• Informacje na temat:

  małgorzata foremniak tomasz

Artykuły na temat: małgorzata foremniak tomasz
 • "Mam talent": Tomasz Baran i wyłączony mikrofon. Obrażał Agnieszkę Chylińską?

  Skandalem zakończył się występ prezentującego triki koszykarskie Tomasza Barana w półfinale "Mam talent". Co się stało?

 • "Mam talent": Tomasz Baran i wyłączony mikrofon. Uczestnik komentuje skandal w TVN

  ..."Po programie zaprosili mnie do 'pokoju zwierzeń' i zrobili mi taki raban... że poczułem się jak pionek w tej całej grze, jeden z elementów które można zdeptać" - napisał Tomasz Baran po budzącym ogromne kontrowersje swoim występie w półfinale "Mam talent".

 • Najwyraźniej Małgorzata Foremniak uznała, iż najwyższy czas zacząć promować swoją najstarszą córkę. Szesnastoletnia Ola wygląda jak żywa kopia swojej słynnej mamy - zachwyca się "Fakt".

 • Foremniak i Pazura najpopularniejsi

  Małgorzata Foremniak ( "Zmruż oczy" , "Stara Baśń. Kiedy słońce było bogiem" , serial "Na dobre i na złe") i Cezary Pazura ( "Show" , "Nienasycenie" , "Kariera Nikosia Dyzmy" ) zostali uznani na najpopularniejszych polskich aktorów. Na zlecenie "Super Expressu" OBOP przeprowadził ranking gwiazd.

 • Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski: Para dla 5 milionów Polaków

  Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego od ponad dwóch lat nie oglądamy już w serialu "Na dobre i na złe".

 • To był duet: Foremniak żoną gangstera Więckiewicza

  ...szefa pruszkowskiej mafii Jana Blachowskiego Robert Więckiewicz z dnia na dzień stał się gwiazdą, jego żonę Mirę zagrała Małgorzata Foremniak. Oboje podczas pracy nad filmem i serialem obchodzili swoje 40. urodziny (urodzili się w 1967 roku), ale ich kariery przedstawiały się wówczas zupełnie inaczej. Małgorzata Foremniak od lat była już popularną aktorką,  głównie za sprawą serialu "Na dobre...

 • Agnieszka Więdłocha: Gotowa na miłość

  ..."Kobieta sukcesu" to nowa komedia romantyczna z gwiazdorską obsadą. W roli tytułowej zobaczymy Agnieszkę Więdłochę. Partnerują jej Mikołaj Roznerski, Bartosz Gelner i Julia Wieniawa. W pozostałych rolach m.in. Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka, Ireneusz Czop. Premiera filmu jest planowana na 8 marca.

 • "Mam talent": 16-letni Maciej Partyka ze złotym przyciskiem

  W trzecim odcinku dziewiątej edycji "Mam talent" nie zabrakło emocji i zachwytów. Muzycznych wrażeń dostarczył 16-letni Maciej Partyka, którego Małgorzata Foremniak nagrodziła przepustką do półfinału programu.

 • "Kobieta sukcesu" w kinach 8 marca 2018

  Zakończyły się zdjęcia na planie filmu "Kobieta sukcesu", nowej komedii romantycznej z gwiazdorską obsadą. W roli tytułowej Agnieszka Więdłocha, obok której zobaczymy Mikołaja Roznerskiego, Bartosza Gelnera i Julię Wieniawę. W pozostałych rolach m.in. Tomasz Karolak, Małgorzata Foremniak, Paulina Gałązka. Premiera filmu jest planowana na 8 marca 2018.

 • Ostatni klaps na planie "Nauki latania"

  W piątek, 13 lipca, sceną na drewnianym moście w Osuchowie nad Pilicą, zakończyły się zdjęcia do filmu Andrzeja Jakimowskiego "Nauka latania". W produkcji zobaczymy m.in. Zbigniewa Zamachowskiego, Małgorzatę Foremniak, Andrzeja Chyrę, Andrzeja Mastalerza, Rafała Guźniczaka oraz 11-letnią Olę Prószyńską. W ostatni dzień zdjęciowy na planie z dziennikarzami spotkali się realizatorzy filmu...

Zdjęcia na temat: małgorzata foremniak tomasz
Dyskusje na temat: małgorzata foremniak tomasz
 • Re: "Świat według Kiepskich": Paździoch chętnie zagra z Sebastianem Milą na planie

  (Małgorzata Foremniak) Lucyna Malinowska (Ewa Skibińska) Karolina Boczek (Joanna Moro) Rysiu Pażdzioch (Rafał Maserak) Sandra Pażdzioch (Aneta Zając) i Iga Pażdzioch (Joanna Krupa) Agnieszka Kiepska (Klaudia Halejcio) Julka Kiepska (Joanna Kulig) Rafał Kiepski (Tomasz Barański) Marcelina Kiepska (Magdalena Soszyńska-Michno) Iga Kiepska (Joanna Koroniewska) Ewa Kiepska (Joanna Jabłczyńska)

 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  W trzeciej serii pojawi się znani z poprzednich sezonów: Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Damięcki, Maria Dębska, Piotr Polk, Małgorzata Foremniak, Piotr Fronczewski, Edyta Olszówka, Julia Wieniawa(...), Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki, Jakub Dmochowski, Agnieszka Pilaszewska, Kamilla Baar-Kochańska, Konrad Eleryk, Marta Żmuda-Przebiatowska, Stefan Pawłowski, Piotr Głowacki, Tomasz

 • Tomasz Stockinger w roli mordercy!

  gościnnie jak Małgorzata Foremniak, czy zapowiadany w 13 odcinku Tomasz Stockinger. Tak trzymać! Czekamy na rozwój akcji serialu i dalsze ciekawe odcinki.