• Informacje na temat:

  małgorzata foremniak chłopak

Artykuły na temat: małgorzata foremniak chłopak
 • Drapieżne kreacje Foremniak

  ..., punktualnie o godzinie 20 i, jak zapowiada wielka trójka - jurorzy Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak oraz Kuba Wojewódzki - będzie absolutnie obłędny. Apetyty producentów zdecydowanie się(...), zdolnych. - To właśnie pokora i pracowitość są najważniejsze - zdradziła Małgorzata Foremniak, która na start szykuje drapieżne kreacje, cięte riposty i wspaniały, onieśmielający uśmiech. Tym razem grupa...

 • "Mam talent": 14-letni Alex wzruszył Małgorzatę Foremniak

  ..., przebijasz się przez wszystkie warstwy prosto do serca" - powiedziała zachwycona chłopakiem Małgorzata Foremniak i chwilę później nacisnęła Złoty Przycisk, który Alexowi zagwarantował udział(...) publiczności oraz trzy pozytywne głosy od jurorów. "Myślałam, że Alicja z Krainy Czarów była tylko w książce, ale właśnie zobaczyłam ją na żywo" - zachwycała się Małgorzata Foremniak . Jednym...

 • Córka Foremniak w serialu z mamą

  Aleksandra Jędruszczak, 20-letnia córka Małgorzaty Foremniak, debiutuje jako aktorka w serialu "Hotel 52"! I to u boku swojej sławnej mamy!

 • Małgorzata Foremniak i stalking

  ..."Jesteś dla mnie jak powietrze", "Nie mogę bez ciebie żyć" - kto z nas nie chciałby słyszeć podobnych wyznań? Są jednak ludzie, którzy mają dosyć dowodów miłości, komplementów i niespodzianek. Program "Stalking - zła miłość", z udziałem Małgorzaty Foremniak, debiutuje w czwartek wieczorem, 24 lipca, na kanale ID.

 • "Mam talent": Głupawka Małgorzaty Foremniak

  Do zabawnej sytuacji doszło w drugim odcinku piątej serii "Mam talent". Małgorzata Foremniak, jurorka programu, tak się rozweseliła, że nie była w stanie wydusić z siebie opinii.

 • Foremniak: Egzamin zdała na piątkę!

  ...łatwiejsze do pokonania... - opowiada o macierzyństwie Małgorzata Foremniak (46 l.). Wypowiedziane przez aktorkę wiele lat temu słowa nic nie straciły na aktualności. Pani Małgorzata nadal jest troskliwą(...) l.) szybko chciała poczuć się samodzielna i wyprowadziła się z domu. Pani Małgorzata została w nim z synkiem Patrykiem (16 l.). - Dzieci zaczynają już samodzielną drogę. Mogą ze mną zawsze usiąść...

 • "Mam talent": 16-letni Maciej Partyka ze złotym przyciskiem

  W trzecim odcinku dziewiątej edycji "Mam talent" nie zabrakło emocji i zachwytów. Muzycznych wrażeń dostarczył 16-letni Maciej Partyka, którego Małgorzata Foremniak nagrodziła przepustką do półfinału programu.

 • "Mam talent": Igor Konieczny wygra program?

  W trzecim półfinałowym odcinku 11. edycji "Mam talent" zachwycił 12-letni Igor Konieczny. "Świat będzie zabiegał o ciebie" - mówiła chłopcu Małgorzata Foremniak.

 • "Mam talent": Kim jest Kamil Czeszel, który zachwycił jurorów?

  W drugim odcinku ósmej edycji programu "Mam talent" jurorzy zachwycili się Kamilem Czeszelem, który brawurowo wykonał utwór Czesława Niemena "Jednego serca". Ten utalentowany niepełnosprawny chłopak podbił w wakacje także serca uczestników tegorocznej edycji Przystanku Woodstock.

 • Katarzyna Cichopek, filmowa Kinga z serial u "M jak Miłość", zwyciężczyni drugiej edycji "Tańca z gwiazdami", zadeklarowała, że chce nadal uczyć się tańca. Młoda aktorka wyznała, że nauczycielem nie będzie jednak Marcin Hakiel, jej chłopak i zarazem partner z programu.

Zdjęcia na temat: małgorzata foremniak chłopak