• Informacje na temat:

  małgorzata kożuchowska w ciąży

Artykuły na temat: małgorzata kożuchowska w ciąży
 • Kożuchowska w ciąży!

  Małgorzata Kożuchowska będzie miała dziecko. Kto nie wierzy, będzie musiał poczekać do końca grudnia, kiedy bohaterka grana przez nią w serial u "Tylko miłość" upewni się, że jest w ciąży.

 • Kożuchowska... sprzątaczką?

  Zaognienie konfliktu w "M jak miłość". Hanka Mostowiak (Małgorzata Kożuchowska) pójdzie na wojnę z dyrektorem Nowackim (Michał Lesień).

 • Gwiazdy oryginalnie pogratulowały Barbarze Kurdej-Szatan ciąży

  ...jak się okazuje, gwiazda jest już w piątym miesiącu ciąży. 4 maja małżeństwo gościło na "Domówce u Dowborów". Czekała ich tam niezwykła niespodzianka, bowiem przyjaciele i znajomi postanowili złożyć im z okazji ciąży gratulacje.

 • Kożuchowska królową okładek

  Pisma kobiece coraz częściej sięgają na jedynkach po znane twarze spoza świata seriali - wynika z raportu "Okładki pism kobiecych" opublikowanego przez Press-Service Monitoring Mediów. Od stycznia do marca 2013 roku w pierwszej dziesiątce znalazły się Małgorzata Rozenek, Agnieszka Szulim i Beata Tadla.

 • "Prawo Agaty": Bohaterka Dygant w ciąży?

  Trwają. zdjęci do 6. serii "Prawa Agaty". Aktorki Agnieszka Dygant i Małgorzata Kożuchowska zdradziły, co wydarzy się w tym sezonie.

 • "Druga szansa": Co w trzecim sezonie?

  W trzecim sezonie "Drugiej szansy" życie Moniki Boreckiej (w tej roli Małgorzata Kożuchowska) po raz kolejny zostanie wywrócone do góry nogami. Powód? Urodzi córeczkę i będzie miała stalkera! Nowe odcinki będzie można oglądać od 13 lutego w TVN.

 • Prywatnie zostaję blondynką

  ..."Zawsze kombinuję jak postać ma wyglądać, jak podkreślić jej cechy za pomocą stroju czy fryzury. Na planie Teraz albo nigdy ekipa zastanawiała się, co teraz Kożuchowska zrobi z tymi ciemnymi włosami w M jak miłość " - opowiada Małgorzata Kożuchowska i dodaje: "Prywatnie jednak na razie zostaję blondynką".

 • Kwarantanna pokazuje, że polscy celebryci są oderwani od rzeczywistości

  Małgorzata Rozenek , która z powodu pandemii ma szczególny powód do niepokoju, ponieważ jest w ciąży. W swoich mediach społecznościowych podkreśla więc, że zostaje w domu z rodziną, dzieli się również(...) o planetę?" - dopytywała kobieta. Małgorzata Rozenek nie pozostała jej dłużna. "To kwestia higieny, nie mody. Ubrania trzeba zmieniać codziennie" - napisała. Fani nie przepuścili też Annie...

 • "Prawo Agaty": Zajdzie w ciążę!

  ...zespołu dołączy Maria Okońska (Małgorzata Kożuchowska), ale piękna pani prokurator otrzyma bardziej intratną propozycję. Jakby tego było mało, Przybysz dowie się, że jest w ciąży! Na szczęście to twarda kobieta, która umie poradzić sobie w każdej sytuacji. Nie przerazi jej nawet perspektywa samotnego macierzyństwa. Bo Agata jest honorowa i na razie nie zamierza powiedzieć Markowi o ciąży... Także...

 • "M jak miłość": Jak to się zaczęło?

  ...ojcu, prowadził pub i udowodnił, że jest dobrym, troskliwym synem. Gdy zakochał się w Hance (Małgorzata Kożuchowska) wiedział, że właśnie z nią chce założyć rodzinę. Jednak ich życie nie było usłane(...) (Małgorzata Pieńkowska) ukrywała, że jest w ciąży, bo bała się o zdrowie dziecka. Małgosia (Joanna Koroniewska) z kolei bardzo przeżywała fakt, że nie dostała się na wymarzone studia. Natomiast Marta...

Zdjęcia na temat: małgorzata kożuchowska w ciąży
Dyskusje na temat: małgorzata kożuchowska w ciąży