• Informacje na temat:

  małgorzata kożuchowska mąż bartek

Artykuły na temat: małgorzata kożuchowska mąż bartek
 • Domówka u Dowborów: Małgorzata Kożuchowska szczerze o swojej codzienności

  ..."Jestem na marginesie życia miejskiego" - powiedziała Małgorzata Kożuchowska, która była gościem Domówki u Dowborów. Aktorka szczerze opowiedziała o swojej codzienności i za czym obecnie najbardziej tęskni.

 • Małgorzata Kożuchowska: Najbliższe plany? Zagra w nowej ekranizacji "Chłopów"

  Teraz, jak większość aktorów na całym świecie, ma przymusową przerwę w pracy z powodu pandemii koronawirusa. Ale latem i jesienią Małgorzata Kożuchowska nie będzie narzekała na brak zajęć.

 • Małgorzata Kożuchowska urodziła!

  Małgorzata Kożuchowska po raz pierwszy została mamą. Aktorka na swoim profilu na Facebooku poinformowała, że urodziła swe pierwsze dziecko.

 • Małgorzata Kożuchowska dziękuje za dowody sympatii

  Małgorzata Kożuchowska, która niedawno urodziła swe pierwsze dziecko, podziękowała na Facebooku za gratulacje, życzenia i sms-y, które otrzymała od fanów. "Dziękuję za wszystkie dowody sympatii i wsparcia oraz za to, że zamieniliście mój dom w kwiaciarnię!" - napisała aktorka na swym profilu.

 • Kożuchowska i Grochola zatańczą?

  Czy Małgorzata Kożuchowska i Katarzyna Grochola to kolejne osoby, które wezmą udział w 11. edycji "Tańca z gwiazdami"?

 • Kożuchowska adoptuje dziecko

  Serialowa Hanka Mostowiak, którą gra Małgorzata Kożuchowska, właśnie otrzymała zgodę dyrektorki domu dziecka na adopcję drugiej pociechy. Aktorka prywatnie także marzy o adopcji.

 • Wymarzone święta Kożuchowskiej

  Góry, śnieg, renifery, światło bijące z kominka - o takich świętach marzy Małgorzata Kożuchowska, gwiazda seriali "M jak miłość" i "Tylko miłość". Ale to jeszcze nie w tym roku...

 • "Prawo Agaty": Zajdzie w ciążę!

  ...klientów. Do pomocy pozostanie jej tylko aplikant Bartek (Michał Mikołajczak). Ale świeżo upieczony tatuś bardziej skupi się na rodzinie niż na karierze zawodowej. Przez chwilę pojawi się nadzieja, że do zespołu dołączy Maria Okońska (Małgorzata Kożuchowska), ale piękna pani prokurator otrzyma bardziej intratną propozycję. Jakby tego było mało, Przybysz dowie się, że jest w ciąży! Na szczęście to...

 • Damsko-męskie przeciąganie liny

  ...w serialu potrafią wziąć sprawy w swoje ręce. A co u prokurator Okońskiej (Małgorzata Kożuchowska)? - Ostra prokurator wyląduje w Radomiu, gdzie zacznie pracować w tamtejszej prokuraturze, na chwilę(...) Huberta Sułeckiego (Bartek Świderski). Zwłaszcza były narzeczony Przybysz znowu skomplikuje jej karierę i życie osobiste. Duże zawirowania czekają członków palestry także poza kancelarią... - Będzie...