• Informacje na temat:

  makijaże stworzone

Artykuły na temat: makijaże stworzone
 • Selena Gomez pokazała się bez makijażu. "Wybieram szczęście"

  ...się rzucać ludziom mojej muzyki w twarz, dopóki nie jestem gotowa" - tłumaczyła. Na instagramowym profilu marki  Rare Beauty  (stworzonej przez Gomez) pojawiło się nowe zdjęcie piosenkarki, które...

 • Ola Ciupa bez makijażu. Celebrytka pokazała zdjęcie

  Ola Ciupa postanowiła zaskoczyć swoich fanów i opublikowała swoje zdjęcie bez makijażu. Jak zareagowali obserwujący ją na Instagramie użytkownicy?

 • Rosati bez makijażu

  19 października na ekrany kin wejdzie "Obława" w reżyserii Marcina Krzyształowicza, największe odkrycie tegorocznego festiwalu w Gdyni. Główne role w wojennym obrazie zagrali Marcin Dorociński, Maciej Stuhr, Sonia Bohosiewicz i Weronika Rosati.

 • Hugh Jackman: Biały makijaż Czarnobrodego

  ...portret, który zaprezentował mi Joe, przedstawiał moją twarz, pokrytą białym makijażem popękanym jak powierzchnia starego obrazu, nałożoną na ciało Ludwika XIV, z peruką Marii Antoniny na głowie...

 • Lady Gaga stworzyła własną linię kosmetyków. "Nie czułam się piękna"

  ...i zewnętrznym, odkryłam moc makijażu. Pamiętam jak oglądałam moją mamę, która codziennie rano nakładała makijaż (...) Zaczęłam eksperymentować z makijażem jako sposobem na spełnienie moich marzeń o zostaniu tak...

 • "Body/Ciało": Maja Ostaszewska bez makijażu

  - Zagranie tak niezwykłej i wielobarwnej postaci to było coś wspaniałego. Niesamowita przygoda, być może najistotniejsza w całej mojej drodze aktorskiej - mówi Maja Ostaszewska.

 • Joanna Kulig: Kobiecość osłonięta habitem

  - Anne Fontaine, reżyserce filmu "Niewinne" "bardzo zależało na tym, żeby każda z sióstr zakonnych miała jakiś znak szczególny. Grałyśmy w habitach i bez makijażu, więc twarze miały szczególne znaczenie. Anne tak dobierała aktorki, żeby jedna miała duże oczy, druga piegi, trzecia niebanalny kształt nosa. Uznała, że ja stworzę z Irene siostrę, która wprowadzi do klasztoru odrobinę radości i życia - opowiada Joanna Kulig.

 • Julia Kamińska: Otworzyła salon piękności

  Aktorka Julia Kamińska, której popularność przyniósł serial "Brzydula", otworzyła na warszawskim Muranowie swój salon piękności - pracownię fryzur i makijażu. To właśnie tam przeszła metamorfozę do nowej roli w filmie "Narzeczony na niby".

 • Frances McDormand: Aktorka, nie celebrytka

  Nie ma urody hollywoodzkich gwiazd, nigdy nie nosi makijażu, od lat stroni od ścianek i celebryckiego życia. Frances McDormand, tegoroczna laureatka Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę żeńską, to królowa ekranu - nie czerwonych dywanów.

 • Will Smith młodszy o 30 lat

  W filmie "Bliźniak" Will Smith wciela się w postać 51-letniego zabójcy oraz... jego 23-letniej wersji, która na niego poluje. Młodszy z bohaterów jest postacią stworzoną komputerowo, animowaną na podstawie gry aktorskiej Smitha.

Zdjęcia na temat: makijaże stworzone
Wideo na temat: makijaże stworzone
 • Patricia Kazadi jest fanką opalania!

  Patricia Kazadi zdradziła, że najważniejszym kosmetykiem jest dla niej olejek kokosowy, który stosuje na każdą część ciała. Za istotne w pielęgnacji uważa także zmywanie makijażu, choć przyznaje, że często o tym zapomina. Prezenterka uwielbia się opalać i jeżeli nie może wyjechać do ciepłych krajów, korzysta z solarium. Nie przepada za swoją jasną karnacją, więc stosuje o ton ciemniejszy makijaż. Kocha za to eksperymentować z kolorami na paznokciach. Z tego powodu stworzyła nawet własną linię...