• Informacje na temat:

  małgorzata braunek i jej dzieci

Artykuły na temat: małgorzata braunek i jej dzieci
 • Małgorzata Braunek: Kochała ją cała Polska

  Była jedną z najwybitniejszych polskich aktorek, ulubienicą widzów. Gdyby żyła, 30 stycznia 2017 roku Małgorzata Braunek obchodziłaby 70. urodziny.

 • Małgorzata Braunek: W tej urodzie było coś tajemniczego

  Dokładnie rok temu, 23 czerwca 2014, zmarła Małgorzata Braunek. Aktorka przegrała długą walkę z chorobą nowotworową.

 • Braunek o Hoffmanie i "Jestem"

  To był wielki powrót Małgorzaty Braunek ( "Potop" , "Lokis" ). Była żona Andrzeja Żuławskiego i gwiazda "Polowania na muchy" Andrzeja Wajdy po latach aktorskiej nieobecności wystąpiła u boku Jana Nowickiego w "Tulipanach" Jacka Borcucha, co przyniosło jej nagrodę aktorską na festiwalu w Gdyni w 2004 roku. Teraz Braunek jest wśród trzech aktorek nominowanych do Orłów za najlepszą rolę...

 • Orina Krajewska: Córka Małgorzaty Braunek nie tylko o rodzinie

  Córka Małgorzaty Braunek zagrała w serialu "Cisza nad rozlewiskiem" aż dwie role. Tylko nam Orina Krajewska zdradziła, jak trafiła do "Rozlewiska" oraz jak współpracuje się ze swoją artystyczną rodziną.

 • Małgorzata Braunek i Andrzej Żuławski: Miłość przechodzi przez palce jak woda

  Andrzej Żuławski miał być mężczyzną jej życia, ale zostawiła go dla innego. Małgorzata Braunek zawsze była mu jednak wdzięczna za syna.

 • Byłam naiwnym dzieckiem

  ...) znajdzie się w poważnym kryzysie. Dlatego Marysia zaszyje się w azylu nad rozlewiskiem u boku mamy, babci Basi (Małgorzata Braunek) i przyjaciółki Pauli (Anna Czartoryska). W doborowym towarzystwie(...)', Marysia była świeżo upieczoną studentką, naiwną i dziecinną. W drugiej części, 'Miłości nad rozlewiskiem', staje się już bardziej samodzielna. Podejmuje decyzję o przerwaniu studiów na rzecz kariery...

 • Zbliżył je wspólny serial

  W przerwach od pracy na planie "Domu nad rozlewiskiem" i "Miłości nad rozlewiskiem" Joanna Brodzik i Małgorzata Braunek prowadziły długie rozmowy. Zbliżyły je pytania o sens życia i przemijania.

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Inaczej niż w życiu

  Tomasz jest dziś człowiekiem zamożnym. Basia (Małgorzata Braunek) pisze książki, dzięki którym oboje wiodą wygodne życie. Ich raj "Nad rozlewiskiem" tym razem spowija przepiękna, śnieżna szata.

Wideo na temat: małgorzata braunek i jej dzieci
 • Syn Małgorzaty Braunek o jej leczeniu w Polsce: Ładuje się chemię i wysyła do domu!

  Śmierć Małgorzaty Braunek była szokiem dla wszystkich. Wspaniała aktorka przegrała walkę z rakiem, choć rodzina robiła, co mogła, aby jej pomóc. Kilka tygodni temu jej dzieci zaapelowały do przyjaciół mamy o finansowe wsparcie, które pozwoliłoby pokryć koszty leczenia w niemieckiej klinice. Polscy lekarze nie mieli już pomysłów, jak jej pomóc. W wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN", Xavery

Dyskusje na temat: małgorzata braunek i jej dzieci
 • Re: Małgorzata Braunek walczy o życie!

  Pani Malgosia sie leczy PRYWATNIE w Niemczech,dzieci ma majetne i jeszcze osmielaja sie ludzi o pomoc zebrac,wstyd,,,,,,niech sekta / podali swoje sekciarskie konto/ jej pomoze,my nie ma z czego,zdrowia zycze!

 • Re: Małgorzata Braunek walczy o życie!

  A zwykły człowiek nie może nikogo prosić o pomoc. Moja siostra zmarła w wieku 45 lat, zostały dzieci w wieku szkolnym. Nikt Jej nie pomógł, a my byliśmy bezradni, przy artystach bardzo biedni, bez jakiejkolwiek pomocy z zewnątrz. Przykro, przykro.

 • Re: Małgorzata Braunek walczy o życie!

  kuszenie dzieci Boga, by wyparli się swojej wiary. W miejsce Chrześcijaństwa podsuwa on nową religię często znaną jako Religię New Age, gdzie zamiast uwielbiania Boga, Wiecznego Ojca, wielbi się(...) i jego upadłymi aniołami, która znów się rozszalała. Teraz, uwolniona w każdym narodzie armia aniołów szatana i jemu oddanych uczniów na ziemi atakuje Boże dzieci na różne sposoby. Są tego widzialne