• Informacje na temat:

  małgorzata foremniak 24 lata

Artykuły na temat: małgorzata foremniak 24 lata
 • Nagroda dla "Zmruż oczy"

  Film "Zmruż oczy" w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego podczas 11. Cierleckiego Lata Filmowego (wrzesień 2003) otrzymał nagrodę jury - Złoty Debiut. Film pojawi się na ekranach polskich kin 24 października.

 • "Młodzi i Film" 2005

  We wtorek, 21. czerwca, rusza 24. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film", organizowany przez Miasto Koszalin i Stowarzyszenie Filmowców Polskich. Począwszy od tego roku Festiwal wraca do tradycji letnich spotkań z filmem, wzbogacając ofertę kulturalną lata nad Bałtykiem.

 • Przygotowania do Prix Visionica

  We Wrocławiu trwają przygotowania do 1. Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Telewizyjnej Prix Visionica. Głównym elementem trwającej od 24 do 29 kwietnia imprezy będzie konkurs, o łącznej puli nagród wynoszącej ponad 52 tys. euro.

 • "Mam Talent": Człowiek-guma, rajskie ptaki i kłótnia o uczestników

  ...wrażeniem" - pochwalił wokalistkę formacji. Innego zdania była Małgorzata Foremniak. "Wybaczcie, ale ja was nie zapamiętam" - przyznała pomimo pozytywnej oceny. "Ale co ty mówisz? Mają luz, mają wdzięk(...) artysty z kosmitą" - zachwycała się Małgorzata Foremniak. "Dałeś mi dobrą energię (...) ale mnie to nie zachwyciło" - wahał się Agustin Egurrola. "Ja będę się o ciebie bić jak lew" - obiecała Agnieszka...