• Informacje na temat:

  majewski woda

Artykuły na temat: majewski woda
 • Lech Majewski o filmie "Dolina Bogów": Zdarza się, że coś kręcę, a później to się wydarza

  ..."Udało mi się porozmawiać z paroma najbogatszymi ludźmi na świecie. Zobaczyłem, gdzie są ich ograniczenia. Zupełnie zabrana jest im wolność" - mówi Lecha Majewski. Jego najnowszy film "Dolina Bogów" trafi na ekrany polskich kin na początku 2020 roku.

 • Szymon Majewski kończy 50 lat

  Szymon Majewski świętuje 50 urodziny. "Nie wyglądam na swój półwiek" - żartuje znany showman, którego urodziny przypadają w Dzień Dziecka. Gwiazdor dodaje, że z okazji urodzin ułaskawia wszystkich, z którymi miał na pieńku.

 • ​Szymon Majewski: Byłem słabym uczniem

  ..."Polonista kazał mi wychodzić z lekcji się wygalopować, bo miałem za dużo energii" - wspomina szkolne czasy Szymon Majewski. Znany showman zdradza, że był słabym uczniem i zdarzało mu się wagarować. "Jeśli byłem w szkole, byłem nieprzytomny" - dodaje.

 • Alicja Majewska: Najważniejsza jest publiczność

  ...- Woda sodowa nigdy mi nie groziła, to chyba kwestia wychowania - mówi. Chociaż jest magistrem andragogiki (oświata dorosłych), swoje życie związała ze śpiewaniem. W 2016 roku wydała płytę(...) zainteresował uznanego już wówczas artystę. Podszedł więc do niej i dał radę dotyczącą występu. Na koniec powiedział: "Słuchaj wujka!". Jego uwaga najwyraźniej przyniosła szczęście Alicji Majewskiej, bo z Opola...

 • Kto po Szymonie Majewskim?

  Dowcipny, inteligentny, na czasie. "Szymon Majewski Show" debiutował w 2005 r. Rok później jego "mózg" otrzymał Telekamerę, a w 2007 i 2009 kolejne. Rok temu Szymon Majewski jako 14. i jak dotąd ostatnia osoba, otrzymał Złotą Telekamerę.

 • Janusz Majewski: Wyreżyserowałem żonie serial, żeby mogła się wzruszać

  ...1 lutego na sklepowe półki trafiła książka Zofii Turowskiej "Janusz Majewski. Film – kobieta jego życia". To pierwsza biografia wybitnego reżysera, scenarzysty i pisarza. Prezentujemy fragment książki, z którego dowiemy się, że żona artysty - znana fotografka Zofia Nasierowska - była też inspiratorką dość szczególnego telewizyjnego przedsięwzięcia Janusza Majewskiego.

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  ...pianiści Czesław Majewski i Janusz Tylman. Pojedynek dotyczył odgadywania piosenek po fragmencie tekstu bądź muzyki i śpiewania utworów związanych z wyświetlonymi obrazkami. Na łyżwach oraz...

 • Nie głosowałeś, nie narzekaj!

  Szymon Majewski lubi prowokować. - Bardzo potrzebuję polityków, popieram ich i za każdym razem wybieram - nawet takich, którzy się potem do niczego nie nadają - wyznał niedawno.

 • Szyba jako metafora

  Lech Majewski był jednym z gości tegorocznego festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu. W rozmowie z Emilią Chmielińską utytułowany artysta wyjaśnił, dlaczego nie lubi słowa "reżyser", opowiedział o perspektywach cyfrowej rewolucji w kinie oraz zdradził metaforyczny potencjał "rozbijania szyby rzeczywistości".

 • Ośmieszy Dodę i Kammela

  Szymon Majewski po wakacjach wraca z nowymi pomysłami. Będą zaskakujący bohaterowie i intrygujące reality show!