• Informacje na temat:

  małgorzata foremniak na co dzień

Artykuły na temat: małgorzata foremniak na co dzień
 • Małgorzata Socha i Małgorzata Foremniak radzą "Jak poślubić milionera"

  Już 29 listopada na ekrany kin wejdzie nowa komedia romantyczna "Jak poślubić milionera". Małgorzata Socha wcieli się w niej w rolę Alicji, Kopciuszka po przejściach, który przestał wierzyć w miłość i zatracił się w szarej codzienności.

 • Małgorzata Foremniak o #Hot16Challenge2

  Małgorzata Foremniak zdradza, jak nakręciła teledysk do swego rapowanego utworu.

 • Małgorzata Foremniak ambasadorką Onko-Olimpiady

  ...dla nich nie tylko rehabilitacja ruchowa, ale również możliwość powrotu do normalnego funkcjonowania. Ambasadorką imprezy jest Małgorzata Foremniak.

 • Małgorzata Foremniak na terapii!

  To ma być wielki dzień w jej życiu. 29 marca, po ponad czterech latach przerwy, Małgorzata Foremniak znowu zagra w teatrze. Dyrektor Teatru 6. piętro Michał Żebrowski, z którym aktorka zaprzyjaźniła(...) potwierdzić swoją zawodową klasę. W przygotowanie roli pani Małgorzata włożyła całe serce. Propozycja przyszła w idealnym momencie, gdy potrzebowała odpoczynku od problemów, z jakimi zmaga się w życiu...

 • Małgorzata Foremniak: Nie lubię dużej ilości trupów

  Małgorzata Foremniak powraca na duże ekrany w thrillerze "Czerwony Pająk". W znakomicie przyjętym przez krytyków i publiczność filmie wciela się w matkę nastolatka, podejrzanego o krwawe zbrodnie. "Ona nie tylko kocha syna, ale jest w nim zakochana. Ich bliskość jest toksyczna. Jest jak pajęcza nić" - mówi aktorka.

 • Foremniak stawia na pracę

  Małgorzata Foremniak nie rezygnuje z miłości, ale daje sobie na nią czas... Teraz aktorka postanowiła skupić się na karierze i dzieciach.

 • Foremniak odrzuciła rolę!

  Nie cichną spekulacje na temat tego, dlaczego Małgorzata Foremniak na kilka dni przed rozpoczęciem zdjęć do filmu "Och, Karol" zrezygnowała z roli. Stało się to, gdy dowiedziała się, że wystąpi w nim Anna Mucha?

 • Mucha: Konflikt z Foremniak?

  Czy Małgorzata Foremniak zrezygnowała z roli w komedii "Och, Karol" z powodu konfliktu z Anną Muchą? - Z mojej strony żadnego konfliktu nie ma - tłumaczy w rozmowie z "Na Żywo" Anna Mucha.

 • Małgorzata Foremniak: Piękny umysł (cytaty z "Mam talent")

  Specjalnie dla Was wynotowaliśmy 10 najbardziej absurdalnych i zabawnych wypowiedzi niezrównanej Małgorzaty Foremniak w szóstej edycji programu "Mam talent".

 • Foremniak: Nowa rola w serialu

  Serialowy "Hotel 52" już niebawem odwiedzi Małgorzata Foremniak.

Wideo na temat: małgorzata foremniak na co dzień
 • Małgorzata Foremniak o swoim koszmarze!

  Jakiś czas temu Małgorzata Foremniak padła ofiarą tzw. stalkera, który miesiącami nękał ją i zakłócał spokój. Mężczyzna miał na jej punkcie obsesję, rozpuszczał też w mediach nieprawdziwe i krzywdzące plotki na jej temat, fundując Małgorzacie prawdziwe piekło! Teraz Foremniak kolejny raz postanowiła opowiedzieć o tych ciężkich przeżyciach. Przy okazji okazało się też, że w przypadku

 • Małgorzata Socha i Małgorzata Foremniak radzą "Jak poślubić milionera"

  Już 29 listopada na ekrany kin wejdzie nowa komedia romantyczna "Jak poślubić milionera". Małgorzata Socha wcieli się w niej w rolę Alicji, Kopciuszka po przejściach, który przestał wierzyć w miłość i zatracił się w szarej codzienności. Pewnego dnia na jej drodze stanie Sonia (Małgorzata Foremniak), trenerka rozwoju osobistego, która, owszem, wierzy w miłość, ale uważa, że ważniejsze jest

Dyskusje na temat: małgorzata foremniak na co dzień