• Informacje na temat:

  małgorzata i paweł królikowscy lat

Artykuły na temat: małgorzata i paweł królikowscy lat
 • Pogrzeb Pawła Królikowskiego

  Aktor Paweł Królikowski, do niedawna prezes Związku Artystów Scen Polskich, spoczął na Powązkach Wojskowych w Warszawie. - Zawsze umiał dostrzec we wszystkim, coś szczególnego, czego inni nie zauważali, nie spodziewali się - wspominał go brat Rafał Królikowski.

 • Nie żyje Paweł Królikowski

  Paweł Królikowski zmarł nad ranem po długiej chorobie - poinformował "Super Express". Aktor miał 58 lat.

 • Gwiazdy żegnają Pawła Królikowskiego

  Paweł Królikowski zmarł 27 lutego nad ranem. Miał 58 lat. Wiadomość o jego śmierci ze smutkiem przyjęły polskie gwiazdy, które w wzruszających wpisach w mediach społecznościowych wspominają zmarłego aktora i składają wyrazy współczucia jego rodzinie.

 • Małgorzata Kożuchowska wspomina Pawła Królikowskiego: Był wizjonerem

  ..."Paweł był wizjonerem. Miał niesamowitą energię życiową, którą zarażał innych" - napisała w czwartek na Instagramie aktorka, była wiceprezes ZASP-Stowarzyszenia Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji Małgorzata Kożuchowska.

 • Antek Królikowski wspomina ojca. Paweł Królikowski obchodził 1 kwietnia urodziny

  Antoni Królikowski opublikował 1 kwietnia na swoim instagramowym profilu wyjątkową fotografię sprzed lat, ukazującą go w objęciach Pawła Królikowskiego. "Tatuś obchodziłby dziś 59. urodziny"- brzmi podpis pod zdjęciem taty i syna.

 • Znamy datę i miejsce pogrzebu Pawła Królikowskiego

  ...nazwała Królikowskiego aktorka Małgorzata Kożuchowska. "Dziś rano odszedł od nas Paweł Królikowski. Miałam zaszczyt współpracować z nim przez wiele lat. Paweł był wizjonerem. Miał niesamowitą(...) pożegnanie aktora na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. "27 lutego 2020 roku odszedł nasz ukochany Mąż, Tata, Syn, Brat i Dziadek, Paweł Królikowski. Pożegnamy Go 5 marca 2020 roku na Powązkach Wojskowych...

 • Paweł Królikowski z powodu choroby rezygnuje z funkcji prezesa ZASP

  Ze względu na zły stan zdrowia Paweł Królikowski (58 l.) zrezygnował z funkcji prezesa Związku Artystów Scen Polskich. "Fakt" potwierdza smutne informacje.

 • Antoni Królikowski opublikował pierwsze rodzinne zdjęcie od śmierci ojca

  Królikowski, najstarszy z dzieci Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, który poszedł w ślady rodziców i już od kilkunastu lat rozwija swoją karierę aktorską, po śmierci ojca(...) aktor zamieścił wzruszającą, rodzinną fotografię. Na zdjęciu towarzyszą mu mama Małgorzata i prawie całe rodzeństwo - siostry: 21-letnia Julia i 19-letnia Marcelina oraz 13-letni brat Ksawery...

 • Antoni Królikowski o ojcu: Nie pokazywałeś mi, jak grać. Pokazywałeś mi, jak żyć

  ...zgromadzonych ludzi. Aktor spocznie na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. Paweł Królikowski zmarł 27 lutego po ciężkiej chorobie w wieku 58 lat. ***Zobacz także***(...), umiałeś czarować - zaznaczył brat zmarłego. Wzruszony podsumował: "cześć kochany bracie, jak zwykle poszedłeś inną, zaskakującą drogą".  Paweł Królikowski został pośmiertnie odznaczony przez...

 • Paweł Królikowski: ZASP to łódź na rozhuśtanym oceanie kultury

  ZASP to fajna łódź na naszym rozhuśtanym oceanie kultury, która, mimo że wygląda czasem jak piracka łajba, nieźle się trzyma - mówi prezes Związku Artystów Scen Polskich Paweł Królikowski, w wywiadzie z okazji rozpoczynających się 8 września obchodów stulecia stowarzyszenia.

Zdjęcia na temat: małgorzata i paweł królikowscy lat
Wideo na temat: małgorzata i paweł królikowscy lat