• Informacje na temat:

  małgorzata kożuchowska polityka

Artykuły na temat: małgorzata kożuchowska polityka
 • Małgorzata Kożuchowska może świętować sukces

  Małgorzata Kożuchowska ostatnio ma bardzo dobrą passę. Poza "Rodzinką.pl", która prawdopodobnie doczeka się kolejnego, 9. sezonu, gra w dobrze przyjętym nowym serialu TVN "Druga szansa", ale także(...). Kożuchowska będzie nie tylko kobietą Chmielewskiego, ale osobą biorącą udział w nowej intrydze, w której nie zabraknie wątków związanych z obecną sytuacją polityczną w Polsce. Zdjęcia mają ruszyć już...

 • Najseksowniejsi Polacy wybrani

  Nie Maciej Zakościelny, ani nie Paweł Małaszyński... To Artur Żmijewski okazał się najseksowniejszym Polakiem. Wśród pań najwięcej głosów zdobyła za to... Kasia Cichopek.

 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska nie chce się mieszać do... polityki

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z „rodzinki.pl” i Monika Borecka z „Drugiej szansy”, uważa, że aktorzy – poza nielicznymi wyjątkami – są słabymi... politykami i nie powinni podpinać się pod żadne frakcje, bo to zawsze jest bardzo ryzykowne.

 • Gombrowicz w Międzyzdrojach

  Twórczość Witolda Gombrowicza będzie motywem przewodnim tegorocznego IX Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, który rozpocznie się w czwartek, 1 lipca, i potrwa 4 dni. Twórczość Gombrowicza w programie Festiwalu obecna będzie każdego dnia.

 • Małgorzata Kożuchowska krytykuje rządy PiS?! "Wolałabym żyć w kraju demokratycznym"

  Małgorzata Kożuchowska wraca do afery związanej z przyznaniem jej orderu przez Andrzeja Dudę. Przy okazji wyznała, co myśli o Polsce rządzonej przez Prawo i Sprawiedliwość. Nie są to same pozytywne rzeczy...

 • Nowi bohaterowie w "Nowej"

  W kryminalnym serialu "Nowa" w maju w gościnnych występach zobaczymy piątkę nowych aktorów: Sambora Czarnotę, Szymona Bobrowskiego, Przemysława Cypriańskiego, Olgę Frycz oraz Marię Pakulnis.

 • W lipcu księżna Kate (35 l.) i książę William (35 l.) przyjadą do Polski z oficjalną wizytą. W gronie szczęśliwców, którzy spotkają się z tą słynną parą znalazła się Małgorzata Kożuchowska (46 l.)! Aktorka jest ponoć wniebowzięta z tego powodu!

 • Kożuchowska nie spotka się z księżną Kate! "Nie dostałam zaproszenia"

  Małgorzata Kożuchowska (46 l.) miała brylować na przyjęciu z udziałem księżnej Kate i księcia Williama. Wiele wskazuje na to, że jednak wcale nie dostąpi tego zaszczytu...

 • Kożuchowska została lepiej potraktowana?

  Jak podaje portal "Dziennik.pl", obsługa samolotu zafundowała aktorce przesiadkę do droższej i bardziej prestiżowej części samolotu, w taki sposób, że inni pasażerowie poczuli się dotknięci. Stewardesy miały przekonywać serial ową Hankę Mostowiak, że tam "będzie jej wygodniej". Kożuchowska w rozmowie z "Dziennikiem" potwierdza, i mówi, że nie ma żalu do stewardes, jednak całą sytuacją jest...

 • „Druga szansa”: Kłopoty Piotra

  Monika (Małgorzata Kożuchowska) i Ola (Monika Mariotti) niepokoją się ostatnimi wydarzeniami, w jakie zostały wplątane pomagając Piotrowi (Michał Żurawski). Czy w związku ze skandalem w „Bazie” nie ucierpi reputacja ich agencji i jej gwiazd?

Dyskusje na temat: małgorzata kożuchowska polityka