• Informacje na temat:

  małaszyński paweł żona

Artykuły na temat: małaszyński paweł żona
 • Paweł Małaszyński pokazał 16-letniego syna. "Oddałem mu swój prawy bark"

  Na swoim oficjalnym profilu na Instagramie aktor i wokalista grupy Cochise Paweł Małaszyński umieszcza głównie zdjęcia związane ze swoim życiem zawodowym. Furorę zrobiła fotografia opublikowana w Dniu Ojca.

 • Małaszyński chce mieć córeczkę

  Paweł Małaszyński od dawna marzy o tym, by znów zostać tatą. Aktor i jego żona bardzo chcieliby mieć córeczkę!

 • Małaszyński znowu tatą

  Paweł Małaszyński zostanie po raz kolejny ojcem. Jego czteroletni syn Jeremiasz będzie miał brata. I to od razu 5-letniego.

 • Paweł Małaszyński: Jego bohater zginie w tragicznym wypadku?

  .... Niewykluczone, że także poza pracą Paweł Małaszyński przygotowuje się na poważną rewolucję. Pojawiły się pogłoski, jakoby żona aktora, Joanna Chitruszko, spodziewała się drugiego potomka (para ma już(...)Wygląda na to, że w życiu przystojnego aktora dojdzie już wkrótce do sporych zmian. Przynajmniej na płaszczyźnie zawodowej. Paweł Małaszyński zadeklarował niedawno, że chce odpocząć od grania...

 • Małaszyński: Czekam na rolę życia

  ..."Nie dostaję zbyt wielu ciekawych propozycji, a wszyscy myślą, że jestem nimi nie wiadomo jak zawalony" - wyznaje Paweł Małaszyński. I choć aktora można obecnie oglądać w filmie "Sęp", serialach i teatrze, to wciąż czeka na rolę życia.

 • Paweł Małaszyński ma urodziny!

  Paweł Małaszyński ("Lekarze", "Misja Afganistan", "Magda M.") obchodzi w środę, 26 czerwca, 37. urodziny. Aktor doskonale pamięta moment, kiedy przestał być anonimowy i stał się jednym z ulubieńców polskich paparazzich.

 • Paweł Małaszyński: Ma dość!

  Fanom "Lekarzy" pewnie trudno będzie sobie wyobrazić serial bez najważniejszej męskiej postaci - dr. Maksa Kellera. Czas jednak zacząć ćwiczyć wyobraźnię - Paweł Małaszyński pojawi się jedynie(...) decyzja? I czy oznacza, że Małaszyński całkowicie rezygnuje z aktorstwa? - Nie, jasne że nie. Ale nie mam ciekawych propozycji, a nie chcę marnować czasu na projekty, które mnie nie interesują. Nigdy...

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  ...wcieli się nieznany jeszcze szerszej publiczności 28-letni Paweł Małaszyński. Serial "Magda M" tak bardzo spodobał się widzom, że po trzeciej serii, która miała być ostatnią (w finałowym odcinku para(...) tytułowej Kasi w serialu "Kasia i Tomek". W jej serialowego partnera wcielił się 8 lat starszy od niej aktor Paweł Wilczak. Joanna i Paweł stworzyli na małym ekranie parę idealną. Wkrótce okazało się...

 • Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko na Instagramie. Romantyczne zdjęcie zachwyciło fanów

  Na swoim oficjalnym profilu na Instagramie aktor i wokalista grupy Cochise Paweł Małaszyński umieszcza zdjęcia związane ze swoim życiem zawodowym. Dlatego sporą furorę zrobiła wakacyjna fotografia z żoną Joanną Chitruszko.

 • Paweł Małaszyński: Kobiety jego życia

  Od kiedy na świecie pojawiła się córeczka Lea, z zachwytem powtarza jej imię. - Jestem szczęśliwy - deklaruje dumnie Paweł Małaszyński. I stara się, żeby rzeczywistość była piękniejsza od marzeń.

Zdjęcia na temat: małaszyński paweł żona