• Informacje na temat:

  małgorzata foremniak mam talent 2012

Artykuły na temat: małgorzata foremniak mam talent 2012
 • "Mam talent": Muzyczna odsłona drugiego półfinału

  W sobotę, 3 listopada, wyemitowany zostanie drugi półfinałowy odcinek "Mam talent". W programie zobaczymy cztery występy muzyczne!

 • "Mam talent": Muzyczna odsłona piątego półfinału

  W sobotę, 24 listopada, odbędzie się ostatni półfinałowy odcinek "Mam talent". W programie widzowie zobaczą dwa występy muzyczne. Kto zaprezentuje się na scenie?

 • "Mam talent": Muzyczna odsłona trzeciego odcinka półfinałowego

  ...​W trzecim półfinałowym odcinku dziewiątej edycji "Mam talent" zobaczymy trzy występy muzyczne. Kto zaprezentuje się na scenie?

 • ​Małgorzata Foremniak: Doktor Zosia? Jest w kosmosie

  ...​Małgorzata Foremniak nie planuje powrotu na plan serialu "Na dobre i na złe". Twierdzi, że obrała obecnie zupełnie inną drogę zawodową. Nie wyklucza jednak, że w przyszłości zmieni zdanie i ponownie wcieli się w rolę dr Zosi Burskiej ze szpitala w Leśnej Górze.

 • "Mam talent": 19-letnia Daria Kowolik zachwyciła jurorów

  ...3 września, po rocznej przerwie na antenę TVN powrócił "Mam talent". W dziewiątej edycji programu skład jurorski nie uległ zmianie. Uczestników ponownie oceniają: Agnieszka Chylińska , Małgorzata(...) talent - mówiła po występie Darii Agnieszka Chylińska i dodała - Pięknie zaśpiewałaś". "Jesteś cudem" - wtórowała Chylińskiej Małgorzata Foremniak. Daria usłyszała trzy jurorskie głosy na "tak...

 • "Mam talent": Pierwszy Złoty Przycisk dla Megitza Trio

  W inauguracyjnym odcinku ósmej edycji "Mam talent" Agnieszka Chylińska jako pierwsza użyła Złotego Przycisku, zapraszając trio Megitza do półfinałów programu. TVN-owski talent show nie jest pierwszym, w którym udział wzięła zwycięska grupa.

 • "Mam talent": Maria Zając i jej heligonka

  W sobotę, 20 października, TVN wyemituje siódmy castingowy odcinek "Mam talent". Tylko u nas możecie przedpremierowo zobaczyć fragment występu 17-letniej Marii Zając.

 • Głos, talent czy muzyka?

  W ten weekend niemal równocześnie ruszają trzy telewizyjne show, w których dużą rolę odgrywa muzyka: "The Voice of Poland", "Must Be The Music. Tylko muzyka" i "Mam talent". Sprawdźcie, o co w tym wszystkim chodzi!

 • "The Four – Bitwa o sławę": Leszko, Harb, Jeszka i Krupski. Kim są uczestnicy programu?

  Karolina Leszko, Sami Harb, Sabina Jeszka i Kuba Krupski to pierwszych czworo uczestników, którzy będą bronić swoich pozycji w programie Polsatu "The Four – Bitwa o sławę". Widzowie mogą kojarzyć ich z innych programów typu talent show.

 • Aleksandra Hamkało: Wielka miłość

  Głośno zrobiło się o niej w 2012 roku za sprawą odważnej obyczajowo roli w debiucie reżyserskim Barbary Białowąs "Big Love", jednak po raz pierwszy na dużym ekranie Aleksandrę Hamkało - jako 12-letnią dziewczynkę - oglądaliśmy już w 2001 roku u boku Krzysztofa Pieczyńskiego w obrazie "Jutro będzie niebo". W piątek, 19 października, piękna polska aktorka kończy 30 lat.