• Informacje na temat:

  małgorzata kożuchowska artykuł

Artykuły na temat: małgorzata kożuchowska artykuł
 • "Prawo Agaty": Agata nie składa ślubów czystości

  Niebawem relacja łącząca Agatę (Agnieszka Dygant) i Marka (Leszek Lichota) zostanie wystawiona na ciężką próbę. A wszystko przez... Huberta (Bartek Świderski). Maria (Małgorzata Kożuchowska) wyląduje w Radomiu, a Dorota (Daria Widawska) narazi się na kłopoty małżeńskie. Co jeszcze wydarzy się w "Prawie Agaty", zdradza producent serialu Bogumił Lipski.

 • "rodzinka.pl": Maria będzie bardzo nowoczesną i modną mamą!

  Maria (Agata Kulesza), nie mogąc się już doczekać momentu, kiedy zostanie mamą, całą swoją energię wyładowywać będzie w sklepach z artykułami dla niemowląt. Opęta ją niepohamowana żądza kupowania najbardziej wymyślnych rzeczy!

 • ​Dzięki niej dzieciaki z biednych rodzin pojadą na wakacje!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", jest osobą o wielkim sercu! Dzięki jej staraniom kilkadziesiąt dzieciaków z najbiedniejszych rodzin z okolic Ełku pojedzie w tym roku na swoje pierwsze w życiu prawdziwe wakacje!

 • Barbara Kurdej-Szatan okrzyknięta jedną z "najcenniejszych" polskich gwiazd! Jest już milionerką?

  Anna Lewandowska, Grażyna Torbicka czy Małgorzata Kożuchowska.  "Basia powinna być pierwsza, bo ma coś niesłychanie cennego: wrodzony wdzięk. Niekontrowersyjna, naturalna, sympatyczna i postrzegana(...) ramówki TVP. Aktorka nie kryła wzruszenia z powodu tego wyróżnienia... "Bardzo mi było miło. Czytałam ten artykuł i wypowiedzi ekspertów i przyznam, że nie wiem, jak się mam do tego odnieść. Bardzo...

 • Doda ma 118 mln długu!

  Dziennikarze jednego z programów, wycenili artykuły o gwiazdach ukazujące się w prasie kolorowej. Gdyby ich powierzchnię przeliczyć jak powierzchnię płatnych reklam, Doda winna byłaby 118 mln zł, a tak otrzymała je za darmo.

 • Kożuchowska: Tabloid kłamie!

  Aktorka Małgorzata Kożuchowska (37 lat) twierdzi, że opublikowany 12 marca w "Super Expressie" artykuł pt. "Pierwsi byliśmy w domu Kożuchowskiej" jest kompletną fikcją i zawarto tam informacje wyssane z palca.

 • Damsko-męskie przeciąganie liny

  Relacja Agaty i Marka zostanie wystawiona na ciężką próbę. Obojgu przyjdzie zmierzyć się z przeszłością - ujawnia producent serialu "Prawo Agaty" Bogumił Lipski.

Dyskusje na temat: małgorzata kożuchowska artykuł