• Informacje na temat:

  małaszyński kończy

Artykuły na temat: małaszyński kończy
 • Małaszyński: To obleśna żmija!

  Ostatnio Paweł Małaszyński miał bardzo pracowity okres. Grał jednocześnie w dwóch produkcjach, ale nie narzekał. - Dopóki praca będzie sprawiać mi przyjemność, nie porzucę jej - mówi.

 • Małaszyński: Fanga w nos

  Widzowie TVN mogli zobaczyć już pierwszy odcinek serial u "Twarzą w twarz". Czy podbije serca widzów, podobnie jak "Magda M."? "Ważną rolę odgrywają uczucia, ale z każdym odcinkiem widz będzie zdziwiony i zaskoczony. Dostanie taką fangę w nos" - uśmiecha się Małaszyński.

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • Cezary Pazura kończy "Weekend"

  ...weekendu. W filmie występują m.in.: Paweł Małaszyński, Małgorzata Socha, Michał Lewandowski, Anna Kaczmarczyk, Andrzej Andrzejewski i Tomasz Sapyk. "Mój bohater Max jest twardym facetem z zasadami. Z Czarkiem nazywamy go 'romantycznym chuliganem'" - mówi o swojej postaci Małaszyński. Małgorzata Socha przedstawiła swoją bohaterkę, Maję, jako kobietę "o wielu odsłonach", czasem romantyczną, czasem...

 • Małaszyński bez dublera

  ..."Tajemnica Twierdzy Szyfrów" - nowy serial TVP to niewątpliwie olbrzymie przedsięwzięcie produkcyjne. Paweł Małaszyński protestował przeciwko zastępowaniu go przez kaskaderów i sam brał udział w kręceniu niebezpiecznych scen.

 • "Czas honoru": Będzie się działo

  Trwają zdjęcia do trzeciej serii "Czasu honoru". Do obsady serial u dołączyli m.in. Karolina Gruszka, Paweł Małaszyński, Mirosław Baka, Wojciech Majchrzak i Tomasz Dedek.

 • Żebrowski i Przybylska erotycznie

  Zmysłowa scena miłosna między Anną Przybylską a Michałem Żebrowskim kończy zdjęcia do thrillera "Sęp" w reżyserii Eugeniusza Korina. Zapowiada się kino, do którego widz został przyzwyczajony w najlepszych amerykańskich produkcjach.

 • Jestem facetem przed czterdziestką

  Paweł Małaszyński zdradził nam, które ze swoich serialowych wcieleń lubi najbardziej oraz jak potoczą się jego dalsze losy w nowym sezonie "Lekarzy". - Do każdej roli podchodzę bardzo poważnie i staram się do niej przygotować naprawdę dobrze - mówi aktor.

 • Jan Peszek: Całe życie na scenie

  Jest uznanym aktorem filmowym i teatralnym oraz pedagogiem. Pojawia się na scenie od 22. roku życia, na ekranie możemy go oglądać niewiele krócej. Przez te wszystkie lata wystąpił u najbardziej cenionych twórców. 13 lutego 2019 roku Jan Peszek kończy 75 lat.

 • ...swoją postawą w Pekinie wskrzeszą ideę Igrzysk Olimpijskich, a świat po Olimpiadzie nadal będzie tak mocno angażował się w sytuację polityczną w Chinach" - kończy Reni Jusis. Obok wokalistki w sztafecie miał biec aktor Paweł Małaszyński. Polskich uczestników sztafety po Chinach wytypowała firma Samsung: byli to wspomniani Paweł Małaszyński i Reni Jusis. Propozycję uczestnictwa dostali jeszcze...

Dyskusje na temat: małaszyński kończy