• Informacje na temat:

  małgorzata foremniak plotki

Artykuły na temat: małgorzata foremniak plotki
 • Małgorzata Foremniak dementuje plotki! Biznesmen z Krakowa to nie jej facet!

  Małgorzata Foremniak (48 l.) ogłasza w gazecie, że wciąż szuka faceta i jest gotowa na miłość!

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z gwiazdami" wykonuję swoją pracę

  - Nie zastanawiam się nad plotkami o ustawionych wygranych w "Tańcu z gwiazdami" - mówi Rafał Maserak. Tancerz twierdzi, że w programie przede wszystkim wykonuje swoje zadanie, jakim jest nauczenie gwiazd tańca, nie skupia się natomiast na zakulisowych rozgrywkach.

 • Małgorzata Foremniak znów wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?!

  Za kulisami „Tańca z gwiazdami” huczy od plotek o planowanej wyjątkowej edycji. Miałyby w niej wystąpić najgorętsze pary wszystkich sezonów, w tym być może Małgorzata Foremniak (49 l.) i Rafał Maserak (32 l.)!

 • Foremniak projektantką

  Złośliwi rozpuścili plotki , jakoby Małgorzata Foremniak dołączyła do grona gwiazd na siłę lansujących swoje pociechy na salonach. Nic bardziej mylnego. Obecność Oli, córki aktorki, na pokazie mody, była jak najbardziej uzasadniona.

 • Małgorzata Foremniak ma wsparcie w mężczyźnie!

  O ukaranie mężczyzny, który ją prześladował i zmienił jej prywatne i zawodowe życie w piekło, stara się już 3 lata. 21 lipca Małgorzata Foremniak (48 l.), wraz ze swoim adwokatem, po raz kolejny(...) (25 l.). Wśród osób, którym ufa Foremniak jest także Paweł (63 l.) - szanowany biznesmen z Krakowa. Choć gwiazda zdementowała plotki, jakoby łączył ją z nim romans, mężczyzna nadal często odwiedza ją...

 • Foremniak się nie rozwodzi

  "Nie rozwodzę się, to nieprawda!" - dementuje krążące już od jakiegoś czasu plotki Małgorzata Foremniak. Wygląda na to, że znana aktorka nie zabiera się na razie za porządkowanie swoich spraw osobistych.

 • Rafał Maserak potwierdza plotki! Zostanie tatą!

  Od kilku tygodni w mediach krążyły plotki o tym, że Rafał Maserak (35 l.) niedługo zostanie tatą. Tancerz właśnie potwierdził te doniesienia!

 • Foremniak pozywa "Super Express"!

  Małgorzata Foremniak złożyła pozew sądowy przeciwko wydawcy tabloidu 'Super Express" w związku z artykułami naruszającymi jej godność osobistą. Aktorka żąda 150 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

 • Prześladowca Małgorzaty Foremniak nadal nie został ukarany!

  Małgorzata Foremniak nadal żyje w ciągłym strachu!

 • Foremniak: Kocha i jest kochana!

  Ta wiadomość z pewnością zasmuci adoratorów Małgorzaty Foremniak (45 l.). Wszystko wskazuje na to, że serce aktorki jest już zajęte.

Wideo na temat: małgorzata foremniak plotki
 • Małgorzata Foremniak o swoim koszmarze!

  Jakiś czas temu Małgorzata Foremniak padła ofiarą tzw. stalkera, który miesiącami nękał ją i zakłócał spokój. Mężczyzna miał na jej punkcie obsesję, rozpuszczał też w mediach nieprawdziwe i krzywdzące plotki na jej temat, fundując Małgorzacie prawdziwe piekło! Teraz Foremniak kolejny raz postanowiła opowiedzieć o tych ciężkich przeżyciach. Przy okazji okazało się też, że w przypadku

Dyskusje na temat: małgorzata foremniak plotki