• Informacje na temat:

    małgorzata kożuchowska ciąża

Artykuły na temat: małgorzata kożuchowska ciąża
  • Małgorzata Kożuchowska przerwała milczenie w sprawie ciąży! A jednak!

    Małgorzata Kożuchowska (48 l.) nigdy wcześniej tak szczerze o tym nie mówiła...

  • Czas zmian u Małgorzaty Kożuchowskiej

    Całą Polskę obiegła radosna wiadomość, że Małgorzata Kożuchowska spodziewa się dziecka. Ale jak to wpłynie na jej dalszą karierę?

  • Małgorzata Kożuchowska wyśmiana!

    Ciąża aktorki była szeroko komentowana w mediach. Okazuje się, że stała się też jednym z motywów sztuki teatralnej! Choć oberwało się także innym gwiazdom, Małgorzata Kożuchowska może czuć się(...) Matka Boska Kożuchowska. Czy powodem złośliwości reżyserki mogą być zadawnione urazy z czasu, gdy pracowała w Teatrze Narodowym z samą zainteresowaną? Tygodnik "Na Żywo" skontaktował się w tej...

  • Małgorzata Kożuchowska zostanie mamą?

    Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", z ważnych powodów osobistych musiała zrezygnować z wyjazdu za ocean i występów przed publicznością amerykańską w spektaklu "Kotka na gorącym blaszanym dachu". Media od razu wysnuły z tego wniosek, że aktorka jest w ciąży!

  • Małgorzata Kożuchowska urodziła!

    Małgorzata Kożuchowska (43 l.) została mamą! Syn czy córka?

  • Metamorfoza Mai Kryńskiej

    Niespodziewana ciąża, zdrada narzeczonego - bohaterka serial u "Tylko miłość" - Maja Kryńska (Małgorzata Kożuchowska) przechodzi dość stresogenny etap w swoim życiu. Podda się czy zbuntuje?

  • Małgorzata Kożuchowska nigdy wcześniej o tym nie mówiła! Chodzi o ciążę!

    Małgorzata Kożuchowska (45 l.) opowiedziała o kulisach macierzyństwa, które początkowo nieco ją przerosło...

  • Kolejna ciąża w "M jak Miłość"!

    Kolejna bohaterka "M jak Miłość" zniknie na jakiś czas z małego ekranu. Z powodu zajścia w ciążę Dominika Figurska, serial owa Ewa, wyjedzie na jakiś czas za granicę.

  • Małgorzata Kożuchowska namawia koleżankę na drugie dziecko?!

    Małgorzata Kożuchowska (45 l.) późno odkryła uroki macierzyństwa, ale dało jej ono pełnię szczęścia. Dlatego namawia do niego koleżanki.

  • Kożuchowska w ciąży!

    Małgorzata Kożuchowska będzie miała dziecko. Kto nie wierzy, będzie musiał poczekać do końca grudnia, kiedy bohaterka grana przez nią w serial u "Tylko miłość" upewni się, że jest w ciąży.

Zdjęcia na temat: małgorzata kożuchowska ciąża
Wideo na temat: małgorzata kożuchowska ciąża
  • Ciąża w "Prawie Agaty"!

    Trwają zdjęcia do 6. serii "Prawa Agaty". Aktorki Agnieszka Dygant i Małgorzata Kożuchowska zdradziły, co wydarzy się w tym sezonie. - W życiu Agaty pojawi się dziecko - wyjawiła Dygant w rozmowie z Kingą Burzyńską z "Dzień Dobry TVN". źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

  • Kożuchowska: O dziecko trzeba się starać, prawie nigdy nie jest za późno!

    Niedawny wywiad Małgorzaty Kożuchowskiej dla jednej z gazet wywołał naprawdę spore emocje! Aktorka oznajmiła w nim, że zaszła w ciążę dzięki naprotechnologii. Warto wspomnieć, że metodę tę kwestionuje większość środowisk lekarskich, ale za to zaleca ją Kościół. Małgorzata zadała więc kłam plotkom, że jej ciąża to zasługa metody in vitro, o co wielu ją podejrzewało. Słowa Małgosi dały też spore

  • Młynarska zaskoczyła Kożuchowską pytaniem o ciążę! Jaka była jej reakcja?

    Gorącym tematem ostatnich tygodni jest ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka nie potwierdza ani nie zaprzecza tym doniesieniom, jednak media nie ustają w dociekaniu prawdy w tej sprawie. W programie „Świat się kręci" Agata Młynarska próbowała wypytać gwiazdę, czy ta faktycznie spodziewa się dziecka, jednak aktorka wyraźnie nie była zainteresowana komentowaniem sprawy. Małgorzata zasugerowała

Dyskusje na temat: małgorzata kożuchowska ciąża