• Informacje na temat:

  majka z serialu m jak miłosć

Artykuły na temat: majka z serialu m jak miłosć
 • Bliski aktora z "M jak miłość" zmarł na koronawirusa

  Koronawirus zbiera śmiertelne żniwo na całym świecie. Polski aktor znany m. in. z serialu "M jak miłość" przekazał w sieci smutne wieści. Wirus nie oszczędził bliskiej mu osoby. Aktor zamieścił ważny apel do fanów.

 • Joanna Osyda: Mogę mówić nawet po chińsku

  Joanna Osyda ("Majka", "BrzydUla", "Czas honoru") była czarnym charakterem w serialu "M jak miłość", a teraz spłaca dług wobec Mostowiaków. Aktorka czeka na rolę w filmie, a nieliczne wolne chwile woli spędzać z przyjaciółmi.

 • "Szaleństwo Majki Skowron": Ból dojrzewania

  Choć tytułową postacią była Majka, to tak naprawdę głównym bohaterem serialu stał się Ariel. To przede wszystkim jego emocje i rozterki stanowiły kanwę produkcji.

 • "Zaczaruj mnie": Literacki debiut serialowej scenarzystki

  Zabawna historia o przyjaźni, marzeniach i życiu w Warszawie - z filmowymi gwiazdami w tle. 3 lipca do księgarni trafi powieść "Zaczaruj mnie" - literacki debiut znanej scenarzystki Karoliny Frankowskiej.

 • 15 lat "M jak miłość": Alfabet serialu

  Premierowy odcinek najpopularniejszej w Polsce telenoweli wyemitowano 4 listopada 2000 roku. Z okazji okrągłej rocznicy serialu postanowiliśmy stworzyć alfabet, który jest subiektywnym wyborem redakcji. Kto mimo choroby nie zrezygnował z pracy na planie? Ile czasu minęło od tragicznej śmierci Hanki? Czyje narodziny wzbudziły ogrom emocji?

 • Laura Samojłowicz kończy 35 lat. Co się stało z gwiazdą „M jak miłość”?

  Przez kilka lat wydawało się, że nic nie jest jej w stanie zatrzymać w drodze na szczyt. Rola w "M jak miłość" zapewniła jej ogólnopolską rozpoznawalność. Po tym jej kariera ruszyła z kopyta - wygrana w programie rozrywkowym, główna rola w serialu Polsatu. Niespodziewanie zniknęła z show-biznesu na kilka lat. Co robiła w tym czasie?

 • ​"M jak miłość": Maurycy Popiel szykuje się do ślubu?

  Maurycy Popiel, czyli Olek Chodakowski z "M jak miłość", nie kryje, że miejsce w jego sercu i u jego boku jest już od dawna zajęte... Aktor od siedmiu lat dzieli życie z aktorką Izabelą Warykiewicz, która najprawdopodobniej wkrótce zostanie jego żoną!

 • "M jak miłość": Pocałunki i wyznania

  Trzy pocałunki i trzy romantyczne historie... niekoniecznie szczęśliwe. Zapraszamy na kolejny tydzień z bohaterami „M jak miłość” - i nowe fotostory! Co tym razem wydarzy się w serialu?

 • "M jak miłość": Faceci górą!

  W najbliższych tygodniach w "M jak miłość" pojawi się aż czterech nowych bohaterów. Michał, Artur, Maciej oraz Kacper - kim są i komu zagrają w serialu na nerwach?

 • "M jak miłość": Bartek Waga zostanie nowym Misterem Polski?

  Metamorfoza, jaką przeszedł w ciągu ostatnich kilku lat Bartosz Waga, czyli Karol Kraft z „M jak miłość” i niezapomniany Konrad z „Majki”, powoduje, że na jego widok serca kobiet zaczynają mocniej bić. Aktor ma szansę zdobyć tytuł Mistera Polski 2015!

Zdjęcia na temat: majka z serialu m jak miłosć
Dyskusje na temat: majka z serialu m jak miłosć
 • Re: "Bez tajemnic": Polska wersja amerykańskiego hitu

  Ja się cieszę że w serialu będą główne role grać po prostu aktorzy,będę go oglądać,nie oglądam już seriali typu /Brzydula ,Majka ,Blondynka ,M jak miłosć ,mam po prostu już dośc udających aktorów,od dziecka takich samych, a są już dorośli i jak dla mnie ich dziecięcy czar już dawno prysł,zostało tylko rozczarowanie .