• Informacje na temat:

  małgorzata kalicińska życie nad rozlewiskiem

Artykuły na temat: małgorzata kalicińska życie nad rozlewiskiem
 • Katarzyna Kalicińska: Musielismy pożegnać bohaterkę Małgorzaty Braunek

  Producentka Katarzyna Kalicińska opowiada w wywiadzie dla PAP Life o kulisach powstawania szóstej serii serialu "Nad rozlewiskiem". "Życie splotło się ze scenariuszem" - mówi wspominając Małgorzatę Braunek.

 • "Życie nad rozlewiskiem": Kto w ciąży?

  Zakończyły się zdjęcia do trzeciej serii "Domu nad rozlewiskiem". "Życie nad rozlewiskiem", bo taki tytuł nosi serial, który już jesienią będzie można obejrzeć w telewizyjnej Jedynce, nadal rozgrywa się w Pasymiu.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Nadciągają czarne chmury

  Nowe odcinki mazurskiej sagi "Pensjonat nad rozlewiskiem" zobaczymy w grudniu. Tymczasem w Nastajkach pod Ostródą trwają zdjęcia do 6. serii opowieści o mieszkańcach i gościach uroczego pensjonatu Małgosi Jantar.

 • Nostalgiczna "Cisza nad rozlewiskiem"

  ...o śmierci, które powiedziała w jednym z wywiadów: "To koniec, ale i początek. Życie jest wieczne, tylko zmienia swoje formy, które są nietrwałe. Jestem otwarta na śmierć". Akcja "Ciszy nad rozlewiskiem(...) bohaterów bardzo dużo się wydarzy - zapowiada Małgorzata Kalicińska. Przede wszystkim pojawią się nowi bohaterowie. Nad rozlewisko przyjedzie fotograf Piotr (Aleksy Komorowski znany z roli prawnika...

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Kończy się mazurska saga?

  Czy to możliwe, by "Cisza nad rozlewiskiem", której emisję TVP1 rozpocznie po wakacjach, miała być ostatnią częścią mazurskiej sagi? Producentka Katarzyna Kalicińska potwierdziła w rozmowie z nami, że w tym roku ekipa serialu nie spotka się na Mazurach.

 • Premiera "Ciszy nad rozlewiskiem" w grudniu w TVP

  Dobra wiadomość dla fanów sagi o Rozlewisku. Już 7 grudnia Telewizja Polska wyemituje premierowy odcinek piątej, ostatniej części serialu zatytułowaną "Cisza nad rozlewiskiem".

 • "Rozlewisko" dopiero w grudniu

  We wtorek, 31 lipca, padł ostatni klaps na planie "Życia nad rozlewiskiem 2". Fani mazurskiej sagi będą jednak musieli poczekać na emisję serialu i cotygodniowe spotkania z Małgosią Jantar (Joanna Brodzik), Basią Jabłonowską (Małgorzata Braunek) i Marysią Milewicz (Olga Frycz).

 • Kim będzie mąż Joanny Brodzik?

  Już w połowie czerwca ruszą zdjęcia do serial u, który powstanie na podstawie popularnej powieści Małgorzaty Kalicińskiej "Dom nad rozlewiskiem". Kto pojawi się obok Joanny Brodzik, która po przerwie wraca na mały ekran?

 • Niespodzianki i dramaty

  Widzów, którzy zatęsknili za wiejskim spokojem i pięknymi widokami, z pewnością ucieszy wiadomość, że praca na planie serialu "Życie nad rozlewiskiem" wre pełną parą. Serial obejrzymy jesienią w TVP1.

 • Brodzik w nowym serialu

  Joanna Brodzik pojawi się w nowym serial u TVP. Scenariusz został oparty na podstawie bestsellerowej powieści Małgorzaty Kalicińskiej "Dom nad rozlewiskiem".