• Informacje na temat:

  małgorzata kożuchowska zmieniła

Artykuły na temat: małgorzata kożuchowska zmieniła
 • Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu sprzed 15 lat! "Zawsze lubiłam peruki"

  Małgorzata Kożuchowska to aktorka, która od lat cieszy się ogromną popularnością i sympatią fanów. Gwiazda potrafi zaskoczyć i już nie raz udowodniła, że odnajduje się w najróżniejszych kreacjach aktorskich. Ostatnio wróciła pamięcią do wspomnień i pokazała wielbicielom, jak wyglądała 15 lat temu.

 • Katarzyna Dąbrowska: Z "Na dobre i na złe" na plan "rodzinki.pl"

  Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe", wystąpi gościnnie w serialu "rodzinka.pl". Poznaj szczegóły!

 • Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski: Czeka ich poważny sprawdzian

  ...dachu.  Po narodzinach upragnionego syna Jana Franciszka w 2014 roku, Małgorzata zdecydowała się pójść na urlop macierzyński. Chciała poświęcić się dziecku na 200 procent. Kiedy Jasio pojawił się na świecie, nie kryła swojej euforii. Zmieniła priorytety, a kariera przestała być dla niej taka ważna. Skupiła się na głównej życiowej roli - na byciu mamą.  Doceniała każdy dzień spędzony z synkiem...

 • Kożuchowska chce ślubu?

  Aktorka i piosenkarka Małgorzata Kożuchowska (37 l.) może w środowisku polskich celebrities uchodzić za osobę stałą w uczuciach, bowiem jej związek z Bartkiem Wróblewskim, dziennikarzem TVN24, trwa już od listopada 2005 roku

 • Małgorzata Kożuchowska zmieniła sposób odżywiania!

  Małgorzata Kożuchowska (44 l.) to kolejna gwiazda, która zachwyciła się popularną obecnie genodietą!

 • Kożuchowska: Kariera czy dzieci?

  Inteligentna i waleczna - taka jest Paulina w "Nowej". To inny typ niż Hanka z "M jak miłość". Niestety, rozstajemy się z oboma. Choć z tą drugą tylko na czas wakacji.

 • Małgorzata Kożuchowska świętuje kolejny sukces. Zagra u popularnego reżysera

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) już nie może doczekać się współpracy z Patrykiem Vegą (41 l.). Dla nowego projektu aktorka zmieniła rodzinne plany.

 • Prywatnie zostaję blondynką

  "Zawsze kombinuję jak postać ma wyglądać, jak podkreślić jej cechy za pomocą stroju czy fryzury. Na planie Teraz albo nigdy ekipa zastanawiała się, co teraz Kożuchowska zrobi z tymi ciemnymi włosami w M jak miłość " - opowiada Małgorzata Kożuchowska i dodaje: "Prywatnie jednak na razie zostaję blondynką".

 • Małgorzata Kożuchowska popłakała się na planie! Nie wytrzymała!

  Małgorzata Kożuchowska (47 l.) przeżywa swoją pracę na planie filmowym u reżysera Patryka Vegi (41 l.). Nic dziwnego, że w ostatni dzień zdjęć emocje sięgnęły zenitu i aktorka zalała się łzami…

 • Kożuchowska: Potrzebowałam zmiany

  Rozpoczęły się zdjęcia do drugiej serii serialu "rodzinka.pl" . Małgorzata Kożuchowska mówi o powrocie na plan tej produkcji i opowiada, czym różni się Natalia Boska od Hanki Mostowiak z "M jak miłość" .

Zdjęcia na temat: małgorzata kożuchowska zmieniła
 • Małgorzata Kożuchowska i Bartek Wróblewski
Wideo na temat: małgorzata kożuchowska zmieniła
 • „Druga szansa”: Małgorzata Kożuchowska i faceci

  Czwarty sezon zaczyna się po rocznej przerwie. Monika wraca do korzeni i znów zajmuje się swoją agencją, by więcej czasu poświęcić dziecku. Kobiecie trudno być jednak samą. W życiu uczuciowym Moniki obecna jest pustka. Czy to się zmieni?

Dyskusje na temat: małgorzata kożuchowska zmieniła