• Informacje na temat:

  małaszyński premiera

Artykuły na temat: małaszyński premiera
 • Paweł Małaszyński: Wierzę, że to, co robię, jest dobre

  Paweł Małaszyński przyznaje, że praca nad nowymi projektami zawsze stanowi dla niego duże wyzwanie. Proces budowania postaci bywa bowiem niezwykle wyczerpujący emocjonalnie. Do działania motywuje go jednak perspektywa spotkania z publicznością. Od początku lutego Pawła Małaszyńskiego można oglądać w spektaklu "Nie książka zdobi człowieka" w warszawskim Teatrze Kwadrat.

 • Małaszyński: Skrajne emocje

  ..."Ten projekt różnił się wszystkim od poprzednich, które robiłem" - mówi Paweł Małaszyński o serialu "Misja Afganistan". Aktor zagrał w produkcji główną rolę - młodego żołnierza, który obejmuje dowodzenie plutonem rozpoczynającym stacjonowanie w tytułowym kraju.

 • Małaszyński po liftingu

  Paweł Małaszyński zmienia twarz. Aktor nie chce już być amantem, znanym z serial u "Magda M.". Jesienią poznamy jego trzy nowe twarze.

 • Małaszyński bez dublera

  ..."Tajemnica Twierdzy Szyfrów" - nowy serial TVP to niewątpliwie olbrzymie przedsięwzięcie produkcyjne. Paweł Małaszyński protestował przeciwko zastępowaniu go przez kaskaderów i sam brał udział w kręceniu niebezpiecznych scen.

 • "Ciacho": Nie tylko Małaszyński

  W połowie sierpnia zakończyły się zdjęcia do nowej polskiej komedii "Ciacho", w której główne role grają: Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński, Marcin Bosak i Tomasz Kot.

 • Małaszyński na planie teledysku

  Co robi teraz Paweł Małaszyński, bohater takich filmów, jak "Listy do M.", "Skrzydlate świnie" czy "Katyń"? W przerwie pracy nad nowym serialem "Misja Afganistan", aktor czas spędza na planie nowego teledysku swego zespołu Cochise. W klipie występują Agnieszka Więdłocha ("M jak miłość") i Tomasz Schuchardt ("Chrzest").

 • Paweł Małaszyński: List z piekła

  Grupa Cochise, na czele której stoi popularny aktor Paweł Małaszyński, w październiku wyda debiutancki album.

 • Paweł Małaszyński: List z piekła

  Grupa Cochise, na czele której stoi popularny aktor Paweł Małaszyński, w październiku wyda debiutancki album.

 • Paweł Małaszyński odchodzi z serialu, ale...

  Paweł Małaszyński pod koniec grudnia oficjalnie poinformował, że rezygnuje z roli w 4. sezonie serialu TVN "Lekarze". Aktor dementuje jednak plotki, że całkowicie rezygnuje z aktorstwa. W najbliższym czasie skupi się na pracy w teatrze.

 • Małaszyński: Lubię bawić się kinem

  Na jakiś czas zniknął z ekranów. Nie pojawiał się ani w filmach, ani w serialach. Teraz Paweł Małaszyński powraca w wielkim stylu - w krótkim czasie do kin wchodzą dwie produkcje, w których gra główne role.

Zdjęcia na temat: małaszyński premiera
Wideo na temat: małaszyński premiera
 • "Misja Afganistan": Idziemy na pierwszy ogień

  Kręciliśmy serial o wojnie, która cały czas trwa, a my w niej nie uczestniczymy, to nie jest takie proste, ale myślę, że wyszliśmy z tego obronną ręką - powiedział Paweł Małaszyński na premierze serialu "Misja Afganistan". Aktor nie ukrywał, że zdjęcia do produkcji były dla ekipy bardzo trudne ze względu na emocje towarzyszące wojennej fabule.

Dyskusje na temat: małaszyński premiera