• Informacje na temat:

  maleńczuk miss

Artykuły na temat: maleńczuk miss
 • Najpiękniejsze Polki w TVP2

  W sobotę, 24 października, o godz. 20:05 telewizyjna Dwójka przeprowadzi transmisję z finału konkursu Miss Polonia 2009. W Białej Fabryce w Łodzi odbędzie się jubileuszowa gala z okazji osiemdziesięciolecia najstarszego i najbardziej prestiżowego Konkursu Piękności w Polsce.

 • Jestem dzieckiem szczęścia

  Nina Terentiew to kobieta instytucja. Całe jej życie zawodowe to praca w telewizji. Odkryła takie osobowości, jak Justyna Steczkowska, Maciej Maleńczuk, Agata Młynarska. Ludzie się jej boją, ale cenią wyjątkową intuicję oraz talent do kreowania gwiazd.

 • Muzycy to też kibice

  Kazik i Muniek kibicują Legii Warszawa, raper Peja Lechowi Poznań, w Krakowie Andrzej Sikorowski wspiera Wisłę, a Maciej Maleńczuk napisał hymn dla Cracovii. Jak widać, nie tylko na świecie słynni muzycy, jak np. Rod Stewart czy Sting, nie boją się przyznawać do miłości do barw klubowych.

 • Sylwester i Nowy Rok przed telewizorem

  ...jak: "Łowca - ostatnie starcie", "Legenda Johnn'ego Lingo", "Gruby i chudszy2: Rodzina Klumpów", "Prowokacja", "Zły Mikołaj", "Medal dla miss" oraz "Paryż 2020: Wielka powódź". TVP2 Telewizyjna Dwójka(...), Wojciech Gąssowski, Blendersi, Szymon Wydra, Natasza Urbańska, Maciej Maleńczuk, Cezary Pazura i Maryjusz Kałamaga. Z kolei w Nowy Rok na antenie Polsatu będzie filmowo. Stacja wyemituje takie tytuły jak...

 • Sylwester 2017: Jak gwiazdy żegnają rok?

  ...w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu), Justyny Steczkowskiej , Natalii Kukulskiej , Macieja Maleńczuka , Sarsy , Honoraty Skarbek , a także kilku wykonawców, którzy chyba już na dobre pożegnali się(...) Bieberem , który zdobył prawie 600 milionów wyświetleń. Furorę dzięki teledyskowi zrobiła również występująca w nim Zuleyka Rivera , Miss Universe z 2006 roku. "Nigdy nie przypuszczaliśmy, że...