• Informacje na temat:

  małgorzata karewicz

Artykuły na temat: małgorzata karewicz
 • Emil Karewicz skremowany. Co z pogrzebem?

  Emil Karewicz, pamiętny porucznik "Mądry" z "Kanału", Jagiełło z "Krzyżaków" czy Brunner ze "Stawki większej niż życie", zmarł 18 marca. Miał 97 lat. Ukochany aktor Polaków wciąż nie doczekał się pogrzebu, ale bliscy poddali już jego ciało kremacji. Skąd taka decyzja?

 • Pogrzeb Emila Karewicza będzie miał państwowy charakter

  Pogrzeb Emila Karewicza będzie miał państwowy charakter - poinformował na Facebooku syn zmarłego aktora. Karewicz spocznie na Cmentarzu Wojskowym na Warszawskich Powązkach. Nadal nieznana jest jednak data uroczystości.

 • Emil Karewicz nie żyje. Co z pogrzebem legendarnego aktora?

  Emil Karewicz zmarł 18 marca. Ze względu na pandemię koronawirusa uroczystości pogrzebowe legendarnego aktora będą miały charakter prywatny. Data pogrzebu wciąż nie jest znana.

 • Emil Karewicz: Skrywał wiele tajemnic

  Podziwiali go wszyscy, on jednak skrywał wiele tajemnic. Wybitny polski aktor Emil Karewicz, który zmarł 18 marca, uwielbiał grać na pianinie, komponował piosenki i jeździł konno, ale nie tylko.

 • Emil Karewicz: Jedyna główna rola, spektakularna klapa

  ...został malarzem, zaś jego siostra Małgorzata - grafikiem komputerowym.   W 2012 r. Karewicz pożegnał żonę. W wydanych kilka lat później wspomnieniach napisał: "Byliśmy bardzo dobrym małżeństwem(...). Małżeńskiemu szczęściu nie sprzyjały warunki lokalowe: pod koniec okupacji zamieszkali w... ziemiance, którą Karewicz osobiście wykopał w ogródku znajomych, by ukrywać się przed poszukującymi ich...

 • Międzyzdroje pożegnały gwiazdy

  W Międzyzdrojach dobiegł końca IX Wakacyjny Festiwal Gwiazd. Kulminacyjnym punktem czterodniowej imprezy była niedzielna (4 lipca) uroczysta ceremonia odsłonięcia odlewów dłoni między innymi aktorów Małgorzaty Kożuchowskiej, Stanisława Mikulskiego, Emila Karewicza.

 • Gwiazdy "Klanu" przystąpią do... testu

  Gwiazdy "Klanu" - Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz, i Tomasz Stockinger, czyli Paweł Lubicz, wezmą udział w Wielkim Teście o Telewizji, który odbędzie się 29 października.

 • Pochowano Stanisława Mikulskiego

  Minister kultury, artyści i mieszkańcy Warszawy pożegnali w piątek Stanisława Mikulskiego, którego pogrzeb odbył się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. - Serialowy Kloss, grany przez tego aktora, uosabia bohaterstwo i odwagę - powiedziała Małgorzata Omilanowska.

 • Międzyzdroje czekają na gwiazdy

  ...prawdziwa atrakcja, bowiem robi to bardzo rzadko" - pisze dziennik. W tym roku do Międzyzdrojów przyjadą m.in. Jan Kobuszewski, Emil Karewicz, Jan Kociniak, Małgorzata Kożuchowska, Stanisław Mikulski, Paweł...

 • Krzysztof Litwin: Rozkojarzony, nieobecny, z innego świata

  ..., żeby szukać dziecka. Na szczęście wózek stał przy tej ławce. Taki był Krzysiek - rozkojarzony, nieobecny, z innego świata" - opowiada p. Małgorzata. Choć był mocno zapracowanym człowiekiem, nie(...). "Wznieśliśmy toast ekumeniczny, wypiliśmy na drugą nóżkę i w naprawdę błogich nastrojach opuściliśmy Franciszkańską 3" - opisywał tę historię w swej książce "Big Beat" znany fotografik Marek Karewicz...

Zdjęcia na temat: małgorzata karewicz