• Informacje na temat:

  małgorzata braunek młoda

Artykuły na temat: małgorzata braunek młoda
 • Małgorzata Braunek: Nie chciała być gwiazdą

  Zachwycała aktorskimi kreacjami, ale prawdziwe spełnienie odnalazła jako buddystka. "Jestem szczęśliwa" - podkreślała Małgorzata Braunek do ostatnich chwil życia.

 • Małgorzata Braunek: Kochała ją cała Polska

  Była jedną z najwybitniejszych polskich aktorek, ulubienicą widzów. Gdyby żyła, 30 stycznia 2017 roku Małgorzata Braunek obchodziłaby 70. urodziny.

 • Małgorzata Braunek nie żyje

  Zmarła Małgorzata Braunek. Aktorka przegrała długą walkę z chorobą nowotworową. Odeszła w poniedziałek, 23 czerwca. Miała 67 lat.

 • Małgorzata Braunek: W tej urodzie było coś tajemniczego

  Dokładnie rok temu, 23 czerwca 2014, zmarła Małgorzata Braunek. Aktorka przegrała długą walkę z chorobą nowotworową.

 • Okrągłe urodziny Małgorzaty Braunek

  Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, Małgorzata Braunek, kończy we wtorek, 30 stycznia, 60 lat.

 • Zagrają dla Małgorzaty Braunek

  Teatr Dramatyczny pokaże 23 lipca spektakl "Persona. Marilyn" w reż. Krystiana Lupy. Wpływ z biletów zostanie przekazany na leczenie chorej na nowotwór aktorki Małgorzaty Braunek; artyści zagrają bez honorarium. Koszt terapii to ok. 25 tys. euro miesięcznie.

 • Braunek matką Brodzik

  ...zobaczymy dawno niewidzianą na małym ekranie Małgorzatę Braunek, a nie jak początkowo planowano Ewę Wiśniewską. "Dom nad rozlewiskiem" to ekranizacja powieści Małgorzaty Kalicińskiej. Przedstawia(...). Wnikając w miejscową społeczność, Gosi udaje się odnaleźć nowych przyjaciół i nową miłość. Prócz Brodzik i Braunek w pozostałych rolach będzie można zobaczyć: Pawła Deląga, Zofię Kucówną...

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Dwa śluby nad rozlewiskiem

  Aż dwie pary spotkają się w finałowym odcinku serialu "Nad rozlewiskiem" na Mostku Zakochanych, by połączyć się węzłem małżeńskim. Miłość i wierność przysięgną sobie Basia (Małgorzata Braunek) i Tomasz (Jerzy Schejbal) oraz Ewa (Maria Pakulnis) i Henryk (Wojciech Droszczyński). Niestety, podczas podwójnego ślubu dojdzie do zdarzenia, które zakłóci przebieg uroczystości...

 • Damięcka w nowym serialu

  Młoda, utalentowana aktorka już jesienią pojawi się w jednej z głównych ról w serialu "Dom nad rozlewiskiem". Na dodatek zagra w towarzystwie samych gwiazd - Małgosię zagra Edyta Olszówka, jej mamę Barbarę - Małgorzata Braunek, a córkę - Natalia Rybicka. W rolę upośledzonej Kaśki wcieli się Hanna Śleszyńska, natomiast ciekawą drugoplanową postać sklepowej Elwiry ubarwi Sonia Bohosiewicz. "Dom nad...

Dyskusje na temat: małgorzata braunek młoda
 • Re: Małgorzata Braunek walczy o życie!

  Mogła zbierać pieniądze na utrzymanie a nie przepuszczać wszystko. W mojej rodzinie też zmarła na raka bardzo młoda osoba i nie zbierałam od nikogo pieniędzy. Znana aktorka myśli,że zagranicą ją uleczą a w Polsce mają się leczyć tylko biedacy i albo się uda albo nie. Nikomu źle nie życzę ale jeśli sie ma złośliwego raka to nic tej Pani nie pomoże. Lepiej niech umrze w Polsce.