• Informacje na temat:

  małaszyński nie chce grac w lekarzach

Artykuły na temat: małaszyński nie chce grac w lekarzach
 • Paweł Małaszyński: Nie dostaję ciekawych propozycji

  Od czasu zakończenia swojej przygody z "Lekarzami" aktor skupił się na nagraniu nowej płyty i pracy w teatrze. Paweł Małaszyński zdradza, dlaczego tak długo czekał, by przyjąć rolę w kolejnym serialu.

 • Małaszyński: Lubię bawić się kinem

  Na jakiś czas zniknął z ekranów. Nie pojawiał się ani w filmach, ani w serialach. Teraz Paweł Małaszyński powraca w wielkim stylu - w krótkim czasie do kin wchodzą dwie produkcje, w których gra główne role.

 • Elżbieta Starostecka: Nigdy nie chciałam być gwiazdą

  Spełniona prywatnie kobieta i konsekwentna aktorka. Zniknęła przed laty, bo propozycje, które otrzymywała, nie dawały jej satysfakcji. - Nie chciałam grać za wszelką cenę - przyznała Elżbieta Starostecka.

 • Jestem facetem przed czterdziestką

  Paweł Małaszyński zdradził nam, które ze swoich serialowych wcieleń lubi najbardziej oraz jak potoczą się jego dalsze losy w nowym sezonie "Lekarzy". - Do każdej roli podchodzę bardzo poważnie i staram się do niej przygotować naprawdę dobrze - mówi aktor.

 • Jak Czesław Mozil wkręcił się do filmu?

  ...- W filmie nie będę się pchał na pierwszy plan - mówi Czesław Mozil, muzyk, absolwent Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, juror "X Factor", który debiutuje na dużym ekranie rolą Janka w komedii "Facet (nie)potrzebny od zaraz".

 • Dorota Chamczyk: Królowa polskich seriali

  Dorota Chamczyk od blisko ćwierć wieku tworzy telewizję. Zaczynała w TVP w Teatrze Telewizji, a od 12 lat pracuje w barwach TVN jako producentka prekursorskich na polskim rynku seriali. To właśnie ona tworzyła słynną "Magdę M.", a dziś produkuje popularnych "Lekarzy".