• Informacje na temat:

  małgorzata foremniak 24 lata

Artykuły na temat: małgorzata foremniak 24 lata
 • Małgorzata Foremniak otwarta na nowy związek!

  Małgorzata Foremniak (52 l.) powtarza, że choć nie ma partnera, to nie jest sama. Jak się okazuje, wcale jednak nie traci nadziei, że znów się zakocha.

 • "Fakt" nabija się z Foremniak i Maseraka

  Różnica wieku między 40-letnią Małgosią i 24-letnim Rafałem była zbyt wielka - prędzej czy później jakieś pismo musiało im porządnie dołożyć. Dzisiejszy "Fakt" donosi, co oboje robili kilka lat temu - gdy Foremniak była już dojrzałą kobietą, a Maserak dorastającym chłopcem.

 • Nagroda dla "Zmruż oczy"

  Film "Zmruż oczy" w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego podczas 11. Cierleckiego Lata Filmowego (wrzesień 2003) otrzymał nagrodę jury - Złoty Debiut. Film pojawi się na ekranach polskich kin 24 października.

 • "Młodzi i Film" 2005

  We wtorek, 21. czerwca, rusza 24. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film", organizowany przez Miasto Koszalin i Stowarzyszenie Filmowców Polskich. Począwszy od tego roku Festiwal wraca do tradycji letnich spotkań z filmem, wzbogacając ofertę kulturalną lata nad Bałtykiem.

 • Przygotowania do Prix Visionica

  We Wrocławiu trwają przygotowania do 1. Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Telewizyjnej Prix Visionica. Głównym elementem trwającej od 24 do 29 kwietnia imprezy będzie konkurs, o łącznej puli nagród wynoszącej ponad 52 tys. euro.

 • "Mam Talent": Człowiek-guma, rajskie ptaki i kłótnia o uczestników

  W trzecim odcinku "Mam Talent" wyemitowanym w sobotę (21 września) mogliśmy obejrzeć zmagania uczestników castingu w Krakowie. Poziom był bardzo wyrównany, ale szczególną uwagę zwrócili na siebie wyjątkowo giętki Sebastian Kowalski, tancerki orientalne z Sihir Stars oraz iluzjonista Krystian Minda.

 • Show musi trwać. Co nowego w muzycznych programach?

  Przed telewizorami znów zasiądą miliony telewidzów, jurorzy ponownie wygłoszą kontrowersyjne opinie, a uczestnicy po raz kolejny spróbują nas zachwycić. Sprawdźcie, co jeszcze nas czeka w kolejnych odsłonach "X Factor", "Must Be The Music" i "Bitwy na głosy"! Wszystkie trzy programy startują już w najbliższy weekend (3 i 4 marca).