• Informacje na temat:

  majewski w reklamie

Artykuły na temat: majewski w reklamie
 • Rekordowa gaża Szymona Majewskiego

  Za reklamę banku PKO BP Szymon Majewski, jeśli się sprawdzi, otrzyma 3,32 mln zł - dowiedział się "Puls Biznesu".

 • Nowy program Szymona Majewskiego

  Szymon Majewski, który kilka miesięcy temu pożegnał się ze stacją TVN, uruchomił własny kanał autorski na YouTube. Popularny prezenter dołączył do Programu Partnerskiego serwisu.

 • Majewski i Wojewódzki najdrożsi!

  Szymon Majewski, Kuba Wojewódzki oraz Jurek Owsiak to pierwsza trójka rankingu 100. najcenniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Wszyscy awansowali na listę spoza pierwszej dziesiątki. Rok temu na szczycie notowania był Marek Kondrat.

 • Rusin kontra Kuźniar. To świetna reklama!

  ...hamuje się również w "X Factor", gdzie przy każdej okazji próbuje dopiec swoim kolegom jurorom, Mai Sablewskiej i Czesławowi Mozilowi. Ostatnio od Kuby oberwał też Szymon Majewski, nazwany...

 • "Filiżanka": Szymon Majewski parodiuje Michała Wiśniewskiego

  Szymon Majewski nagrał parodię "najgorszej piosenki roku" - "Filiżanki" Michała Wiśniewskiego.

 • Kurzajewski w reklamie, dostał zgodę od TVP

  W nowej kampanii PKO BP Maciej Kurzajewski występuje wspólnie z Szymonem Majewskim i jest przez niego przedstawiany jako "specjalista od biegania". Kurzajewski ma na sobie koszulkę z napisem(...) prezenterek TVP: Beaty Sadowskiej w reklamie Toytoty oraz Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej w reklamie biżuterii Claudio Canziana. W obu przypadkach Komisja stwierdziła, że naruszono zasady etyki...

 • Cierpię za miliony!

  ...- Przez wiele lat proponowano mi udział w reklamach. Tym razem stwierdziłem, że jeżeli mam to zrobić, to raz a dobrze i na moich warunkach - mówi Szymon Majewski. Słynny prezenter i autor programu "Szymon Majewski Show" opowiada o głośnej aferze związanej z jego gażą za udział w reklamie, o tym komu i za co przyłożył, z jakiego powodu wylądował u psychologa i czy lubią się z Kubą Wojewódzkim.

 • Musi się lansować!

  Jeszcze niedawno Szymon Majewski nie pojawiał się nawet na najważniejszych imprezach TVN-u, którego od lat jest gwiazdą. Dlaczego to się zmieniło?

 • Najcenniejsze polskie gwiazdy

  Najnowszy ranking 100. najcenniejszych gwiazd Forbesa otwiera tenisistka Agnieszka Radwańska, która za udział w reklamie może żądać prawie 900 tys. zł. Wysoko cenieni są również aktorzy i znani dziennikarze - miejsce drugie zajmuje Marek Kondrat, siódme - Tomasz Lis, a dziesiąte - Kuba Wojewódzki.

 • Jogurty i papier toaletowy przez całą noc

  ..." - przerywa zazwyczaj w najciekawszym momencie swojego show Szymon Majewski, zapowiadając z typowym dla siebie ironicznym poczuciem humoru krótką przerwę reklamową.

Zdjęcia na temat: majewski w reklamie
Dyskusje na temat: majewski w reklamie
 • Re: Gwiazdy, które mają bliźniacze rodzeństwo

  TVN kiedy stacja rozstawała się z Szymonem Majewskim. "Wprost" cytował Miszczaka, który powiedział w wywiadzie:Takie są prawa rynku: wszyscy, którzy zawodzą, wylatują – mówi bez ogródek dyrektor. Przypomnijmy, Szymon Majewski zawiódł, bo wziął udział w reklamie banku.W tym samym wywiadzie Miszczak przyznał, co skwapliwie wyłapały prawicowe media, że Majewski podpadł też tym, iż w programie