• Informacje na temat:

  majka z ma jak miłość

Artykuły na temat: majka z ma jak miłość
 • Piękna, inteligentna... i wolna. W serial u "M jak Miłość" pojawiła się nowa bohaterka - Majka, koleżanka Pawła z uczelni. Dziewczyna zorganizowała w Oazie imprezę integracyjną dla studentów. W kolejnych odcinkach, Maja poprosi Zduńskiego o nietypową przysługę. Namówi nawet chłopaka, żeby... złamał dla niej prawo!

 • "Majka": To będzie walka!

  Bohaterowie serialu "Majka" w różny sposób walczą o miłość oraz własne szczęście. Niekiedy jednak cel uświęca środki.

 • Majka zamiast BrzydUli

  Wielka miłość, młodzi bohaterowie, uznani krakowscy aktorzy. Pod koniec czerwca padnie pierwszy klaps na planie nowego serial u TVN "Po prostu Majka".

 • Czy "Majka" jest popularna?

  Joanna Osyda, odtwórczyni tytułowej roli w serialu "Majka" , przyznaje, że zaczyna powoli odczuwać, co oznacza prawdziwa popularność.

 • Telekamery dla gwiazd "Majki"?

  Cezary, do czterech razy sztuka? Ostatnim z nominowanych aktorów jest Andrzej Młynarczyk . Spojrzeniem i głosem czaruje tysiące fanek. Śledzą one losy Tomka Chodakowskiego z "M jak miłość". Jego(...), zdecydowanie pokonali dużo bardziej doświadczonych kolegów po fachu. Co prawda serialowa następczyni "BrzydUli" w ramówce stacji TVN - "Majka" - notuje gorsze wyniki oglądalności, jednak medialną...

 • Majka jest inna niż Brzydula

  ..."Majka jest inna niż Brzydula. To miejsce na antenie nie stanowi kontynuacji tamtej historii. Majka jest inna. O wiele bardziej czupurna" - tak o bohaterce nowego serialu TVN "Majka" mówi producentka Krystyna Lasoń...

 • "M jak miłość": Zaręczyny!

  ...się stanie, jeśli teraz zechce go odzyskać? Zresztą, czy można wiązać przyszłość z kimś, kto tak często traktował kolejne dziewczyny jak zdobycz? W najbliższych odcinkach zobaczymy, że obawy Majki były(...) planować wspólną przyszłość. Oczywiście, trudno będzie o jednomyślność we wszystkich sprawach. Majka uzna, że Paweł nie powinien rzucać studiów, nawet jeżeli teraz wydają mu się uciążliwe i mało...

 • "M jak miłość": Zatrzęsie Grabiną!

  Jej wielką pasją poza aktorstwem jest muzyka. - Nim dostałam się do szkoły teatralnej, zajmowałam się piosenką aktorską, słuchałam poezji śpiewanej i brałam udział w konkursach - zdradza Joanna Osyda, dotąd najbardziej znana z serialu "Majka", a teraz grająca w "M jak miłość".

 • Gwiazda "Majki" w "M jak miłość"!

  Przyjazd Janki (Joanna Osyda) do Grabiny zburzy spokój Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz). Czy krewna doprowadzi Mostowiaków do ruiny finansowej i odbierze im ukochany dom? Oto, co wydarzy się w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

 • "M jak miłość": Nowa ukochana

  Wkrótce poznamy nową wybrankę serca Pawła z "M jak miłość". Która to z kolei?

Zdjęcia na temat: majka z ma jak miłość
Dyskusje na temat: majka z ma jak miłość