• Informacje na temat:

  małgorzata kożuchowska makijażu

Artykuły na temat: małgorzata kożuchowska makijażu
 • Małgorzata Kożuchowska lubi się oszpecać!

  Małgorzata Kożuchowska ("Druga szansa", "rodzinka.pl") od lat uważana jest za ikonę stylu i elegancji. Na galach, premierach i innych tego typu imprezach aktorka zawsze wygląda jak milion dolarów, ale w pracy - co wyznała niedawno - gdy tylko jest ku temu okazja, lubi się... oszpecać.

 • Małgorzata Kożuchowska na planie nowego filmu Patryka Vegi

  ..."Plagi Breslau" to tytuł nowego filmu Patryka Vegi. Główną rolę w produkcji twórcy "Kobiet mafii" gra tym razem Małgorzata Kożuchowska.

 • Ubrać Kożuchowską

  ...30 głosów. 10 finałowych stylizacji zostanie wyłonionych przez jury konkursu, w którym znajdzie się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Dawid Woliński oraz Anna Jurgaś, redaktor naczelna magazynu "Glamour(...) zabawy modą. Okazją ku temu będzie Noc Zakupów, która rozpocznie się tuż po pokazie finałowym "Celebrity dress up match". Przypomnijmy, że Małgorzata Kożuchowska, znana Polakom przede wszystkim za...

 • Marta Żmuda Trzebiatowska bez makijażu. "Nikt z nas nie jest doskonały"

  Marta Żmuda Trzebiatowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie bez makijażu. Fotografią w naturalnym wydaniu porusza ważny temat i tłumaczy: "Ja robię to z myślą o współczesnych nastolatkach, bo wiem jak im ciężko dojrzewać w instagramowym, nieprawdziwym świecie".

 • Małgorzata Kożuchowska o wątku #MeToo w "Drugiej szansie"

  Wątek #MeToo w serialu "Druga szansa" będzie głosem w dyskusji w bardzo trudnej sprawie. "Chcemy pokazać różne oblicza kobiet i mężczyzn" - mówi Małgorzata Kożuchowska.

 • Z czego rezygnuje Kożuchowska?

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", jest bardzo zapracowaną aktorką. Czasem zazdrości swoim rówieśnicom, że mają czas, by iść z przyjaciółkami na kawę do kawiarni.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w październiku

  Maciej Stuhr rozpoczynający karierę na YouTubie, Cezary Pazura uczący kilkumiesięczną córeczkę języków oraz Julia Wieniawa na prowokacyjnym zdjęciu bez stanika. Do tego świętująca urodziny dziecka Małgorzata Kożuchowska i plejada polskich aktorów przy urnach wyborczych.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych w lipcu

  Choć sezon urlopowy w pełni, nie wszystkie gwiazdy zdecydowały się na wakacje od mediów społecznościowych. W lipcu profile Barbary Kurdej-Szatan, Julii Wieniawy i Agnieszki Dygant zapełniły się zdjęciami z tropikalnych wczasów, podczas gdy Magdalena Cielecka i Maja Ostaszewska broniły sądów, Anna Mucha pozowała w sukience 6-letniej córki, Małgorzata Kożuchowska płakała na planie filmu Patryka...

 • Polskie gwiazdy w mediach społecznościowych

  ...z nich skrytykowało Jandę za brak obiektywizmu i nieznajomość obecnych realiów życia w naszym kraju. Najczęściej dyskutowane zdjęcie - Małgorzata Kożuchowska Znacznie więcej ciepłych słów padło(...) Zielińska, Małgorzata Kożuchowska czy Krystyna Janda, ale również m.in. Magdalena Cielecka, Maja Ostaszewska, Agnieszka Kaczorowska, Barbara Kurdej-Szatan, Paweł Małaszyński czy Rafał Mroczek. Wielu...

 • Dla kogo Telekamery?

  Katarzyna Zielińska czy Małgorzata Kożuchowska? Tomasz Karolak czy Paweł Małaszyński? Magda Gessler czy Krzysztof Ibisz? Już 11 marca wielka gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia"!

Dyskusje na temat: małgorzata kożuchowska makijażu