• Informacje na temat:

  małgorzata niemirska jej dzieci

Artykuły na temat: małgorzata niemirska jej dzieci
 • Ewa Wiśniewska i Małgorzata Niemirska: Siostry i rywalki

  ...wszystkich, dostając się do szkoły teatralnej tuż po swoich 17. urodzinach. Siostrzana rywalizacja szybko przeniosła się z domu na grunt zawodowy, bo Małgorzata wkrótce poszła w jej ślady. Jako 16-latka(...) starań nie mogła mieć dzieci. Odczuła to dotkliwie, gdy w 1974 r. spotkała Marka Walczewskiego. Ich związek zaczął się w atmosferze środowiskowego skandalu - Niemirska nie miała pojęcia, że starszy o 10

 • Małgorzata Niemirska kończy 70 lat

  Aktorka Małgorzata Niemirska, pamiętna radiotelegrafistka Lidka w serialu "Czterej pancerni i pies", w piątek, 16 czerwca, obchodzi 70. urodziny.

 • Małgorzata Niemirska i Kazimierz Kaczor: Rozumiemy się bez słów

  Zyskali popularność i sympatię widzów dzięki wielu niezapomnianym rolom. Ona grała m.in. w "Czterech pancernych...", on zaś w "Janie Serce". Aż trudno uwierzyć, że ich drogi zawodowe nigdy się nie skrzyżowały. Małgorzata Niemirska i Kazimierz Kaczor spotkali się dopiero na planie "Drugiej szansy". Jesienią - nowy sezon!

 • Małgorzata Niemirska: Miała 16 lat, gdy zagrała w "Czterech pancernych"

  Małgorzata Niemirska żartuje, że przed kamerę trafiła ze "szkolnej łapanki". Ludzie z wytwórni filmowej odwiedzali szkoły w poszukiwaniu młodych talentów. Tak zadebiutowała jako dziewczyna z budki(...)". Nie doczekała się dzieci. Przez 35 lat życie prywatne, ale i zawodowe dzieliła z Markiem Walczewskim. Gdy zakochali się w sobie w 1974 roku na planie słynnej "Kobry", wywołali niemały skandal. Ona...

 • Małgorzata Kożuchowska: Rodzina to wielka siła

  Pogmatwane losy Moniki Boreckiej, w którą w serialu "Druga szansa" wciela się aktorka, przypadły do gustu polskim widzom. Co tym razem czeka przebojową agentkę gwiazd? Małgorzata Kożuchowska opowiada o serialu, planach filmowych i tym, co najważniejsze - rodzinie.

 • Małgorzata Kożuchowska: Niebezpiecznie jest wtedy, gdy wszystko się udaje

  Świetna aktorka, uwielbiana przez telewidzów m.in. za role w "M jak miłość" i "rodzince.pl". Teraz Małgorzata Kożuchowska gra mamę dwóch chłopców w komedii "Listy do M. 2". Niedawno zaczęła się także jej przygoda z serialem "Druga szansa" oraz filmem kostiumowym "Music, Love and War".

 • ..."Parafrazując słowa księdza Twardowskiego: Śpieszmy się kochać dzieci, tak szybko odchodzą " - tymi słowami rozpoczęła spotkanie ze zwycięzcami internetowej aukcji charytatywnej Edyta Olszówka, Marysia z serial u "Samo życie".

 • Pola Raksa: Całe pokolenie się w niej kochało

  ...da?!" - dziwiła się  z kolei Małgorzata Niemirska. "Od dziecka słynęła z elegancji, więc zajęcie się modą nie wydawało się czymś zaskakującym - pisała o Poli Raksie kilka lat temu Iza Wojdak na(...). "Za jej Poli Raksy twarz każdy by się zabić dał" - śpiewali muzycy Perfectu. Tekst ten napisał Bogdan Olewicz - z własnego doświadczenia. "Mieszkałem wtedy na Muranowie, ale codziennie rano...

 • Jak nie teraz, to kiedy?

  Jeszcze do niedawna zdrowo się odżywiała, miała czas na wyciszenie się, medytację, celebrowanie życia... Ostatnio jednak wszystko się zmieniło! Gwiazda "M jak miłość" postanowiła bowiem zadebiutować w całkiem nowej roli - Małgorzata Pieńkowska została producentką przedstawienia teatralnego.

 • Kazimierz Kaczor: To był szok, ale nie podupadłem na duchu

  ...towarzyszyły dzieci. Obecnie opowiada się o młodzieży, której towarzyszy dosyć spora grupa 30+ i niezwykle z rzadka 50+ czy 60+. Wspominam o tym, bo kiedy ja byłem młody, wszyscy obok mnie byli bardziej(...) przychodzą dzieci, dla których też trzeba mieć cierpliwość... Widzi pani, że mętna to recepta, ale mnie się sprawdziła. W serialu jest pan dyrektorem szkoły wysłanym na emeryturę i cierpiącym z tego powodu...