• Informacje na temat:

  małgorzata kożuchowska urodziny

Artykuły na temat: małgorzata kożuchowska urodziny
 • Domówka u Dowborów: Małgorzata Kożuchowska szczerze o swojej codzienności

  ..."Jestem na marginesie życia miejskiego" - powiedziała Małgorzata Kożuchowska, która była gościem Domówki u Dowborów. Aktorka szczerze opowiedziała o swojej codzienności i za czym obecnie najbardziej tęskni.

 • Małgorzata Kożuchowska: Najbliższe plany? Zagra w nowej ekranizacji "Chłopów"

  Teraz, jak większość aktorów na całym świecie, ma przymusową przerwę w pracy z powodu pandemii koronawirusa. Ale latem i jesienią Małgorzata Kożuchowska nie będzie narzekała na brak zajęć.

 • Małgorzata Kożuchowska: Urodzinowa niespodzianka

  Spełniła swoje marzenie o aktorstwie i rodzinnym szczęściu. Małgorzata Kożuchowska (43 l.) nie ma jednak wątpliwości, że to, co osiągnęła zawdzięcza nie tylko swojemu talentowi i ciężkiej pracy. To(...) niezwykle utalentowana. Po mamie mam pokorę wobec życia - opowiada pani Małgorzata. Gwiazda ustaliła z tatą, że w dniu urodzin przyjedzie z mamą z rodzinnego Torunia do Warszawy. - Zorganizowałam mamie 70

 • Małgorzata Kożuchowska w oscarowej animacji

  ..., która obchodzi swoje 6 urodziny. Nic nie wygląda tak, jakby chciała. Starszy brat jej dokucza, tata jest zatopiony w myślach, a mamy nie ma z nimi od dawna. Na domiar wszystkiego przyjeżdża zrzędząca...

 • Małgorzata Kożuchowska wzruszona do łez

  ...myślę, że każdy rodzic będzie chciał, aby jego dziecko poznało, a następnie żyło zgodnie z nim" - tłumaczy Kożuchowska. "Myślę, że rodzice szukają właśnie takich propozycji dla swoich dzieci, które nie(...) 6 urodziny. Nic nie wygląda jednak tak, jakby chciała. Starszy brat jej dokucza, tata jest zatopiony w myślach, a mamy nie ma z nimi od dawna. Na domiar wszystkiego przyjeżdża zrzędząca babcia, która...

 • Kożuchowska: Zapracowana jubilatka

  ...27 kwietnia urodziny obchodzi Małgorzata Kożuchowska. Aktorka Teatru Narodowego kończy 41 lat. "Widzowie są dla mnie najważniejsi, to dla nich pracuję" - wyznaje jubilatka.

 • Małgorzata Kożuchowska: Niebezpiecznie jest wtedy, gdy wszystko się udaje

  Świetna aktorka, uwielbiana przez telewidzów m.in. za role w "M jak miłość" i "rodzince.pl". Teraz Małgorzata Kożuchowska gra mamę dwóch chłopców w komedii "Listy do M. 2". Niedawno zaczęła się także jej przygoda z serialem "Druga szansa" oraz filmem kostiumowym "Music, Love and War".

 • "Tele Tydzień": Kożuchowska rekordzistką

  Najpopularniejszy tygodnik - "Tele Tydzień" - świętuje 20. urodziny. Z tej okazji do kiosków trafił jubileuszowy numer gazety. Na jego okładce znaleźli się laureaci pierwszych Telekamer - Krystyna Janda i Marek Kondrat, jednak najwięcej razy na tytułowej stronie "Tele Tygodnia" pojawiała się Małgorzata Kożuchowska.

 • Kożuchowska w "Świecie według Kiepskich"

  Małgorzata Kożuchowska, Piotr Grabowski i Krystyna Tkacz - m.in. ci aktorzy pojawią się w nowym sezonie serialu "Świat według Kiepskich". Ten popularny sitcom obchodzi w tym roku swoje 15. urodziny i ciągle zadziwia popularnością.

 • Kożuchowska w oczekiwaniu na dziecko

  Rok temu spędziła Wielkanoc wraz z mężem w ukochanym Rzymie. Tegoroczne święta też będą wyjątkowe, ale z zupełnie innego powodu. Miesiąc temu Małgorzata Kożuchowska dowiedziała się, że zostanie mamą(...) planowała od dawna. - Jan Paweł II był dla mnie ważną osobą, jeszcze kiedy byłam dzieckiem - mówi otwarcie. Poza tym tak się składa, że 27 kwietnia, w dzień kanonizacji, aktorka obchodzi swoje 43. urodziny...

Zdjęcia na temat: małgorzata kożuchowska urodziny
Dyskusje na temat: małgorzata kożuchowska urodziny