewski wraca na scenę z materiałem na debiutancki album i pierwszym singlem.

 • "Dziady" Szymona Majewskiego

  W poniedziałek, 6 września, na antenie telewizji TVN rusza nowy sezon programu "Szymon Majewski Show". Jedną z nowości będzie nowy mini serial rozrywkowy - "Dziady".

 • Majewski wybrał NIEnajpiękniejszych!

  Ogłoszono wyniki plebiscytu NIEnajpiękniejsi, który zorganizowany został w ramach programu "Szymon Majewski Show". W SMS-owym głosowaniu zwycięzcami zostali Maria Czubaszek oraz Tomasz Karolak.

 • Przesyt Szymonem Majewskim?

  W porównaniu do poprzednich sezonów, spadła oglądalność programu "Szymon Majewski Show". Pierwsze trzy odcinki nowej serii oglądało średnio 2,31 mln widzów.

 • Koniec programu Majewskiego?!

  Okazuje się, że gruntowna przebudowa "Tańca z gwiazdami" to nie są jedyne poważne zmiany w jesiennej ramówce TVN. Po sześciu latach znika program "Szymon Majewski Show".

 • Szymon Majewski kończy 50 lat

  Szymon Majewski świętuje 50 urodziny. "Nie wyglądam na swój półwiek" - żartuje znany showman, którego urodziny przypadają w Dzień Dziecka. Gwiazdor dodaje, że z okazji urodzin ułaskawia wszystkich, z którymi miał na pieńku.

 • Szymon Majewski boksuje

  Dla Szymona Majewskiego sposobem na ucieczkę od codziennych spraw jest trening na bokserskim ringu. "Wszyscy się śmieją, gdy widzą mnie w rękawicach" - przyznaje komik, który bardziej niż wojownika przypomina pacyfistę.

 • Szymon Majewski odczuwa tremę

  ...- Zaczęliśmy już szósty rok pracy, a ja cały czas mam tremę - mówi Szymon Majewski. - To dobrze, bo znaczy, że nie jesteśmy mistrzami świata - dodaje gospodarz "Szymon Majewski Show".

 • Szymon Majewski: Mniej polityki

  Po kilkutygodniowej przerwie na telewizyjne ekrany powraca "Szymon Majewski Show". W programie nastąpią zmiany. Będzie mniej polityki, a więcej rozrywki.

Zdjęcia na temat: majewski show
Wideo na temat: majewski show
 • Szymon Majewski: Nie będę nagle tańczył z gwiazdami czy rozjeżdżał się na lodzie

  ciekawie pokazywałby niezbyt atrakcyjne turystycznie zakątki Polski, m.in. Wąchock i Radom. Szymon Majewski zakończył karierę w telewizji w 2012 roku. Odejście z TVN nie zahamowało jednak jego kariery. Już kilka miesięcy wcześniej zaczął prowadzić poranny program w Radiu Eska, założył także własny kanał na YouTube, gdzie publikował kolejne odcinki swojego programu „Szymon Majewski SuperSam

 • Alicja Majewska o show-biznesie sprzed lat: Meble mogłam załatwić spod lady!

  Na koncercie "Oda do wiosny" poświęconym twórczości Ireny Jarockiej pojawiło się wiele gwiazd, wśród których nie zabrakło wielkich nazwisk dawnej estrady. Jak wspominają dawne lata na scenie i czym dzisiejszy show-biznes różni się od tego sprzed lat? Alicja Majewska zwraca uwagę, że dzisiaj artyści zarabiają ogromne pieniądze, a kiedyś mogli liczyć jedynie na zdobycie mebli bez kolejek i szynki

 • Szymon Majewski: Puszczam pąka

  Satyryk opowiada o nowościach w kolejnym sezonie programu "Szymon Majewski Show".

Dyskusje na temat: majewski show
 • Re: Edward Miszczak: Władca TVN

  Największym błędem Miszczaka był czas gdy w 2007 roku wybory wygrało PO. Gdy PO doszło do władzy, to Miszczak zdjął z anteny program "Szymon Majewski Show". Uzasadnił to takim stwierdzeniem: "Ludzie już nie chcą śmiać się z władzy(...) A Szymon komentował, ośmieszał, był też reflektorem politycznym..."

 • Re: "Stulecie Winnych": Kinga Preis słono zapłaci za swój żarcik z... Jacka Kurskiego?

  Ile lat Majewski wystawiał show na TVN? Z tego co pamiętam to kilka lat a w każdym odcinku były " rozmowy w tłoku " jego jednym z głównych obiektów do drwi był Komorowski-prezydent który spadał notorycznie z krzesła np. kiedy pytają mnie ..............odpowiadam nie wiem ". Gdyby powodem odejścia z TVN było nagrywanie sie z PO to wyleciałby po pierwszym odcinku. Pozdro